Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_autor

Jaki smartphone jest najlepszy

Polecane posty

Gość gość_autor

Jaki polecicie smartfon do 400 zł? Moim typem jest HTC Desire Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczkowapanienka
Sama mam i śmiało mogę polecić MOVE kruger&Matz z dual sim (Play i Areo2) działa super. Wcześniej miałam LG i zrywał mi połączenie, z tym nie mam takich problemów. Kosztuje ok 400 zł, wydajny,zawsze mam dostęp do internetu - a to dla mnie najważniejsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patisQa
Nie oplaca sie. Nie slyszalas, ze kto oszczedza ten placi dwa razy? Kup sobie iPhona, przeciez na raty mozesz w jakims media expert i nie bedzie problemu z pieniedzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4X'a niestety do 400 zł nie kupi, nawet z europejskiej dystrycji, jak w sferisie. Ba, nawet 4A kosztuje min. 475 zł. UMI ROME X w tym budżecie jest bardzo fajnym sprzętem, co prawda chińszczyzna ale nie wygląda na taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xiaomi możesz sobie brać na raty w me choćby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panek22
W sferisie ostatnio mieli raty 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu, dołożyłabym trochę i brała Xiaomi 4A. Dobre parametry, 2GB Ramu, 32 GB pamięci wewnętrznej + 4 rdzeniowy procesor Snapdragon. W tej cenie ciężko będzie znaleźć coś bardziej wydajnego. Najtaniej w tym momencie wygląda on chyba we wcześniej wspomnianym sferisie: https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-4a-lte-dualsim-32gb-android-60-szary-p518624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinda_pp
do 400 zł to ja polecam manta MSP96002GR Forto 1. Mialam swego czasu i polecam z calego serca. W media expert widzialam przecenione wlasnie chyba na 400 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudleyka
Z tych najnowszych smartfonów to wydaje mi się, że Sony Xperia XZ Premium. Nie dość, że wygląda obłędnie to jeszcze jest rewelacyjny w swojej specyfikacji. Mega ekran, mega zdjęcia, mega dźwięk - ekstra. Gdyby tylko było mnie na niego stać... Może za rok jak będę przedłużać abonament w Playu to cena spadnie! http://www.play.pl/telefony/sony/sony-xperia-xz-premium/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmell2
A tu się @Dudleyka z Tobą całkowicie zgodzę. Sony Xperia XZ Premium jest na prawde świetnym telefonem i cena w Playu po mału się obniża. Może z okazji świąt będą jakieś fajne promocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasenkaStenka
moim zdaniem tylko iphone i to raczej nowsze wersje niz starsze. ja bralam specjalnie pozyczke u vivus (vivus.pl - podaje linka bo sa mniej popularni od konkurencji a duzo solidniejsi), oni akurat maja bez oprocentowania. no i mam telefon, ktory smiga mi pieknie od dwoch lat. naprawde lepiej wydac raz ale byc turbo zadowolonym przez lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olania
Ogólnie xiaomi cieszy się dużym powodzeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łapeczka1
Xiaomi głownie dlatego ze sa tanie, ale nie powiem, zeby to byl najlepszy sprzet z jakiego w zyciu korzystalem -.- Osttanie przekonałem się do modelu HTC 10, który wziąłem na firmę u operatora sieci PLAY i szczerze zdziwiłem się tą firmą, bo zaskoczyli mnie pozytywnie, co od lat im się nie zdarzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samsungi są spoko i nie są drogie, sony tak samo. tylko nie polecam brać bezpośrednio telefonu u operatora bo się nie opłaca. Ja zrezygnowałam całkowicie z abonamentu i jestem na kartę prepaid w mobile vikings i jestem całkiem zadowolona a telefon kupiłam za gotówkę :) do abonamentu wrócę jeżeli ich oferty bedą konkurencyjne z ofertami na kartę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikos
Mój kumpel ma samsunga galaxy s9 plus i nagrywał mnie w slow motion, wrazenia są niesamowite xD Niespodziewałem się, że to daje taką frajdę, a sam telefon wydawał się po pierwszym użytkowaniu naprawdę fajnie. Aż sam zacząłem przeglądać oferty play za nim i w sumie jest w spoko promce https://www.play.pl/telefony/samsung/samsung-galaxy-s9-plus/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka33
Co użytkownik to inna opinia o telefonie. Jestem zdania, że każdy powinien wybrać model telefonu taki jaki mu odpowiada. Na Komórkomacie można porównać kilka modeli ze sobą specyfikacją i może na tej podstawie łatwiej jest wybrać telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem fanką samsungów, ale jak chcesz wybrać obiektywnie najlepszy telefon zapoznaj się z wynikami rankingów (np: www.telefonik.net.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×