Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kairka

Kabina prysznicowa z hydromasażem

Polecane posty

Cześć, ma ktoś kabinę prysznicową z hydromasażem? Chciałabym sobie kupić taką http://www.promoceny.pl/detail/kabina-z-hydromasazem-sycylia-45727/ byłam dzisiaj przy okazji z mężem w leroy merlin i obejrzałam ją sobie dokładnie. Wyglada fajnie, pytanie czy opłaca się kupować kabinę z hydromasażem? Faktycznie niweluje to coś zmęczenie? I bóle kręgosłupa?Jak ktos ma to niech napisze, bo nie chciałabym wyrzucać pieniędzy w błoto gdyby jednak było to mało funkcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maisaaaaa
poczytaj jeszcze w necie na ten temat, ale raczej kup. Nawet jak nie pomoze to przynajmniej przyjemniejsza kąpiel bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hydromasaż to świetna sprawa, ale trzeba pamiętać o dbaniu o kabinę prysznicową - w innym razie zajdzie kamieniem i zwyczajnie przestanie działać, a tych "otworków" ma przecież mnóstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styczka
Ja osobiście nie posiadam takiej kabiny, ale rodzice zakupili sobie jakieś pół roku temu. Nie mogłam się oprzeć i nie spróbowac kąpieli w tym cudeńku, napewno taka kąpiel bardzo relaksuje i odpręża. Rodzice kupili są w Sanplaście i są bardzo póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesyoo
Mam takie monstro od siedmiu lat. Sama kabina z brodzikiem markowa, ale panel juz tańszy - no name. Posiada słuchawkę zdejmowaną, dysaze górną i sześć dysz do hydromasażu. Hydromasaż to porażka. Zero efektu. Żadnego relaksu. Korzystam jedynie z nartysku górnego i ruchomej słuchawki. Mam zamiar wywalić ten panel i kupić solidny zwykły z dużą górna dysza i ruchomą słuchawką. Polecam z kolei wanny z hydromasażem. Posiadam taką w drugiej łazience. To juz inna bajka. Ciśnienie w dyszach realizowane jest przez dodatkowa pompę, a nie jedynie z sieci. Do tego dochodzi napowietrzanie. Ten system naprawde działa relaksująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkoji
nie polecam, przestanie ci to dzialać po 3 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka i gaaaarbata
pomyśl - najpierw fajna zabawa, a później się okazuje, że żre dużo prądu, albo za dużo wody zużywa no i trzeba myć i dbać o dysze a co się w tych dyszach zgromadzi ( w wigotnym i ciepłym środowisku grzyby i pleśnie mają się świetnie) no chyba że są jakieś super środki do czyszczenia i dezynfekcji- nie znam się, bo nie mam mam zwykłą kabinę i jej mycie nie należy do moich ulubionych zajęć, kupując coś nowego zastanawiam się, jak to będzie wyglądać z czasem- dlatego też np. nie mam zlewu ze stali nierdzewnej- bo by wiecznie był z białymi zaciekami, nie mam drzwi balkonowych z szybą do samego dołu- żeby deszcz odbijający się od balkonu nie brudził szyby itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika0087655467
Przede wszystkim postaw na sprawdzonego, polskiego producenta, aby nie mieć problemów w razie ewentualnej reklamacji. Ja zawsze wybieram do swojej łazienki produkty Sanplastu- są w dobrej cenie i bardzo wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze taka mi się marzy ale mój mąż twierdzi, że zawsze taka sie szybko psuje, ale moi znajomi mają już 2 lata i tylko raz czyścili dysze a tak to dobrze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zobacz co ma w ofercie firma Sanplast. Mam kabinę prysznicową tej firmy i jestem zadowolona. To sprawdzony i co istotne polski producent. Z pewnością znajdziesz coś ciekawego dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie ten sunplast to nie są kabiny zbyt porządne zwłaszcza jak masz dzieci mi się kiedyś samoistnie rozpadła w drobne kawałki i się trochę pokaleczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje marzenie! Narazie jednak dorobiłam się jedynie zwykłęgo prysznica - kupiony swoją drogą w dobrej cenie na lazienkaplus.pl. marzy mi się oczywiście super kabina prysznicowa ale wiem, że nie miałabym kiedy korzystać z takich udogodnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerynami
Ja właśnie w związku z tym, że mam malutką, zdecydowałam się na prysznic bez kabiny i brodzika :) Ale wyszło całkiem ładnie i funkcjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z panelu prysznicowego, który kupiliśmy, a wcześniej został nam polecony przez znajomych - Silla. Naprawdę solidny, dobrze wykonany i pięknie wygląda:) A bardzo podoba mi się też system anty kamień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marany
Elements ma bardzo duży wybór. Mają salony w całym kraju, więc możliwe, że w Twoim mieście również jest - podjedź i zapytaj o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja zainwestowałem w trochę droższy brodzik ale jestem z niego zadowolony. To jest marka Sched Pol jeśli dobrze piszę i nic nie przekręcam. Mają świetnej jakości system wzmocnienia podstawy także nawet jak coś twardego spadnie na brodzik to nic się z powierzchnią złego nie dzieje. Nie wiem w jaki sposób, ale mojemu synowi spadł ostatnio taki dość masywny samochodzik z metalu i nic się nie stało. Widziałem na yt trochę filmików o ich brodzikach, choćby ten - www.youtube.com/watch?v=B52ieDl5jeU . To mnie pewnie między innymi przekonało do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć u mojej siostry ostatnio brodzik pękł...nie wiem co oni tam robili z mężem, ale pękło. My u siebie w domu mamy model od Sched Pol. Jeśli dobrze pamiętam to max obciążenie tutaj jest coś koło tony. Więc nawet jak z żoną wejdę to nawet 1/5 z max obciążenia nie osiągniemy. Co do faktycznych możliwości tego brodzika to na video www.youtube.com/watch?v=B52ieDl5jeU fajnie widać ile potrafi utrzymać na sobie. Warto rzucić okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Constantina
Też zastanawiamy się na kabiną z hydromasażem. Miałam przyjemność tylko raz z takiej skorzystać i był to jeden z najprzyjemniejszych pryszniców w życiu! Fajną znalazłam tutaj: https://pomyslowalazienka.pl/kabiny-prysznicowe-z-hydromasazem . Wydaje się spełniać wszystko co od takiej kabiny można wymagać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Każdy zasługuje na odrobinę luksusu w swoim domu. Jednym z najprostszych sposobów by go sobie zapewnić jest zaopatrzenie mieszkania w kabinę z hydromasażem. Pod prysznicem każdy powinien czuć się komfortowo. Po całym dniu ciężkiej pracy, dobrze jest wypocząć w jak najlepszych warunkach. Tego typu kabina pozwoli na chwilę ulgi, możliwość porzucenia trosk nagromadzonych podczas całego dnia.http://www.intedu.pl/dom-i-ogrod/zdrowotne-zastosowanie-kabiny-z-hydromasazem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż wymyślił, żeby zamontować w łazience kabinę parową. Stwierdził, że kabiny parowe zyskują przewagę nad klasycznymi kabinami prysznicowymi dzięki swoim funkcjonalnościom. Stwierdziłam, że mu zaufam (pod tym względem nie ma co się z nim kłócić :D) i faktycznie miał rację: http://www.flairacademygroup.pl/zamontowanie-kabiny-parowej-z-hydromasazem/ Całkowicie co innego jak zwykły prysznic. Można się zrelaksować i skorzystać z hydromasażu. Polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×