Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xykowalka

Jaki rower na komunię?

Polecane posty

Gość ixigreczka
obciach to kupić rower za 300zł, takie w okolicach 1000zł są jak najbardziej na czasie! Na twoim miejscu wybrałabym Kross Spade Replica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Rower to super pomysł! dziecko na pewno się ucieszy. szczególnie w czasach komputerów i internetu! Do tego dorzuciłabym tylko jakieś słodycze albo zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahoniowy fiolet
a nie lepiej kasę z przeznaczeniem na rower? Pytam, bo dałam mojej chrześnicy w zeszłym roku pieniądze i sama sobie rower wybrała. A ile przy tym było radości, jeżdżenia, oglądania, przymierzania się itd :) Teraz chociaż ma dokładnie taki, jaki chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dała kasę iniech sobie wybierze sam, albo z nim pojechała al ejak coś to ten pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogatrwoga
Rowery na komunię to świetny pomysł :) Dzięki za te linki dzisiaj kupiłam w PM Bike rower dla syna, ma 11 lat i już jest po komunii, ale jak miał komunie to też dostał rower. Mam nadzieje ze bedzie jeździł także jak dorośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sądzę, że rowery są w porządku prezentem, tym bardziej, że można trafić na fajne promocje i nie trzeba wydawać wielkiej fortuny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli_za
hej! ja kupilam chrzesniakowi rower w bikeland, już nie pamiętam jego nazwy ale około tysiaka trzeba było wydac. wez wejdz na panorame firm, wpisz ta firme i obczaj oferte, maja sporo pozytywnych opinii od klientow, wiec chyba warto. Ale zawsze mozesz wpisac w panoramie po prostu rowery i wyskoczy ci duzo takich sklepow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELC_AMX
Za 900 złotych spokojnie kupisz fajny rower, zajrzyj sobie tutaj http://dobrerowery.pl/junior-24-8-12lat - proponuję wziąć rower z przedziału wiekowego 8-12 lat, bo z niższego to szybko wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim dopasowany do wzrostu dziecka i fajny jakis z dobrymi amortyzatorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GW_typ_E
http://dobrerowery.pl/junior-24-8-12lat polecam zajrzeć na tą stronę, mają naprawdę sporo rowerów dla dzieciaków w tym wieku. Warto przejrzeć tez kategorię 6-8 lat, bo dzieci są różnych rozmiarów w tym wieku, że tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost jest najważniejszy rower musi być w sam raz a nie na wyrost. Olga_Groc w tych rowerach dla dzieci nie ma porządnych amortyzatorów popatrz na sam skok 50mm to atrapa jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam kupować na necie rower kupuje się osobiście lub ogląda w sklepie rowerowym i kupuje na internecie. zamówisz przez internet dostajesz rower do składania fakt że trzeba przykręcić koło, pedały i wyregulować hamulce ale trzeba mieć jakieś narzędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksom
Nieprawda, kupno roweru ze sklepu internetowego, to nie jest zły pomysł nawet dla początkującego. Weźmy takie dobrerowery.pl - dzwoni się do nich, podaje parametry (wzrost, waga, wiek też) i czy ma być męski czy damski. Oni wtedy ładnie dobierają rower. Poza tym, zawsze można im go do 30 dni zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watrobowy
Witam Dziś kupiłem rower dla Komunisty i tak czytam :D i czytam wszyscy kolo 24 lub 26. Hm Ja kupiłem na 20" taki BMX jak by ale myślę że dla wzrostu 107 cm chyba ten rower jest odpowiedni http://rowerki.spinderbike.pl/?26,rafi-20-kolor-bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watrobowy
Witam Dziś kupiłem rower dla Komunisty i tak czytam :D i czytam wszyscy kolo 24 lub 26. Hm Ja kupiłem na 20" taki BMX jak by ale myślę że dla wzrostu 107 cm chyba ten rower jest odpowiedni http://rowerki.spinderbike.pl/?26,rafi-20-kolor-bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może dziecko ma jakieś swoje typy? Może by tak podpytać rodziców co i jak? Może jakoś naprowadzą, ale ten z dobrych rowerów, fajnie się prezentuje. Sama bym taki kupiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilas64
Dorzuć 200 zł i kup Authora http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/dzieciece/kola-24/p,rower-a-matrix-2014-bialo-zielony-150-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,334476.html . Niech dziecko trochę dłużej nacieszy się swoim rowerem :) Wygoda i mała awaryjność są ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj www.activsport.eu kupisz ten sam rower w niższej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam rower ze strony allinside.pl. Sam tam kupiłem dla siebie oraz swojej narzeczonej i jest dobry i tani, a wiadomo na komunię trzeba prócz prezentu dać jakąś kopertę, jest to duży koszt, zwłaszcza jak ktoś nie zarabia dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzerbina
Dla dziecka w tym wieku rower musi być przede wszystkim bezpieczny. Z całą pewnością takie są rowery trekkingowe http://www.nokaut.pl/rowery-trekkingowe/ ale nie wiem czy potrzebujesz "aż takiego". Bo wiadomo, że takie rowery są mega wytrzymałe i solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangstaras
Na jakim etapie jest sens zainwestować dla dziecka w taki rower, jak tutaj - https://dotsport.pl/ Czy kilkuletnie dziecko powinno na poważnie się tym już zajmować? A może lepiej poczekać do wieku kilkunastu lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xykowalka
albo też dobrym pomysłem było by kupić motor aby pojeździł po ulicy wyszalał by się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że rower od romet będzie ciekawym rozwiązaniem. Solidna marka za dość niewielkie pieniądze to moim zdaniem bardzo dobry wybór, szczególnie dla dziecka. Proponuję przejrzeć dokładnie rowery romet na www.skuteryniepolomice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne rowery ma mało znana w polsce firma galaxy. Ceny mają bardzo korzystne i do tego świetny osprzęt. Mam ztej firmy miejski rower i jestem bardzo zadowolona. Oprócz wymiany dętki przez 2 lata nie trzeba było nic przy nim robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodwi
Też mam rower galaxy. Ja mam miejski od nich i się świetnie nim jeździ. Przyjemnie nie trzeba się meczyć wszystko ładnie płynnie chodzi. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×