Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kuchniozmieniacz

Jakiej firmy sprzęt AGD do kuchni ?

Polecane posty

Gość Kuchniozmieniacz

Szykuję się do remontu kuchni w zwiazku z tym i wymiany sprzętow. Ale mam problem z wyborem firmy. Chciałabym kupić lodówkę, piekarnik, płytę gazową sterowaną w piekarniku, zmywarkę i okap teleskopowy. Sprzety nienajdroższe, średniej klasy. Jedyne wymaganie to klasa A dla kazdego z tych sprzętów. Chciałabym poznać wasze sugestie i rady z tym zwiazane co warto kupic a czego nie. Z góry bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchniozmieniacz
Bardzo prosze pomóżcie mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sprzęt Electroluxa :) Z dobrych: Bosch i Siemens, a z tańszych Gorenje. W przypadku lodówki musisz zdecydować, czy chcesz jedno- czy dwuagregatową, ile potrzebujesz szuflad w zamrażalniku. O cenie piekarnika świadczy jej wyposażenie, np. teleskopowe prowadnice, chowane pokrętła, itp. Zawsze patrz pod kątem praktycznym i estetycznym, czy na stali (inoxie) nie zostają okrpone ślady po palcach, czy wolisz płytę szklaną czy też inox (w sklepie widziałam uszkodzenia płyt szklanych, np. obłupany róg...) Przy okapie zwracaj uwagę na jego moc :) zależy jak dużo masz miejsca w kuchni, czy ma on być schowany pod szafką, czy jednak duży, tu też ważne, czy cały jest ze stali, czy może ma wykończenie ze szklanej półki, my mamy ogromny okap ze stali, ale dużo czasu poświęca się na jego wypolerowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja z mężem też długo zastanawialiśmy się nad sprzętem agd... i doszliśmy do wniosku ,że najlepszy/dla nas/ jest sprzęt whirpool\'a. Ceny przyzwoite i długi okres gwarancyjny /kupiliśmy pralkę ładowaną od góry 7 lat gwar/ tak samo lodówka 187 cm i też 7 lat gwarancji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amica
Ja zainwestowalam w sprzet firmy Amica i nie zawiodlam sie do dzis :) Wszystko mam tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchniozmieniacz
ja tez mysle o whirlpoolu.. a jaka zmywarka ? czy opłaca sie kupowac urzadzenia z serii 6zmysł ? myslalam tez o elektroluxie.. mama metlik w głowie.. naprawde nie wiem co wybrac.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) znalazłam w internecie sprzęty które my zakupiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni:) lodówka===> http://www.rtvagd.sklep.pl/whirlpool/arc_5752_2422.php5 pralka===> http://www.chi.pl/x_C_I__P_40410820.html a co do zmywarki to ja narazie nie mam , ale moja mama ma i też whirpoola ===> http://www.hoopla.pl/product_info.php/products_id/12900 Jest bardzo zadowolona. Naczynia są naprawde czyste i jest dużo mniejsze zużycie wody niż przy ręcznym zmywaniu:) Pozdrawiam i życze miłych zakupów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam, co do lodówki to bardzo jestem zadowolona a \"półki\" na butelki- przydaje sie szczeggólnie latem do schłodzenia napoi:) a w zamrazalce jest świetna mała półeczka z pojemnikami na lód i podobają mi sie te przezroczyste szuflady :) i wogóle estetyka.... za rozsądne pieniądze- a naprawde ładne wykończenie A co do pralki to zanim kupiliśmy te ładowaną od góry to mieliśmy taką ładowaną z przodu... i teraz to ja bym siejuż nie dała namówić na inna.. nie potrzeba się schylac i ubrania przy wyciaganiu się nie rozciągają... Jak dla mnie jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Electroluxa, bo mamy ich pralkę i zmywarkę (45), oba sprzęty sprawują się bez zarzutu :) lodówka (Polar) jest w zabudowie , a kuchnia Gorenje. moja mama urządza sobie teraz kuchnię i też wybrałyśmy większość rzeczy tej firmy, na pewno pralkę, zmywarę (ale już 60), piekarnik i płytę i lodówkę do zabudowy. Mają fajny estetyczny design, i są naprawdę dobrej jakości. Whirpool to też dobra firma, ja jestem zadowolona z ich mikrofali, znajomi z pralek :) a co do okapów, Amica ma nawet fajne, i Fagor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchniozmieniacz
