Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kółka wózków dziecięcych. Pytanie konstruktora

Polecane posty

Gość gość

Witam drogie Panie, wasze doświadczenie w codziennym prowadzenia wózka z pociechami bardzo by mi sie teraz przydało, jako konstruktorowi :). Chce stworzyć kółka idealne, czyli takie których nie ma potrzeby blokować do jazdy na wprost i zachowują się idealnie podczas wykonywania różnorakich manewrów w codziennych przeprawach, czy to w marketach, parkach, na chodnikach itp. Itd. Chciałbym poznać wasze opinie o kółkach, o ich potrzebie blokowania do jazdy na wprost, czy jest często wykorzystywana, czy manewrowanie nimi jest dziecinną igraszką, czy przypominam raczej męczarnie. Z góry bardzo dziekuje za wasze odpowiedzi, będą one na pewno fundamentem do stworzenia kółek najbardziej zbliżonych do ideału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blokowane kółka do jazdy na wprost? Mam rozumieć, że jak skręcam to muszę w tym momencie "zdjąć" blokadę, a po wykonaniu manewru założyć? Pierwsze słyszę o czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za zainteresowanie :). Pisząc blokada kół do jazdy na wprost, miałem na myśli blokadę, która nie pozwala na skręcanie się kółek. Tą blokadę stosuje się chyba w momencie kiedy skręcanie kółek zaczyna przeszkadzać podczas normalnej jazdy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moge prosic o kontakt pana konstruktora? Moj mail kurbanczyk@wp.pl Pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×