Odpowiedz na ten temat

jakie perfumy do 50 zł ??

• LADY MAKBET_ 20 2007.01.28 [21:45]
    kupię w tej cenie jakieś fajne, trwałe perfumki ?? usmiech.gif
  • subtelna i delikatna 2007.01.28 [21:46]
    puma- cos w takiej cenie jest
  • Kafeterianka18 2007.01.28 [22:24]
    Bruno Banani \"About Woman\", Naomi Campbell \"Cat Deluxe\" (15 ml kosztuje mniej niż 50zł), B.U. Sexy (50ml kosztuje około 30zł) i pewnie wiele wiele innych - np. Nomadic z Oriflame.

"And we saved the world together for a while, and that was lovely."
  • gwiazda00 2007.01.29 [00:48]
    Witam drogie Panie
    z czystym sumieniem mogę zaoferować perfumki firmy FM.
    Super trwałe i zapaszki zgodne z oryginałami z światowych marek. Mogę na życzenie wysłać katalog.Zapaszki są w cenie 30zl. W ofercie nie tylko perfumy ale także balsamy, roll-on\'y

Chciałem zaznaczyć iż nie spotkałam się jeszcze z negatywną opinią wśród swoich klientów.

POzdrawiam i gorąco zachęcam.

gwiazda00@poczta.onet .pl Opisy wybranych zapachów nawww.perfumy.fm Zawsze służę pomocą! numer GG: 1387286 mail: gwiazda00@poczta.onet .pl
  • co do perfum FM 2007.01.29 [09:04]
    mam nieco odmienne zdanie o ich trwałości pechowiec.gif Jeśli już mowa o odpowiednikach, "podróbkach" to też uważałam FM-ki za trwałe dopóki nie kupiłam na allegro perfum nalewanych. Wtedy zmieniłam zdanie co do trwałości FM-ek i cenowo wychodzą też korzystniej oczko.gif
  • gini* 2007.01.29 [10:41]
    \"zapaszki\", jak to określiłaś, mówią same za siebie... \"zapaszek spod paszek\" - czy tylko ja mam takie skojarzenia? smiech.gif porządne perfumy to po prostu perfumy, nie perfum ani perfuma, ani tym bardziej zapaszek.

polecam zapachy Avonu i Oriflame, przynajmniej nie są podróbkami.

real gini is back!
  • HrabiaZenHorst 2007.01.29 [14:10]
    zdecydowanie FMki usmiech.gif konkurencje z Oriflame , Avonow usmiech.gif pozdrawiam gorąco usmiech.gif
    http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid= 2589323 www.tanieperfumy.eu
  • pomyśl o 2007.01.29 [14:16]
    DIESEL zero plus feminie.
    Raz na jakis czas sa za 59,99 (chyba) w Rpssmanie. Mi sie bardzo podobaja.Sa rozne rodzaje Diesel'a. Ja mialam te bialem (opakowanie z krowka) i te czerwone (koniecznie z napisem "feminie" - sa dla kobiet).Naprawde extra! Dla mezczyzn sa rowniez w czerwonej buteleczce. Roznia sie jedynie napisem!usmiech.gif
    Pozdarwiam!
  • onhsdjsdhgs 2007.01.29 [23:35]
    PUMA FLOWING
  • do 50zł to nie są 2007.01.30 [10:20]
    perfumy tylko jakies bazarowo-marketowe wody toaletowepechowiec.gif A FMki.... śmiech na salipechowiec.gif
  • do 50zł to nie są 2007.01.30 [10:22]
    Chciałam jeszcze dodać, z ejak czuję w windzie, albo w sklepie na osiedlu te smrodki Avonu czy Oriflame, to aż mi niedobrzepechowiec.gif To sa zapchy dla takich pań z warzywniaka właśnie i dla mojej dozorczyni, która używa ich namiętnie. Ale po prostu nie mogę och znieść, są koszmarnelapka.gif

• młaaaaaaaaa 2007.01.30 [10:33]
    też polecam Bruno Bananiego ale różowego. Zapach trwały i naprawde ładny .
    Pozdrawiam

