Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jacentym

KOHERSEN !!!!

Polecane posty

Gość jacentym

Polecam. Rewelacyjny sprzęt posiadam go od roku . Wczesniej używaliśmy Thermomix przez 10 lat ale po prezentacji Kohersena zdecydowaliśmy się od razu. Oferta firmy była rewelacyjna. Ciekaw jestem kto z was używa Kohersena i jakie są Wasze doznania zwłaszcza kulinarne. Chętnie o tym pogadam . 691425665

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adma4i1
Nie znam go osobiście. Słyszałam że to zupełnie to samo co Thermomix,tylko cenowo się różnią. Ile to cacko kosztuję ? Co do niego dodaje Firma?(jakie gratisy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecia34mw
Też mamy jest super potrawy z książki nie wszystkie mi podchodzą ale zdecydowana większość jest ok. Najbardziej wykorzystuję swoją inwencję i wtedy udaje mi się wyczarować cuda. Ja gorąco polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adma4i1
Kupiłam dwa tygodnie temu Thermomix 31. Jakoś bardziej mnie przekonał. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, używam to urządzenie kilka razy dziennie. REWELACJA !!!! Zapewne Kohersen też by się u mnie sprawdził gdyż lubię gotować i eksperymentować w nowościach przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentym
A dlaczego Thermomix bardziej Cię przekonał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lechard
A ile kosztuje ten produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentym
polecam porównanie na stronie serwiseko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiakx7
Potwierdzam. Roboty Kohersen Mycook to jedne z lepszych z którymi miałam do czynienia. teraz na święta jest dodatkowo promocja więc nic tylko brać bo warto! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam kohersena i robot jest świetny! jak ktoś ma małą kuchnię to na pewno się sprawdzi, bo zastąpi wiele innych urzadzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia mercia
uwielbiam! jest genialny! dostałam go w prezencie świątecznym od męża bo już tak narzekałam że go chcę... :D i nie mogę się nim nacieszyć. ma tyle fajnych funkcji! najlepszy zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś lubi jeść zdrowo to Kohersen Mycook jest mega ułatwieniem. Wszystkie posiłki idzie zrobić naprawdę szybko, a i fajne przepisy ma sam Kohersen, często przyrządzam coś z ich przepisów. Dla mnie robot idealny i jeszcze nie taki bardzo drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaMal
Kohersen jest super. Ja swój dostałam na gwiazdkę a teraz robimy zrzutkę na dzień mamy bo już nie mogę słuchać jaki on jest fajny i weź mi go pożycz :) Ja najczęściej gotuję na parze ale świetnie też wyrabia ciasto więc jak dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KruczekLesny
no a mi się przypomniały majonezy, że kiedyś lubiłem swój ale nie chciało mi się miksować a tu z kohersnem świetnie to wychodzi :) tzn raz dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam problem z założeniem naczynia głównego na robota. Ciągle się włącza sygnał dźwiękowy. Czy ktoś mógłby wyjaśnić o co chodzi? Może jakiś filmik instruktażowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×