Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jw

kosmetyki Fm gdzie kupić??????????

Polecane posty

Gość jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.tanieperfumy.eu chociaz teraz to najlepiej podpisac umowę i zamawiać samemu :) wstep do FM = 0zl ( zero) info na mail lub GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie kupujcie tu
http://www.perfumy-fm.pl/sklep/index.php Ten pan to oszust.Ma stronę pięknie wyglądająca, mydlący oczy regulamin, a po wpłacie pieniędzy na jego konto, towar nie przychodzi, a on nie odpowiada na maile. Nie jestem jedyną oszukaną, popatrzcie na porównywalni cen czy gdziekolwiek. Chcę jak najwięcej osób przestrzec, by taki oszust choć trochę stracił klientów, skoro jest bezkarny i zarabia na oszukanych. Dane sklepu i oszusta: FM Group Polska Sprzedaż internetowa Konsultant Ariel Kowalski Asterix Poznań www.perfumy-fm.pl e-mail: sklep@perfumy-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deerr
Ja polecam sklep www.drogerix.pl. Mają bardzo ciekawą ofertę. Oferują dobrej jakości produkty w niskich cenach. U nich obsługa jest zawsze miła, a przesyłka ekspresowa. Czego chcieć więcej? Jak dla mnie sklep idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PozytywnyPiotr
Cześć! Mam dla Was świetną propozycję :D Ostatnio stałem się partnerem biznesowym FM Group. Mają świetne perfumy (do 30% zaperfumowania, sam koncentrat tworzy niemiecka firma Drom), a w Polsce są wytwarzane. Umieściłem swoje ogłoszenie na OLX, można dostać świetne perfumy do 60 zł. Ja, że współpracuję to jeszcze mam zniżki i udzielam rabatów, serdecznie zapraszam do kontaktu przez maila lub gg :) Łapcie informacje na OLX: http://olx.pl/oferta/fm-group-perfumy-nr-10-oryginalne-26-gratis-oferta-CID87-IDcCdLz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka33nww
Ja to od dawna stawiam tylko na naturalne kosmetyki. Jak się poczyta na etykietach w drogeriach ile jest chemii w składach większości markowych rzeczy to ręce opadają. Z takich lepszych sklepów z eko kosmetykami to na pewno serwis www.e-naturalne.pl daje radę. Wszechstronna oferta – kremy, olejki, pudry, detergenty, masła, błota, glinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilorlef
Sprawdizlem autoryzowany sklep: zakupyfm.pl Można kupować ich produkty bez logowania. Dodatkowo dowiedziałem się ze są one oryginalnymi perfumami i biorą swoje koncentraty z drom. Sprawdźcie sami na ich blogu. Zakupyfm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FM World Rzetelny Partner

Jeśli ktoś z Państwa chce zrobić zakupy w firmie FM WORLD to tylko w prawdziwym sklepie tej firmy. Podane wyżej linki to nie są oryginalne sklepy firmy FM i firma w żaden sposób ich nie autoryzuje. Wiem, bo jestem związany z firmą od 2011 roku. Zamieszam link do zakupów bez logowania: https://sklep-pl.fmworld.com/partner/711209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×