Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulijan82

kantory internetowe a stacjonarne

Polecane posty

Gość ulijan82

Mam kredyt walutowy i ostatnio duzo sie slyszy o kantorach internetowych czy ktos ma jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna pani domu
Spotykają się dwa psy i jeden mówi: - Wiesz, szczekałem... Na to drugi odpowiada: - A ja szcze moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papadontspicz
dla kredytobiorców to duża oszczędność przede wszystkim lepsze kursy, wszystko robisz przez internet nie musisz biegać do banku. kalkulatory jak np. ten na kantormania.pl obliczą Ci ratę, więc bez problemu porównasz sobie z tym co musisz spłacać w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wallyenn
ja wymieniam w kantorach juz dlugo , zdazylo mi sie w kilku i nigdy nie narzekałem .Polecam internetowy kantor, kantormania i walutomat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolas
Też ostatnimi czasy często słyszę o kantorach walutowych... Poszukałam trochę informacji w internecie opinii, natrafiłam m.in. na stronę rankingu jakikantor.pl, i wszystko wygląda bardzo ciekawie. Chyba trzeba spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegoś czasu korzystam z takich kantorów i na chwilę obecną najlepsze doświadczenia mam z tym https://www.kantor-internetowy.eu/ Zalezy, o jakich kwotach mówimy, ale to, co mnie zdarzało się wymieniać (euro, czeskie korony i funty), zawsze się opłącało bardziej przez net, niż na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatte
A ja korzystam z v on line kantoru na stronie via sms. Ostatnio wymieniałam pieniądze w ten sposób i dużo zaoszczędziłam niż miałabym wymieniać w stacjonarnym kantorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćd244
Wybieram kantor internetowy, o wiele szybciej i łatwiej jest tam wymienić pieniądze :) Jeżeli ktoś ma jakieś obawy albo nie wie jak zacząć polecam przeczytanie poradników na ten temat http://kantorbox.pl/poradnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam, bardzo łatwo się wymienia walutę. Zobacz sobie też porównywarkę kantorów online kantorbox.pl to wtedy będziesz mogła zobaczyć jakie kursy są w kantorach online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lowspread.pl - szybki i bezpieczny kantor, z przejrzystą stroną, gdzie wszystko jets opisane krok po kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibianna0
Otóż to, ja też zawsze tradycyjną metodą. Jakoś mam takie przeświadczenie, że kiedy chodzi o kasę, to najlepsze są sprawdzone metody. Tyle że np. w swoim kantorze mogę negocjować mejlowo albo przez tel., zanim do nich pójdę. To jest kantor we Wrocławiu http://www.centkantor.pl, jak ktoś jest z mojego miasta, to warto go brać pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuuuu
Wymiana walut przez internet to niewątpliwie najlepsze rozwiązanie zwłaszcza dla kredytobiorców. W każdym razie lepsze niż kantory stacjonarne. W kilka chwil zlecasz wymianę nawet w pracy i wymieniona kasa wraca w miarę szybko na konto.Można przy spłacie każdej raty zaoszczędzić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych -w zależności od wysokości raty. W bardzo prosty i szybki sposób mżna do swoich potrzeb dobrać najodpowiedniejszy ekantor na stronie http://www.kantoryinternetowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberrt
no wiecie, z tymi kantorami to kwestia potrzeb. jeśli ktoś fizycznie potrzebuje wymienionej gotówki w ręku to fakt, lepiej iść do stacjonarnego kantoru. ale z własnego doświadczenia wiem że w większości razy to wygodniej jak ta kasa znajduje się na koncie no i tu własnie rozwiązaniem są te internetowe kantory któych teraz mamy bardzo duży wybór. to jest jakiś pomysł jak polecają powyżej by zajrzec do jakiejś porównywarki internetowej i zobaczyć jak wyglądaja wskaźniki które najbardziej Cię interesują. ja wybrałem lidera walut. podoba mi sie ich oferta. jest wygodna i korzystna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nikomu nie polece kantoru online. Moja znajoma zostala u nich oszukana i to wcale nie na mala kwote a kantor szybko sie zmyl... Ja na szczescie nie dalam na na to nabrac i wymieniam tylko w kaps www.lombardkaps.pl Najwiekszym plusem jest to ze pieniadze dostajesz od razu i nie musisz czekac na przelewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał_981