dziekuje bardzo za rady! ale ja dalej nie potrafie wybrac.. :( wiem napewno ze chciałabym wszystkie urzadzenia jednej firmy.. no i wszystkie no zabudowy.. tylko okap juz wybralam bedzie Amica, teleskopowy.. i jeszcze dzisiaj w domu wyniknął pewien duzy problem z ogrzewaniem.. i okazuje sie ze bede mogła przeznaczyc nate sprzety tylko ok 6 tysiecy.. jak myslicie moge kupic dobry sprzet za takie pieniadze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam di dam di jee
Ja tez planuje remont kuchni, chciała bym zrobic wstepny plan i kosztorys.. wiec rozgladam sie za sprzetami, napewno wezne pod uwage to co tu napisalyście drogie forumowiczki. Ale nadal tych informacji jest bardzo mało. Mam nadzieje, ze znajdzie zie jeszcze ktoś doświadczony i cos to napisze napewno bede czesto odwiedzała to forum. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno jest oceniać Tobie cały kosztorys, najlepiej idź do jakiegoś większego sklepu, popytaj sprzedawcę co może Tobie doradzić w sensownych cenach, poszperaj w necie, na pewno znajdziesz jakąś hurtwnię sprzętu AGD, jak kupujesz u nich już więcej rzeczy, to możesz negocjować rabat :) chyba, że zmywarkę kupisz za \"czas jakiś\" nie wiem, z jakiego jesteś miasta, w Wawie są takie hurtownie no i m.in. Mega Avans, Saturn i oczywiście MediaMarkt. Dla zainteresowanych: w ten weekend MediaMarkt zdejmuje z dużego sprzętu AGD VAT, więc ceny automatycznie są niższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) sądzę ,że za 6 tys. mozna już kupić naprawdę porządny sprzęt. My przy doborze bralismy pod uwagę przede wszystkim funkcjonalność , ale też i estetykę--- i po ok roku użytkowania twierdzę , ze dokonaliśmy pod każdym względem dobrego wyboru:) //no i w sumie właśnie o to chodziło// Lodówka kosztowała 1399-- była akurat w promocji //przedtem 1599// pralka też była w promocji z 1730 na 1499 teraz gdy patrzyłam w sklepie ; te sprzęty co my kupiliśmy są już sporo tańsze:) //ale takie jest zycie heh// a co do zmywarki to mama dała za nią nieco ponad 1300, ale dokładnie nie wiem... //czyli raczej niedużo:)// A jeśli chodzi o sprzęty do zabudowy .. //ale nie było tam zbyt duzego wyboru// lodówka http://www.rtvagd.sklep.pl/whirlpool/art_475_3_3567.php5 kuchnia elektryczna http://www.rtvagd.sklep.pl/whirlpool/akp_311_akm_608_1_1802.php5 badź kuchnia gazowa //bo nie wiem jaka wolisz// http://www.rtvagd.sklep.pl/whirlpool/akp_365_akm_280_ix_2089.php5 hmmm może napisz co konkretnie chcesz kupić?? kuchenka, okap, lodówka zmywarka, pralka?? Pozdrawiam , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odpowiedzi na pytanie z tematu wątku - jak wynika z moich osobistych "doświadczeń" w przypadku sprzetu do kuchni liczy się przede wszystkim jakość, a co za tym idzie również nieco wyższa cena, którą oferują najbardziej znane marki. Ale oczywiście czesto trafić mozna na promocję, szczególnie w sklepie internetowym. Na medialux.pl tych promocji jest sporo i często pojawiają się nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się, ze cena istotnie musi być nieco wyższa bo wtedy jest większe prawdopodobieństwo, iż sprzęt będzie nam dłużej służył. Również na magicznaplaneta.pl znajdują się produkty najlepszych firm więc tam również można dokonywać zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie gwarancji lepszej jakości to rzeczywiście ceną można się sugerować ale i tak stuprocentowej gwarancji nie będzie... ZAsadniczo jest kilka dobrych marek, które bez żadnych obaw można stosowac i wszystkie zostały już tu chyba wymienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masłowssska