• justa 2007.01.30 [10:55]
    no to ciekawe, że masz aż takie rozeznanie w zapachach z warzywniaka smiech.gif

niektóre zapachy są bardzo ładne, np. Fire Oriflame jest często mylony z Amor Amor Cacharel, jest do niego tak łudząco podobny, że sama się nabrałam. a np. Rose Absolue Yver-Rocher za 200 zł jest identyczny, jak wycofany zapach Sheer Rose Avonu za... 20 zł.

perfumy to jedno z moich zainteresowań, nie ważna jest dla mnie cena czy marka, tylko zapach - i często perfumy z Avonu czy Oriflame podobają mi się bardziej niż jakieś górnopółkowe śmierdzidło. tylko kwestia trwałości.

natomiast podróbek nie używam.

tak samo nie jestem zwolenniczką przepłacania za górnopółkową kolorówkę czy kosmetyki do pielęgnacji, jeśli w rzeczywistości nie są tego warte (a znam genialne kosmetyki z tzw. średniej półki).

"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera." www.my.oriflame.pl/justine - katalog Oriflame nr 3/2007 do pobraniawww.pajacyk.pl www.polskieserce.pl www.zmilosciserc.pl/donate.php
  • nawet wśród wysokopółkowych 2007.01.30 [11:29]
    perfum są lepsze i gorsze. Niewiele zapachów moze dorównac trwałością np. Diorowi. Co z tego, ze za baby DollYSL zapłacimy 380zł za 100ml, skoro ten zapach jest nietrwały. I własnie również Lancome, Chanel, Estee lauder robią kiczowate, nijakie zapachy... Ale jeżeli uważasz, ze znasz się na perfumach, a mylisz Ori z Cacharel, to jednak masz o swoim węchu zbyt wysokie mniemaniepechowiec.gif Ja zawsze wyczuję, kto w pracy, w moim otoczeniu używa jakich perfum. I zupełnie inaczej opachnie Amor Amor niż jego podróbki czy Oriflamepechowiec.gif tak samo jak nie da się pomylić wszechobecnej Light Blue z jeszcze bardziej wszechobecnymi podróbkami (dla was- zapachami alternatywnymi, dla mnie- bezczelnymi podróbkami dla nastolatek). Perfumy to jest jednak pewnie luksus. Nie każdego stać na zapłacenie 400zł za taką przyjemność. Ale to nie jest rzecz niezbędna. I jeżeli kogoś nie stać, to nie musi ich kupować. Kupowanie podróbek albo tanich śmierdzielków pozwala ludziom o dobrym węchu wyczuć osobę o kiczowatym guście, pozera, kogoś, kto spryskuje się byle czym na pokaz, żeby tylko poczuć się "trendi". Nie lubię takich zapachów, nie lubię takich osób,. Po prostu nie lubię profanacji. Tak samo nie znosze osób, które nosza podróbki adidasów, podróbki markowej odżieży, bo muszą miec kurtkę/ buty/ cośtam z logo. A własnie te tanie zapachy są wszystkie robione na bardziej znane. ie mam nic przeciwko Str8om, bo one niczego nie podrabiają. Ale damskie wody za te 20-59zł sa tandetne i zazwyczaj naśladują inne produkcje. Dla mnie kobieta z klasą pachnie oryginalnie, elegancko, indywidualnie, więc tez nie byle czym, byle za 400zł. ALe na pewno nie pachnie masową podróbka za 40zł. Już lepiej, zeby pachniała mydłem i szamponem do włosów. Ale to tylko moje zdanie.
  • teat 2007.01.30 [11:44]
    a ja nie moge zniesc smrodu perfum za 200 zl sczegolnie gdy capia jakims kadzidlem a te panie ktre wala na kilometr uwazaja ze nie mozna sie ich czepiac bo to przeciez perfumy z najwyzszej polki
    to nic ze czlowiek od tych zapachow moze sie udusic i boli go glowa
  • justa 2007.01.30 [11:44]
    mam znajomą, która jest naprawdę wielką znawczynią perfum (ja za taką się nie uważam). liczba posiadanych przez nią perfum (gł. górnopółkowych) pewnie szokuje większość ludzi. i jej podoba się np. Sheer Rose Avonu. Ty tego nie potrafisz zrozumieć - widocznie przerasta to Twoje możliwości.

