Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
góraleczka

JAKI ROBOT KUCHENNY

Polecane posty

Witam wszystkie gospodynie:) Zastanawiam sie nad kupnem dobrego,wielofunkcyjnego robota kuchennego-i tu pojawia sie problem,jest tyle na rynku że nie sposób sie zdecydować-zależy mi aby miał dobrą sokowirówkę. Bardzo proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosposiaaaa
ja mam KASIE i spoko nie narzekam tylko sokowirówka mało wydajna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gmc
Zdecydowanie Thermomix można w nim zrobic dosłownie wszystko...posiadam go ale kosztuje 3 tysiace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloniaa
a po cholere komus takie coś. Widziałam, patrzyłam , co potrafi, jakos w uwielbienie nie wpadłam, nie za taką cenę. Można za około 1000zł, kupic podobny, tylko nie bedzie można w nim gotować, ale po co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robocik
A czy słyszał ktoś może o robocie firmy ronic? Dobry jest? Warto go kupić? I Ile teraz kosztuje? Przepraszam że się wepchałam ale po co zakładać nowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robot musi mieć MOCNY silnik i pracować jak najciszej, to są warunki podstawowe. Ja osobiście najbardziej cenię Brauna, ale od kilku lat mam już wszystko, co trzeba i nie oglądam nowych urządzeń. Możliwe, że konkurencja już nadrobiła opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam robota kuchennego firmy SIEMENS i jestem BAAAAAARDZO zadowolona.... mialam wczesniej moulinexa ovatio 3 ale on ma bardzo maly zbiornik i wieksze rzeczy trzeba bylo robic partiami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na etapie szukania AGD do nowego domu i zastanawiam się nad robotem Boscha. Jaki model byłoby waszym zdaniem najlepiej kupić - nie znam się na tym, a chciałabym mieć coś, co posłużyłoby przez jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja marzę o kitchen aid
ale na razie mnie nie stać :( Tymczasem mam brauna 600 watt, z końcówką ubijającą i rozdrabniającą, kruszarką do lodu, dużym dzbankiem z ostrzami, małym pojemniczkiem z ostrzami. Muszę dokupić pojemnik z ostrzami do siekania i tarcia, ale kosztuje prawie tyle co nowy robot :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam polskiego robota Speedcook i nie narzekam. Bardzo fajna, wygodna, ergonomiczna konstrukcja, korzystam już trzeci miesiąc i cały czas mieli tak samo wydajnie . Na stronie www.speedcook.pl jest cały opis wszystkich funkcji. W przeciwieństwie do innych takich wielozadaniowych maszyn to ten model jest akurat wyjątkowo poręczny i zajmuje wyjątkowo mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej chyba iść i obejrzeć na żywo, bo czasem parametry są super, ale np. wykonanie pozostawia wiele do życzenia, albo sprzęt okazuje się nieporęczny. Zobacz w naszej aplikacji gdzie są najlepsze promocje i tam wybierz się na zakupy :) Iwona z Mojej Gazetki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_eS_
przejdz sie do media expert, ja tam bralam na raty robota ale sa mega przyjemni i komptenetni pracownicy bo dwie godziny mi babeczka tlumaczyla roznice miedzy poszczegolnymi modelami i markami. a pewnie kazdy potrzebuje troche czegos innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam polskiego robota Speedcook i nie narzekam. Bardzo fajna, wygodna, ergonomiczna konstrukcja, korzystam już trzeci miesiąc i cały czas mieli tak samo wydajnie . Na stronie www.speedcook.pl jest cały opis wszystkich funkcji. W przeciwieństwie do innych takich wielozadaniowych maszyn to ten model jest akurat wyjątkowo poręczny i zajmuje wyjątkowo mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilnia
Ten bosch ze sferisu wygląda całkiem nieźle, ja mam teraz mpm ale marzy mi się Robot kuchenny KENWOOD KMX 750 BK ale ta cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od siebie polecam robot Kohersen, jest bardzo solidny i wytrzymały, a to moim zdaniem bardzo ważne, że nie zawodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz Kenwooda serię Titanite, oddałabym za niego rękę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata D

Ja kupiłam Cobbo Thermo Plus Tp-6 i jak dla mnie to sprzęt ten całkowicie spełnia moje wymagania, jeżeli chodzi o funkcjonalnośc tego rodzaju urządzeń. Uważam, ze nie mogłam lepiej wybrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria35

Moim zdaniem Thermo TP-6 Cobbo to jeden z najlepszych robotów jakie są na rynku, funkcjonalny, bardzo łatwy w obsłudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×