Wejdz sobie na ta stronkę i obejrzyj sobie różne sprzety.W sumie tak naprawde ciezko powiedziec który jest najlepszy http://www.projektujikupuj.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrics.pl
Sposób na tanie dobre zakupy matrics.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam Electrolux, oprócz tego Bosh i bardzo ufam firmie Whirlpool, mam pralkę tej firmy, robią też bardzo dobre lodówki. Zajrzyj na electro.pl, tam mają spory wybór sprzętów agd, w całkiem niskich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bochna
My już jesteśmy właściwie po remoncie, przymierzamy się jeszcze tylko do zakupu kilku sprzętów agd. Najtrudniej jest nam podjąć decyzję w sprawie...okapu. Chodzi o coś względnie niedrogiego. Nie wiemy, czy lepiej kominowy czy teleskopowy i przede wszystkim, kto produkuje najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anjklhhhya
dobry okap amiki kupisz za 300 złotych, poszukaj na ceneo, poszukaj na tego typu portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmina*****
Duże AGD w kuchni, tzn. lodówkę, zmywarkę i kuchenkę mamy od LG. Mniejsze sprzęty kupowałam różnie, ale z jakością też było różnie, więc wybrałam najtrwalsze i staram się kupować jednego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheForceOne
Ja również chciałam mieć w kuchni sprzęt jednego producenta. Wynikało to z faktu, że lubie estetykę i chciałabym, by wszystko do siebie pasowało. Sprzęt jednej firmy poniekąd ten warunek spełnia. Większość sprzętu już kupiłam, teraz jestem na etapie wyboru kuchenki. Z uwagi na to, że wszystko mam firmy Mastercook, kuchenka też będzie. Na stronie - http://www.niezawodne-agd.pl/kuchenki jest kilka urządzeń wartych uwagi. Zastanawiam się nad pierwszą i ostatnią kuchenką. Ma ktoś jeden z tych dwóch modeli i może podzielić się swoją opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichałzBosch
Ja w swojej kuchni mam sprzęt firmy Bosch. Jest to solidna marka z dobrze sprawującym się sprzętem. Ceny nie są z kosmosu, awaryjność do zaakceptowania, (jeszcze nic się nie zepsuło). Kolejno: lodówki Bosch zmywarki Bosch tutaj zobacz http://pozmywani.pl/producent/bosch/ piekarniki Bosch wybierałem z aktualnych kolekcji sprzętu. Muszę też przyznać, że szybko zdecydowałem się na tego producenta po opiniach od znajomych. Większość z nich polecała mi taki sprzęt i tylko dzięki nim zdecydowałem się na taki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinnza
Cześć. Czy ktoś może użytkuje z forumowiczek płytę grzewczą elektryczną amiki? szukam info, prezentuję się ładnie i cenowo są w moim budżecie więc rozważam zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patennka
hej :) mam płyte indukcyjną ceramiczną amici, bardzo dobra, ogólnie ich piekarniki i płyty mają dobrą opinię, a który model cie interesuje? ewentualnie jaki budżet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinnza
Generalnie budżet 1300-1400zł na porządną płytę właśnie, a jaki model amici masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patennka
cześć, sprawdziłam dokładnie ten numer, moja płyta to model PI6512TU, około tysiąca złotych kosztuje taka płyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×