"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera." www.my.oriflame.pl/justine - katalog Oriflame nr 3/2007 do pobraniawww.pajacyk.pl www.polskieserce.pl www.zmilosciserc.pl/donate.php
  • teat 2007.01.30 [11:49]
    ->nawet wśród wysokopółkowych dzwqina jestes
    ,,Kupowanie podróbek albo tanich śmierdzielków pozwala ludziom o dobrym węchu wyczuć osobę o kiczowatym guście, pozera, kogoś, kto spryskuje się byle czym na pokaz, żeby tylko poczuć się "trendi". Nie lubię takich zapachów, nie lubię takich osób,. ''

przepraszam ale jak kupuje jakas podrobke to dlatego ze podoba mi sie zapach i nie mam napisane na czole ze to jest dior czy cos innego wiec nie robie tego dla tego zeby byc trendi:/
    a tym bardziej zeby byc pozerem..co mnie to obchodzi ze to podroba jakiegos znanego zapachu? podoba mi sie i juz nawet nie musze wiedziec czego to podroba, mam to gdzies byle fajnie pachnialo
  • ja uwielbiam 2007.01.30 [13:08]
    YSL - Baby doll i wcale nie są nietrwałe tak jak ktoś tu wyżej napisał
  • ja uwielbiam 2007.01.30 [13:09]
    poza tym z tańszych perfum lubię też niektóre zapachy Oriflame, ale są one mniej trwałe
  • gość 2017.02.16 [16:56]
    Do 50 zł na stroniewww.zapachowiec.pl kupisz wszystkie znane perfumy i to nie buteleczki po 15 ml smiech.gif
  • gość 2017.02.21 [11:48]
    Moją radą będzie strona galeriazapachow.pl kupuję u nich perfumy już od dłuższego czasu i jestem zachwycona! Nie dość, że wszystkie zapachy są mega trwałe, to jeszcze pachną naprawdę intensywnie! Teraz kupiłam Mademoiselle Chanel i pachnę jak milion dolarów nie pozbywając się całej wypłaty ;D
  • gość 2017.07.03 [10:00]
    Wiecie czym się różnią od siebie: olejki zapachowe, perfumy, wody perfumowane i wody toaletowe? Przeczytajcie o różnicach zanim kupicie nastepny produkt:
    http://mlodzinadorobku.pl/wody-perfumowane-a- wody-toaletowe/#
  • gość 2017.07.15 [15:49]
    Osobiście kupuję perfumy z stronywww.zapachowiec.pl o pojemności 36 ml,która starcza mi na dość długi czas i cena nie przekracza 50 zł. Mają tam bardzo atrakcyjne ceny i szeroki wybór markowych zapachów. Polecam
  • riki32 2017.07.17 [09:38]
    Tutaj https://prouve.com/ szukaj. Perfumy od Prouve są coraz bardziej popularne. Mają ciekawe kompozycje zapachowe i są w dobrych cenach. Możesz wybrać coś z katalogu albo umówić się z dystrybutorką.
  • gość 2017.07.25 [22:00]
    Dokładnie ! Nie każdego stać na perfumy, których flakon kosztuje 300 czy 400 zł. Nie można się wyśmiewać z osób, które używają tanich perfum np. z Avonu, czy z innego Oriflamu. Nie bardzo wyobrażam sobie matkę mającą 2 dzieci, pracuje tylko mąż, który przynosi do domu 2 tys. zł, że ona po wypłacie męża leci do perfumerii kupić sobie perfum za 4 stówki, bo "nie wypada jej" kupić sobie perfum z oriflame, które może kupić za 4 dyszki. No sorry. Na takie oryginały może pozwolić sobie osoba bardzo dobrze zarabiająca, a nie taka, która ledwo ciągnie za najniższą krajową.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...