Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedna bogaczka

jeszcze raz sie pochwale!! wlasnie zarezerwowalam ..

Polecane posty

Gość biedna bogaczka

przed chwila zarezerwowalam z moim kochaniem bilety na wyspy Kanaryjkie!!!! lecimy w lutym na cztery dni, wlasnie szukam jakiegos ladnego hoteliku (nie mniej niz 4ro gwiazdkowego!!) super! ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie sie masz
Troche ci zadroszce lubie podrózowac a kochas taki bogaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna bogaczka
czy to wazne czy bogaty czy nie??? jestesmy razem szczesliwi, mieszkamy razem dwa lata, zareczylismy sie dwa tygodnie temu:) ps. tak, jest kurwa mac bogaty, i to bardzo no i co?? ja tez mam kase, i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziabsy
to czemu piszesz biedna bogaczka masz kase to susz zeby i tyle milgo pobytu i szczescia wam zycze pamietaj abys zawsze umiala doceniac to co masz i nienazekala na zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziabsy
to czemu piszesz biedna bogaczka masz kase to susz zeby i tyle milgo pobytu i szczescia wam zycze pamietaj abys zawsze umiala doceniac to co masz i nienazekala na zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna bogaczka
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załosna prowokacja
ta twoja prowokacja jest załosna - oj chciałabys poleciec na wyspy kanaryjskie, ale pomarzyc zawsze mozna heheh co chwila powstaja tu topiki "o bogaczach" wiec nie wymysliłas nic oryginalego - popracuj jeszcze nad swoja wyobraznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassne___
kazdy tu może napisac ze mieszka w willi , ma basen a na weekend jezdzi na wyspy kanaryjskie heheh i ze niektóry naiwniacy w to wierzą to jest śmieszne dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 dni to wy bedziecie
ale tam sie teleportowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna bogaczka
chcialam zauwazyc, ze ciezko zapracowalam na ten wyjazd, wkladajac trzonek od lopaty w odbyt niezaspokojonemu sasiadowi z IV pietra przy jednoczesnym spiewaniu "Marsylianki" z korkiem od szampana w lewej dziurce od nosa!!! Po pol roku tak ciezkiej pracy bylam niezwykle wyczerpana i zmienilam ja na lzejsza: zaspokajanie wieprzow z hodowli mojego stryja na wsi Wieprzkoniow Maly. Na Kanarach bede tylko 4 dni, bo potem rozpoczynam kolejna prace: bede stac na Dworcu Warszawa Centralny ubrana w stroj Teletubbisia sprzedawac recznie robiona bizuterie z pozlacanych odchodow renifera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie gratuję. Widzę, że jest to w Twoim zyciu wydarzenie bezprecedensowe i bardzo istotne. Niewatpliwie dostarczy Ci wrażeń do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez masz sie czym chwalic
nie sadzilam ze sa na tym swiecie takie pustaki jak Ty... Ja lece w nastepny czwartek na 2 tygodnie do Gambii i nawet mi przez mysl nie przeszlo, zeby jakies durne posty o tym zakladac...Teraz tylko o tym wspomnialam zeby pokazac jak bardzo jestes prymitywna... A przez 4 dni to akurat z kibelka nie wyjdziesz bo nie zdazysz sie zaklimatyzowac do nowych warunkow hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna bogaczka
co za debile !!! boze ! lece na cztery dni bo tak mi sie podoba! pokazc bilet kretyny??? hahaha zazdrosc z was wylazi jak jad!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAA
A co nas to kurfa obchodzi ? Jedź i nie wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treleniemorele
Ile zaplacilas za bilety??a jak rezerwujesz hotele??ja tam bylam w wakacjie na 2tyg ale w zimie tez jest cieplo!!:))a ile macie lat/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna bogaczka
hahaha nie stac cie dziecko, dwa bilety w obie strony kosztuja 640futnow, lecimy pierwsza klasa, hotel tak jak bilet rezerwuje sie na sronie lini lotniczych, my zawsze latamy british airways see ya kids#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolaboga matulu
ale ty jesteś tępa!! boshe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecisz ma kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ktoś tak pisze to znaczy
że kłame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Betonu
Skad u was tyle bezinteresownej nienawisci i zazdrosci.???????? Moze wy nawet sobie nie zdajecie sprawy, ze to zazdrosc? Tak to sie dzieje, gdy ma sie WIEEEEEELKIE oczekiwania od zycia przy samoocenie bliskiej zeru. Dziewczyna wyjezdza i pyta o rade na temat hotelu. Kur*a , polski narod jest parszywie zakompleksiony. Dzieki Bogu nie mieszkam w tym kraju od 20 lat.....:( Kafeteria jest przegladem nowego pokolenia. Przerazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-karo-linka
dlaczego uwazacie, ze klamie?? po prostu sie chwali dziewczyna!! milego pobytu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały niedźwiedż
a ja jadę na ferie na Mazury. i też się cieszę. o! będzie to bardzo ekscytujące. znajomi każą mi się zaopatrzeć w rakiety śnieżne i suszone mięso. Co tam Kanary......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość really rich
Wyspy Kanaryjskie ....oh my god To takie oklepane...bylam tam juz kilka razy !Kochaniutka,nie ma sie czym podniecac...really...Teraz inne miejsca sa "IN" .Today musisz byc more"IN" pooryou!No,ale baw sie dobrze...BYE 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna bogaczka
do takich miejsc dziecko, jak wyspy kanaryjskie, nie jezdzi sie kilka razy! hahaha prawie ci uwiezylismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do biedaczki
albo bogaczki!!!!!!!!!! Na Kanarach 13 stopni chcesz cipełak wal do Australii ....tam lato abo Dominikana ceny jak na bogaczkę spoko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wy wszystkie
Glupie jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna bogaczka
na kanarach w lutym bedzie ok 20stopni dziecko biegnaj na drzewo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie
a dlaczeko nie jezdzi sie na W.Kanaryjskie kilka razy snobistyczny padalcu?Ty az smierdzisz glupota i debilizmem amebo! A ten gryps "dziecko"jest tragiczny i swiadczy o twoim poziomie intelektualnym godnym ameby wlasnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×