Odpowiedz na ten temat

jakie damskie perfumy kupić???

• kamikadze_xxx 2008.02.14 [13:08]
    Chcę kupić nowe perfumy, dokładnie wodę perfumowaną (EDP). Jakie możecie polecić damskie zapachy? może coś z nowości??? Co nowego pojawiło się ostatnio na rynku? co możecie zarekomendować ciekawego?

• Oleńka 11 2008.02.14 [18:36]
    Wiesz, trudno Ci radzić, bo nie napisałeś, dla kogo ten prezent, jakiego typu mają być zapachy... Ja od dawna bardzo lubię Intense Hugo Bossa i Coco Mademoiselle Chanel,a z nowości - Hypnose Lancome. Tzn. Hypnose nie jest taki super nowy, ale miał premierę dopiero w ubiegłym roku... To wszystko zapachy "ultrakobiece", Coco Mademoiselle jest bardzo kwiatowa, intensywna, a w Hypnose i Intense daje sie wyczuć (poza kwiatami) wanilię, przy czym Hypnose jest bardzo waniliowy, a Intense mniej usmiech.gif Hypnose i Intense używam na codzień, a Coco - raczej na wieczór albo na bardzo ważne spotkania w ciągu dniausmiech.gif pozdrawiam
  • kamikadze_xxx 2008.02.15 [13:19]
    Chodzi mi o perfumy dla siebie, tylko w obliczu ilości, jaką widzę na półkach w perfumeriach warto zasięgnąć porady.
    Lubie zapachy słodkie, ale nie do przesady, żeby nie były za mdłe.
    Szukam jakiegoś fajnego zapachu na zbliżającą się wiosnę.
    Chcę też, żeby był trwały oczywiście, choć zdaję sobie sprawę, że to już różnie może być. Dlatego też pytam, co polecacie szczególnie?
  • Oleńka 11 2008.02.15 [17:57]
    Wobec tego jeszcze raz polecam Hypnose Lancome - powinien Ci się spodobaćusmiech.gif Ponadto, fajne słodkie zapachy wypuszcza co roku Escada - specjalną, limitowaną serię na lato. Wszystkie kolejne serie są do siebie podobne, niemniej - trochę się różnią. Polecam, bo są naprawdę przyjemneusmiech.gif Poza tym, nie musisz się obawiać - wody perfumowane są z reguły bardzo trwałe, na pewno trwalsze niż wody toaletowe (EDT). Dlatego jeśli kupisz oryginalną wodę EDP, jej trwałość na pewno Cię nie zawiedzieusmiech.gif
  • dolce gabbana blue light 2008.02.18 [22:47]
    sa boskie
  • Anula_Biały 2008.02.20 [19:42]
    Coco Mademoiselle Chanel są boskie ale cena również należy do boskich oczko.gif
    Ja osobiście w dobrej cenie polecam Esprit Connect - jest przyjemny, nie duszący, lekki, w sam raz na wiosnę.
    Co do trwałosci to niestety najtrwalsze są zapachy ciężkie, typowo zimowe :/

• brenda.bb 2008.02.21 [17:13]
    Nowych jest wiele zapachów na naszym rynku, co roku wychodzi cała masa. Na przykład z typowo wiosennych zapachów bardzo lubię "Dreaming" od Tommy'ego Hilfiger'a, brzoskwiniowo-kwiatowe, dobre na codzień, nie za mocne, nie są ciężkie. Używam ich niedługo, ale jestem bardzo zadowolona.
  • brenda.bb 2008.02.21 [17:16]
    Nowych jest wiele zapachów na naszym rynku, co roku wychodzi cała masa. Na przykład z typowo wiosennych zapachów bardzo lubię "Dreaming" od Tommy'ego Hilfiger'a, brzoskwiniowo-kwiatowe, dobre na codzień, nie za mocne, nie są ciężkie. Używam ich niedługo, ale jestem bardzo zadowolona.
  • eviva 2008.02.22 [15:36]
    piękne są VOLARE z oriflamu ale te fioletowe,nie różowawe.Przepięknie pachną bzem,na wiosnę w sam raz.
  • cwierc-wieczna 2008.02.22 [17:40]
    Najlepsze (choc nieco stare sprzed trzech lat):
    Hugo Boss-Woman
    Escada-Magnetism
  • rewelacja. 2008.02.22 [18:03]
    a moze dior addict shine? calkiem fajny i nowiutki zapach usmiech.gif ale polecam raczej osobie o typie urody wiosna lub jesien
    rzucilam palenie 17-go lutego 2006r. tym razem z powodzeniem Bylo: 52kg Zrobilo sie: 58kg Obecnie: 56kg
  • knedelka 2008.02.23 [20:15]
    Clinique Simply usmiech.gif
  • nikolllla 2008.02.25 [08:06]
    http://blog.rimmellondon.com.pl/news/view/112 5
    polecam ,sa cudowne , w sam raz na zblizajaca sie wiosne.
  • wspólna222 2008.02.25 [21:23]
    Znam te Dreaming Tommy Hilfiger'a. Fajne są, i też uważam, że dobre na wiosnę, takie orzeźwiające, owocowe, dobre dla młodych osób. Tym bardziej, że lubisz słodkie zapachy.
  • martik 2008.02.26 [15:58]
    ja polecam dwa dosyc slodkie ale nie za bardzo i seksowne, na wieczor dobre, trwale, choc nie najnowsze

