Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GosiaKoszalin

Konsultanci Oriflame

Polecane posty

Gość GosiaKoszalin

Tutaj znajdziesz konsultantów Oriflame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaKoszalin
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem konsultantką Oriflame z Koszalina zapraszam do kupowania jak i zostania konsultantem jest to naprawdę proste a masz z tego same korzyści. Można tu osiągnąć bardzo dużo a wszystko zależy wyłącznie od ciebie. Od nas zależny ile będziemy chcieli osiągnąć byciem konsultantem. Jeśli masz jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem. Zapraszam Małgorzata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooojcvb
jestemz okolic lublina chcialabym zamowic perfumy ale nie zanm nikogo kto moglby mi zamowic... co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaKoszalin
nooooooooooooooooooooojcvb dowiedz się na jakiej ulicy mieści się siedziba oriflame w twojej miejscowości i w biurze na pewno będziesz mogła zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_oriflame
ewentualnie przyłacz sie do Klubu Oriflame i kupuj kosmetyki bez 30% marży...do tego masz różne programy lojalnościowe itp... Jesli masz jakieś pytania chętnie odpowiem i wszystko wyjaśnię http://www.oriflame.pl/earnMoney/registrationLink.jhtml?sponsor=1251260 tu się możesz zapisać, otrzymujesz pakiet startowy, próbki...a odemnie dodatkowo prezent Służe pomocą w każdej chwili i chetnie wyjaśnie wszystko, rozwieje watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_oriflame
moje gg 4402948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooojcvb
niestety u mnie to nie zda egzaminu , byly kiedys konsultantki oriflame u mnie ale jakos im nie szlo i juz nie ma a mi sie te perfumy tak strasznie podobaly ;/ i nie wiem.. no dzieki.. zobacze co i jak. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaKoszalin
nooooooooooooojcvb tzn zrezygnowały z bycia konsultantkami i nie masz jak zamówić? A nie chciała byś zamawiać 30% taniej tzn zostać konsultantką i nie tylko mogła byś mieć te perfumy o których marzysz ale i inne produkty które oferuje oriflame. to jest moje gg jeśli miała byś do mnie jakieś pytania to napisz 6551988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaKoszalin
Jestem konsultantką z Koszalina zaprasza wszystkich zainteresowanych sprzedawania produktów oriflame jest przyjemnością. Zapraszam na moja stronę http:// my.oriflame.pl/gosiakoszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooooooojcvb
poprostu nie schodzily tak dobrze jak z avonu.. nie oplacalo sie tym osobom ktore mialy oriflame , nikt bardzo nie zamawial.. ceny w avonie moze sa tansze - chociaz sie nie orientuje bo raczej nie kupuje ale czasem widze katalog- to w sumie bardziej mi sie podobaly kosmetyki z oriflame'u .. jakies a to ladniejsze perfumy a to lepszy balsam.. w sumie nie bylam tez wielka maniaczka ale czasem cos zamowilam i bylam zadowolona.. z avonu nie zamawiam... nie wiem, niby tyle tego ale nic mi nie pasuje.. a tamte perfumy mi sie podobaly, ale juz znalazlam konsultantke, [siostra kolezanki ktora ma avon-- byla zawiedziona ze nie zamowie u niej :D ] w sumie chcialabym moze i byc konsultantka ale wiem ze u mnie nie bardzo sie to przyjmiejuz dwukrotnie nie dalo rady... wiec chyba nie o to chodzi by byc i samemu zamawiac tylko by inni tez kupowali.. a jak nie chca to co ja moge? a szkoda bo fajne.. ale dziekuje za wszystko pozdrawiam i wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :D :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaKoszalin
