Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamillo34

Jaki telefon kupić dziewczynie????

Polecane posty

Gość kamillo34

Chce kupic jakis fajny telefon swojej dziewczynie, nie musi byc tani ale ladny i dobry, taki kobiecy. Nie mam pojecia co wybrac, jak narazie to podoba mi sie LG Prada. Napiszcie czy Wy chcialybyscie dostac taki telefon i co o nim myslicie. Bede wdzieczny tez za inne propozycje. Z gory bardzo dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsunnng
tylko i wyłącznie samsung SGH- U 600 bardzo kobiecy, płaski, lustrzany wyświetlacz , przyciski na dotyk, aparat, 3,2 mega pixele robi sliczne i wyraźne zdjecia. Sama taki dostalam od narzeczonego na urodziny i jestem bardzo zadowolona( niestety tani nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z klapką, z wysuwaną klawiaturą, czy tradycyjny? Ja np. nie chciałabym dostać telefonu z wysuwaną klawiaturą. Musisz wiedzieć, co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam niepochlebne opinie o pradzie wiec ja bymjej nie chciala. z wysuwana klawiatura tez nie, ewentualnie moze byc z klapka. nooczywiscie jakis stylowy, kobiecy, plaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusssia
Polecam: - Samsung E500 oraz Samsung E570 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusssia
I jeszcze kilka firmy SAMSUNG - U600 - U100 - E420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciała D
stacjonarny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam ci telefonów LG bo maja bardzo słabe baterie z tego co wiem to podobno je wycofuja, ja miałam LG na poczatku był spoko ale po roku musiałam ładowac codziennie tel a pozniej to juz musiałam rozmawiac z ładowarkom bo tak szybko siadał, w sumie dziewczynie najlepiej pasuje z klapka ale nie LG sa tez inne modele na SAMSUNG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym chciala dostaccc
ten lg orada jest fajny ale wolalabym nokie e 65, nokie n76, nokie n95, w ogole do nokii to mam slabosc, wedlug mnie najlepsze telefony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikura26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość driś_s
Ja bym chciala LG Shine, ma wysuwana klawiature. I fajnie ze ma lusterko, bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbrajaja mnie tacy szczodrzy
faceci, moj chlopak obiecal mi kupic ostatnio karte do telefonu..bo jest nieaktywny od dluzszego czasu..oczywiscie nie od tak..tylko za cos w czym mu pomagalam...oczywiscie po wszystkim powiedzial, ze kupi ta karte blablabla...ja z grzecznosci odpowiedzialam, ze nie trzeba..no i chytrus nie kupil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nokia
żadne inne gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz znac upodobania
wiec nie pytaj na kafe... Nie wszystkie dziewczyny lubia "ladne" telefony, z klapkami, bajerami itp... Dla mnie liczy sie funkcjonalnosc i dobra bateria :) I tez postawilabym na Nokie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOTOROLA K1
Polecam boskiii telefon idealny dla dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liduska
ja mam lg shine, i jestem zadowolona, bateria trzyma ok 4 dni, mi to wystarcza, zalezy jak sie uzywa, jest ladny i kobietom z reguly sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiullka
Najlepiej Sagem my411X biały, bardzo podoba sie dziewczynom. Bardzo delikatny i estetyczny. Prawie cały biały, z błękitnymi bokami. Śliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Witam! Typowo damski jest Samsung E 570 -klapka -aparat 1,3 -karta pamięci- trzeba dokupić, chyba , że znajdziesz na allegro oferte z kartą - super kolorki telefonu -wybierz taki jaki lubi i bedzie gites :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna jest MOTOROLA K1. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie mam zamiar go sobie kupic ale na razie nie maja w sklepie:( Widziałam tylko egzemplarz pokazowy w kolorze czerwonym. Jest boski i ma wszystko, co potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padmenn
Ja bym się najpierw zastanowiła, w jakiej sieci, a dopiero jaki model :) W zasadzie teraz w ofertach operatorów komy są podobne, kwestię gra cena i cennik usług. Teraz jest duuuża przecena mixplusa, można dowolnie wybierać :) Ja bym kupiła nokię N70 za 60 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on chce kupic tylko tel
a nie w sieci - nie slyszałas o kupnie samego aparatu??? ja mam juz 1,5 roku nokie 6131 - jest super teraz pewnie sa juz nowsze modele dla mnie nie jest wazny aparat-raczej elegancki wyglad, wygoda tzn, czy pasuje do damskiej raczki, funkcjonalne klawisze ta nokia ma super przyciski ja lubie sluchac muzyki - mam odtwarzacz mp3 a w telefoniku slucham radia - to tez jest istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on chce kupic tylko tel
aaa i jeszcze....... nie rozumiem zachwytu Motorola K1 jest duza, kanciasta, taka cegła - mimo ze plaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadziucha
Weż pod uwagę to takie telefony preferuje twoja dziewczyna, Możesz spróbować zapytać o to tutaj http://www.comperia.pl/forum/gsm, napisz cos wiecej o tym jakie telefony interesuja Twoja dziewczynę i na pewno cos jej doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odgrzewany kotlet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam swój telefon na stronie allinside.pl i dobrze się sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×