Calvin Klein - Euphoria
    Armaniego - Code
    hmmm usmiech.gif
    Więc dróg poznaj Sto aby dojść do mych ust, bo swiat, caly świat chce Ci zamknąć na klucz... Idź - uśmiech swój zostaw u mnie jak ślad.. jest noc... mijasz noc, lekkomyślny jak wiatr
  • Luelle 2008.02.26 [15:59]
    Guerlain My Insolence - dla mnie cuuuudo usmiech.gif

Kot składa się z futra i czterech łap: dwóch przednich do rozpędzania i dwóch tylnych do hamowania [url][img]http://www.suwaczek.pl/cache/4622296c84.png [/img][/url] [url][img]http://www.suwaczek.pl/cache/77eca13f0c.png [/img][/url] [url][img]http://www.suwaczek.pl/cache/fb92924b66.png [/img][/url] [url][img]http://www.suwaczek.pl/cache/8c1897efc3.png [/img][/url] [url][img]http://www.suwaczek.pl/cache/f183e2e776.png [/img][/url]
  • kamikadze_xxx 2008.02.27 [15:21]
    Już sama nie wiem usmiech.gif Wąchałam ten Dreaming, i faktycznie podoba mi się, lubię takie zapachy. A więc może przy najbliższym zastrzyku gotówki to właśie te kupię. Wydaje mi się, że są takie właśnie dobre na codzień, bo takie w sam raz, nie za ostre, nie za intensywne. Stonowane i subtelne.
  • ficcuska 2008.02.28 [20:47]
    Ciekawe, ja chciałam powąchać ten Dreaming, ale jakoś nie po drodze mi z perfumerią. A czy przez tą brzoskwinię one nie są zbyt słodkie???
  • fanka zakupów 2008.03.01 [14:26]
    ja polecam ESCADĘ Into the Blue-uwielbiam takie świeże, morskie zapachy i uważam, ze ten pachnie przepieknie! usmiech.gif
  • wspólna222 2008.03.04 [20:01]
    Ficcuska, Dreaming nie powinien być za słodki, bo ta słodycz brzoskwiniowa jest bardzo subtelna, a nie taka drażniąca. Także śmiało spróbuj usmiech.gif
  • savanah 2008.03.05 [14:10]
    Perfumy ,ktore uwielbiam juz od x czasu...Poison Diora-niebieskie ,czerwone i biale.

• crazy_bogie 2008.03.05 [19:01]
    ja lubie britney spears fantasy
    cacharel amor amor
    to te z tych slodkich reszta moich ulubionych zapachow jest raczej orzezwiajaca oczko.gif

-Bubbly-
  • ficcuska 2008.03.05 [19:08]
    Byłam i powąchałam Dreaming usmiech.gif No bomba, coś, o co mi chodzi, fajny na wiosnę. Myślę, że się zaopatrzę.
  • wspólna222 2008.03.07 [12:45]
    No widzisz, mówiłam, że ten Dreaming może Ci się spodobać. Może nawet się na niego skusisz usmiech.gif
  • Kiki71 2014.06.27 [19:35]
    Witajcie,
    Powracam do tematu sprzed lat. Może ktoś ponownie odpowie. Ja od wielu lat poszukuję swojego zapachu. Zimą jest ok. Więcej zapachów podoba mi się, np. laura biagotti roma, kenzo elephant, lalique klasyczny, chopard wish - tyle przychodzi mi teraz do głowy. Najwększy dylemat mam wiosną i latem. Co wybrać lekkiego, ale jednocześnie trwałego? Używałam ninę ricci, versace bright crystal i versus, dkny women. Napiszcie o swoich typach.
  • gość 2014.08.23 [08:33]
    perfumy marki prada CANDY
  • Marradi 2014.08.24 [21:18]
  • natka7777 2014.09.01 [12:26]
    Od pewnego czasu moją ulubioną perfumerią jest Mood Scent Bar, mają tam luksusowe zapachy i bardzo zróżnicowanych nutach, także można coś sobie bez kłopotu dobrać. Są tutaj perfumy, których praktycznie w nigdzie indziej w Polsce nie można dostać np. Comme des Garcons. Można ich odwiedzić osobiście w Warszawie, albo kupować online –www.moodscentbar.com . Ja dość często tam chodzę na zakupy, zawsze mi dobrze doradzą oczko.gif
  • gość 2015.09.24 [22:22]
    Dziewczyny a znacie może coś podobnego do AVON Pink Suede, już niestety nie produkowanych? Odkąd brakło ich na rynku nie mogę sobie dobrać zapachu.... .pomozcie
  • gosckkkk 2016.01.02 [21:16]
    Polecam Hugo Boss Woman piękny lekki i nieduszacy zapach.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...