Zdecydowania wymiana na miejscu ma swoje plusy. Przede wszystkim, o czym piszecie, kasa na miejscu, do ręki, masz pewność, ile dostaniesz. Chociaż i tu trzeba być ostrożnym, bo niektóre kantory oszukują, także te stacjonarne, przede wszystkim obcokrajowców. Na szczęście ja od lat korzystam ze sprawdzonego miescja ( www.lombardwarszawski ) i nigdy nie miałem powodu, aby narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już ktoś napisał wyżej, ja również korzystam z usług kantoru internetowego lowspread.pl i jestem bardzo zadowolona. Nie muszę nawet wychodzić z domu, by szybko dostać pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam stacjonarnie, www.lombardwarszawski.pl, o którym ktoś pisał znam z autopsji, bo czasem korzystam. natomiast nie korzystam tylko z jednego miejsca - w zależności od tego ile kasy sprzedaje i jaki kurs mi mogą zaproponować. i taki system polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra, oszustwa zdarzają się oczywiście, jak wszędzie. dlatego polecam korzystanie nie z pierwszego lepszego kantoru, ale z tego co istnieje na rynku już sporo czasu i ma ugruntowaną pozycję. wtedy bezpieczeństwo jest 100%. albo własnie można na forach cyztac kto co poleca, popytac znajomych, możliwości upewnienia jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulstrat
Cóż, wymieniam pieniądze co tydzień w Amronet, więc to chyba jest doświadczenie... Kantory internetowe są wygodne, bezpieczne i szybkie. Nie wiem jak w innych, ale mój naprawdę świetnie się spisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to większość spraw przez Internet można załatwić, ale tyle się słyszy o oszustach, że sama nie wiem czy kantor internetowy to dobre rozwiązanie. Ja wole się przejść do pobliskiego kantoru http://www.kantorpruszkow.pl/kontakt i jestem spokojna ze mam pieniadze w rece i nie musze myslec czy mi gdzies znikna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli masz jakieś obawy to po prostu trzeba wybierać kantory sprawdzone, działające na rynku od dłuższego czasu, wtedy nie ma żadnego niebezpieczeństwa. ja zdecydowanie polecam używanie kantorów tylko internetowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spread dla euro w kantor77 wynosi 0,003 złotych. W przypadku kantorów stacjonarnych czy banków to różnica będzie wynosiła nawet 0,40 zł. Sporo prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spłacamy kredyt w walucie. Kantor77 również wykorzystujemy. Różnice w kursach są ogromne. Ogólnie waluta kupiona przez net jest dużo tańsza, przy wysokiej racie miesięcznej to może być ponad stówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amronet.pl zamiast standardowo liczonego spreadu pobiera stałą prowizję 0,2%, więc myślę, że warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yQs
Tak się składa, że akurat w mojej miejscowości nie ma stacjonarnego kantoru, więc tym chętniej korzystam z internetowych, np. Amronet.pl. Ten akurat bardzo mi przypadł do gustu, ze względu na szybkie transakcji i szybkie przelewy, a także korzystne kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł989
Ponad 2 lata wymieniam online i mam bardzo pozytywne doświadczenia z kantorami internetowymi, głównie z Amronet.pl, który szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil02
To porządny kantor. Nawet wysokich kwot nie obawiam się wymieniać przez Amronet.pl. Przy takich transakcjach z powodzeniem mogę także negocjować kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUGEN
Można negocjować, to prawda, a transakcje nie są ryzykowne, bo automatyczne księgowanie wyklucza wszelkie pomyłki. Wypłatę z Amronet.pl na konto bankowe zatwierdzam zaś przed jednorazowy SMS KOD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×