Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasixxx

Jakie tshirty z nadrukami nosicie?

Polecane posty

Jak podoba Wam się moda na t-shirty z nadrukami? Kupujecie jakieś? Szukam jakichś fajnych więc jak macie jakieś propozycje to wrzucajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet bardzo je lubi, ale nic Ci nie wrzucę, bo sama je projektuję, są to pojedyńcze indywidualne wzorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalunia89
właśnie czytałam ostatnio że wróciła moda na takie ciuchy i w sumie całkiem spoko bo tych koszulek mi się trochę nazbierało przez lata ;) jakieś fajniejsze widziałam ostatnio w sinsay ale one chyba nie są jakiejś najlepszej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasixxx
Do sinsay w sumie nie jestem przekonana. Kiedyś miałam koszulkę i strasznie szybko zszedł nadruk. No ale kotek genialny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramofon
no kotek ładniutki rzeczywiście. Widziałam też w sumie gdzies indziej tego typu koszule, tez ladnie to wygladalo. Cena dosc wysoka jak za tshirt ale zakladam ze to jakies fajniejsze materialy dobrej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasixxx
W sumie dobrej jakości t-shirty tyle kosztują więc jakoś wcale mnie to nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten louloustore to jakiś sprawdzony sklep? Najtaniej tam nie mają ale w sumie całkiem fajne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony Pantofelek
Wiesz co, oni mają swój butik w starym browarze w poznaniu. Ja u nich kupowałam póki co bluzę. Cen nie mają najniższych ale to ogólnie nie są tanie marki. Jak mają przeceny to można złapać coś lepszego w dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynaja
jest ładny ale to dla mnie jednak zaporowa cena jak za zwykłą tiszertkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasixxxx
To jest akurat zoe karssen która najtańszych ciuchów nie ma ale chodzi mi o sam pomysł. Niby klasyka ale z fajnym detalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElżbietaBennet
Cześć. Ostatnio kupiłam sobie koszulki w tym sklepie: https://www.kostium.com/koszulki-topy-t-shirt . Na ogół nie staram się jakoś specjalnie wyróźniać, ale przyznam się, że mam kilka koszulek z "dziecięcymi" motywami jak i złoconymi. Polecam właśnie stronę www.kostium.com do tego rodzaju zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×