nooooooooooojcvb chciałam z tobą porozmawiać mogła byś się do mnie odezwać na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem konsultantka Oriflame w Krakowie i okolicach .Wiec jak cos trzeba to prosze pisac chetnie doradze i zamowie oriszansa@o2.pl .A jesli sama chcesz zostac konsultantka i miec taniej kosmetyki to zapraszam na strone www.orisukces.pl Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Jestem konsultantką Oriflame z Czechowic-Dziedzic. Jeżeli chcesz mieć możliwość otrzymywania katalogu na bieżąco i możliwość zamawiania napisz adres twojkonsultant.oriflame@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Jestem konsultantka z Łodzi i okolic oraz cała Polska Zapraszam. zapisując się do klubu mamy spory upust kupując tylko dla siebie ,bonusy i prezenty,nawet kupując tylko dla siebie.Nie istotne ile kupujesz zawsze masz ten sam upust. Pomagam osobom które zapisują się u mnie. oprócz zysku ze sprzedaży-23% można otrzymać od 3% do 21% upustu szczegóły na gg lub e-mail. Pozdrawiam Ewa xara4@op.pl gg1022009 wstąpienie do klubu- symboliczna 1zł http://pl.oriflame.com/consultants/php/php-sh ow.jhtml?nameInUrl=pl_kosmetyczkapani&_requestid=3304844 oferuję pomoc w pierwszych krokach...w klubie Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara955
Witam! Jestem konsultantką z Pszczyny. Nazywam się Sara Grabowska i wezmę pod swoje skrzydła każdą osobę od 16 lat. Zapraszam osoby z całej Polski. Kontakt: kom. 665799411 GG. 32496817 e-mail. sara955@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam na imię Agnieszka.Swoją przygodę z ORIFLAME zaczęłam 5 miesięcy temu.Rozne są opinie dotyczące firm tego typu.Może ja miałam szczęście,bo trafiłam do świetnej grupy,a może się do tego nadaję.Jestem matką,żoną,pracuje na pełen etat.Mimo to zaczęłąm swoją przygodę z ORIFLAME.Dorabiam do pensji kilkaset złotych miesięcznie.Wcześniej zmęczona(tyle obowiązków),a teraz zadowolona,bo spotykam sięz osobami, dla których jeszcze niedawno nie miałam czasu.Namówiła mnie znajoma,poszukałam w internecie informacji.Weszłam na stronę www.oriflame-klub.pl ,zamówiłam bezpłatny poradnik,przeczytałam i tak oto jestem konsultantką.Grupa daje wsparcie,pomaga,wyjasnia wszelkie niejasne sprawy.Tu można się rozwijać,iść naprzód i zwiększać swoje zarobki. Zapraszamy do współpracy nowe osoby,dużo korzyści i bonusów.Teraz jest super PROGRAM WITAMY dla nowych konsultantów.Każdy zainteresowany może wejść na stronę i zamówić poradniki.Może się okazać,że to właśnie coś dla was.Jeśli podejmniecie decyzję o współpracy z nami,to przy rejestracji wpisz numer OSOBY POLECAJACEJ 1977,a dostaniesz dodatkowo kosmetyk gratis.Zapraszam do zapoznania się ze stroną www.oriflame-klub.pl. W razie pytań służę pomocą gg 32329674

