Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki zegarek na święta na prezent dla faceta

Polecane posty

Gość gość

Cześc. Szukam obecnie jakiegoś porządnego zegarka na prezent dla męża w cenie do max 300 zł. Możecie doradzić jakiej marki zegarek wybrać. No i jeszcze jedno . Słyszałam,ze zegareków na prezent się nie daje. CZemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alistka33
Jest to jedynie przesąd. Nie przejmuj się tym. Ludzie wierzą w różne rzeczy .Sama jestem zdania,ze zegarek to bardzo dobry pomysł na prezent zarówno dla niego jak i dla niej .Dostałam od męża taki prezent w zeszłym roku, w tym również mu podarowałam prezent na rocznice i nic nas nie spotkało złego :P Bardzo dobre zegarki jakościowo ma Grovana. Zerknij sobie: http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Grovana-k449-0-3-default.html - w sieci masz duży wybór. Są porządnie wykonane. Nie są rownież drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limianika
Ja kupiłam mężowi genialny sportowy zegarek z wbudowana kamerką. Mają takie na hobby4men.pl za 169zł, więc genialny prezent dla kogoś kto lubi użyteczne prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele modeli w atrakcyjnych cenach znajdziesz na www.modny-zegarek.net . Ja wybrałam tam dla swojego chłopaka na Mikołajki i był zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już nie daje się prezentów takich jak zegarek.... W dzisiejszych czasach bardziej na wspólne przeżywanie czegoś fajnego ludzie stawiają. Za te same pieniądze co zapłacisz za zegraek miałbyś na wyjatkowyprezent.pl lot paralotnią dla dwojga.... nie lepiej coś takiego przeżyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zdania, że teraz danie banalnego prezentu to taki obciach trochę, zwłaszcza tak jak ktos wyżej napisał, że żyjemy w takich czasach, że z prezentami można kombinować aż miło :) stronka fajna tego Wyj. Prez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qima
Jeśli szukasz zegarka w dobrej cenie, warto spojrzeć tutaj: http://www.cozacena.pl/zegarki Mają naprawdę bardzo duży wybór a do tego możesz porównać oferty i wybrać najlepszą z nich. Na pewno znajdziesz coś ładnego dla Twojego faceta. Trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu mężowi już od dawna planowałam zakupić jakiś elegancki zegarek, bo sportowych to ma kilka. I w końcu mój wybór padł na taki: https://www.e-zegarki.pl/zegarek-meski-royal-london-merton-41371-02. Myślę, że fajnie wygląda i będzie jak znalazł do eleganckich ciuszków. Mąż się bardzo ucieszył także chyba prezent udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po świętach, spamerzy możecie przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to żeby spamować, tylko polecać te prezenty które są dobre i okażą się trafne. Dla faceta możesz spokojnie zobaczyć np: na BucikSklep markowe portfele czy galanterię skórzaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myreek
Żona kupiła mi pod choinkę Smartwatch Mykronoz ZeClock Premium :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusiaczek1
W takiej cenie to spokojnie kupisz pożądny Jordan Kerr, ja nie uważam że takie prezenty to przeżytek, zegarek jest bardzo praktyczną rzeczą i wg mnie - idealna na prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birede

Sama zastanawiałam sie nad zegarkiem dla meża na prezent swiąteczny ale ostatecznie zrezygnowałam.I nie chodzi tutaj o to, że szkoda mi było kasy ale o to,ze lepiej niech sam sobie wybierze to co będzie mu się podobało oraz to co będzie dla niego najbardizej odpowiednie..... Sama mialabym pewnie problemy z dobraniem dla niego odpowiedniego modelu. 

W tym roku prezent dla męża na święta zamówiłam na tej stronie

https://www.megakoszulki.pl

Mianowicie koszulke 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia

ja zamiast zegarka kupilabym jakas gre, zebyscie razem mogli w nia grać. W ME jest na przyklad teraz just dance, w ktorej sie tanczy. My z chlopakiem wywijamy i jest bardzo dobra zabawa przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floki

a coś więcej o tej gierce? czy jak sie kupuje w ME to jakies bonusy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Może smartwatch 🙂 jak nie chcesz wydawać dużo pieniędzy to np. Xonix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia

oceanic ma też całkiem fajne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola
Dnia 30.11.2019 o 13:25, Gość Alicja napisał:

Może smartwatch 🙂 jak nie chcesz wydawać dużo pieniędzy to np. Xonix

o musze na nie popatrzeć, może dla syna kupie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×