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bell ami
Witam wszystkie konsultantki , jestem w ori już od bardzo dawna. Skupiłam się na sprzedaży kosmetyków ponieważ jest to jakby poboczna działalność, poprostu klienci przychodzą i zamawiają. Sprzedaję sporo kosmetyków, klijentki są zadowolone, sama też ich używam. Niestety czasami już mam dosyć a to z tego względu iż czesto się zdaża że brakuje sporo kosmetyków w zamówieniu, nieraz klient czeka bardzo długo na swój upragniony kosmetyk. To jest bardzo duże utrudnienie dla nas dystrybutorów, musimy się tłumaczyć. Naprawdę to bardzo zniechęca i nie jest to wtedy przyjemnością a utrapieniem. Co o tym sądzicie?, może ja jestem przewrażliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara955
Witaj! W takiej sytuacji powinnaś zgłosić się do swojego sponsora i poprosić o pomoc, zwiększyć obrót (pokazywać więcej i zakupić więcej katalogów) lub kupić ten produkt regionalny jeśli brakuje ci do 100 PP, a zawsze go możesz sprzedać. Trochę ryzyka nigdy nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bell ami
Niestety jestem pozostawiona sama sobie, nie mam żadnej grupy wsparcia a moja sponsorka nie wykazuje zainteresowania. Obroty robie duże ok 500pp w katalogu. Zakupy robie drogą internetową, na adres domowy. Zdaża się tak że katalog jest dwa dni a już są ogromne braki...............więc?.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara955
Radzę wypisać się z tej grupy i pójść do kogoś innego, (np. do mnie :)) ) ale to nie takie łatwe, bo dopiero po roku można ponownie wpisać się na siebie, ale możesz zapisać się na inną osobę z Twojej rodziny i pod jej nazwiskiem prowadzić działalność, a po roku zarejestrować się na siebie, a ta osoba napisze kartkę, że chce aby wszystkie jej wyniki razem ze strukturą przeszły na ciebie i tym samym będziesz miała wszystko swoje,a będziesz mogła zamawiać z pomocą. (np. moją) POLECAM SIĘ! Sara Grabowska email: sara955@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bell ami
Dziekuje za propozycje, jakoś sobie daje rade ( od ok pół roku nie mam kontaktu z moją sponsorką, powiedziała że mam sobie zamawiać przez internet bo ona takich ciężkich paczek nie będzie dzwigać) bywało tak że czasami pytałam o produkty których brakowało, lub przywoziła z odziału regionalnego ( 60 km) i było wtedy fajnie. No ale co tam , jakoś sobie poradzę byle by były wszystkie kosmetyki dostępne. Ostatnio poskarżyłam się w WARSZAWIE DZWONIĄC TAM POWIEDZIAŁAM CO MYŚLE. Okazuje sie że jest dużo takich telefonów ze skargami. Staram się pokonywać te przeciwności, ulżyło mi troche bo ktoś ( ty saro) odpowiedziałaś, poczytałaś mnie. Dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara955
:)) Musisz zmienić zaistniałą sytuację, bo tak dalej być nie może :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby z Warszawy i okolic zapraszam na pokaz makijażu który odbędzie się w sobotę 19.02.2011 o godz. 13.00 w siedzibie firmy Oriflame przy ul. Jutrzenki 135 w Warszawie - osoby chętne do wzięcia udziału w pokazie proszę o wcześniejszy kontakt mailowy guldzia@wp.pl lub tel. 698 077 842 www.my.oriflame.pl/eveline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Witam bardzo serdecznie Na początek może się przedstawię):L) Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzeadaży AVON Moim zadaniem jest budowanie swojej grupy i tłumaczenie,wrprowadzanie i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości nowym osobą Mam ci do zaoferowania stanowisko konsultnatki\konsultanta avon Godziny pracy ustalasz sama i nikt ci nie narzuca kiedy masz rozdawać katalogi lub kiedy składać zamówienia Sama decydujesz co robisz Więc masz elastyczne godziny pracy Na avon nie potrzeba wiele czasu -katalogi rozdajesz jak kogoś spotkasz lub jak do kogoś idziesz w gościnę Ta praca jest wspaniałą rzeczą dla osób uczących się,bezrobotnych lub chcących dorobić sobie do pensji Twój zarobek wynosi 25-50% od kwoty zamóienia Tylko teraz możesz zamówić torbę o watrości 999zł jeżeli podpiszesz umowę i złożysz zamóienia Adlasiebie możesz kupować kosmetyki tańsze naweto80%!!!!!!!!!!!!!!Oczywiście wszystko jest całkowicie darmowe i wkażdejchwili możesz zrezygnować pROSZĘ O ODPOWIEDŹ Życzę miłego dniatel505293722email;kamilmaliszow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultan czechowice-dziedzice
Witam Jeśli jesteś z CZECHOWIC_DZIEDZIC, PSZCZYNY i OKOLIC to pisz chętnie pomogę !! Nieważne czy chcesz zakupić ,wstąpić do klubu !!! Dojazd do klienta !!! oriflame.cosmetics.bs@gmail.com PROMOCJA TERAZ U MNIE WPISOWE GRATIS do 28 lutego wpisz się przez internet lub umów się na spotkanie!!! www.dobre.kosmetyki.mojeoriflame.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×