Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

manikaaaa

kosmetyki naturalne

Polecane posty

Gość fanka prostych składów
1. szampon babydream z rosmana za 3,50 ( często w promocji za 2,99) 250ml 2. żel uniwersalny babdream 500ml za 9,99 3. balsam sanosan 500ml za o 11-16zł 4. zel pod prysznic alterra pomarańcza i wanilia 5. żel do twarzy micelarny z biedronki :D czasem się pojawia za 5zł i jest genialny + dobry skład 5. żel do hig. int bez sls facelle za 6zł i to moje hity tanie i dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocccc
jaki jest ten zel do twarzy z biedronki naprawde dobry a do jakiej cery jest wskazany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka prostych składów
zapomniałam o twarzy na noc krem nawilżający do skóry atopowej AA za ok 15zł , a na dzień ziaja sopotsun z spf 30 za ok 7zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka prostych składów
ten żel z biedronki jest do suchej i normalnej. Ma konsystencję żelu, który w ogóle się nie pieni. Przyjemnie pachnie, nie szczypie w oczy, zmywa tusz, podkład i puder, i przede wszystkim nie wysusza skóry! Mam z tej serii jeszcze żel peelingujący i z drobinkami i są równie dobre. Tylko ciężko z dostępnością. W niektórych biedach są w stałej ofercie, a w niektórych średnio 2x do roku. ich producentem jest Tołpa!!, oryginalny odpowiednik kosztuje 25zł :classic_cool: a skład mają identyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja studiowalam
Weleda - szczegolnie seria Wild Rose, dla kobiet raczej po 30-ce, czysto naturalne kosmetyki, nawet konserwanty sa roslinne. Stress Relief Oil z Dermalogica - kilka kropel dodanych do balsamu do ciala albo do garsci soli morskiej kapielowej i uzycie tego jako peelingu pod prysznicem - fantastyczne! Niezly jest rowniez olejek do twarzy z firmy Aromatherapy Associates,ale nie wiem czy w Polsce dostepny. Ja uzywam Support Sensitive do delikatnej skory. JASON - uzywam ich szamponow, jak rowniez peelingu morelowego do twarzy. Bardzo lubie naturalne kosmetyki na bazie naturalnych olejkow - ten zapach nie ma nic wspolnego z syntetycznymi aromatami. Dr. Hauschka - swietna naturalna mascara z olejkiem rozanym, polecam :) Inne firmy to: Burt's Bees, Neal's Yard-nie wiem czy do kupienia w Polsce. Ceny sa wyzsze,ale za jakosc sie placi. Ja staram sie korzystac z okazji i polowac na ebay-np. ostatnio udalo mi sie kupic oryginalnie zafoliowana, nowiutka mascare dr.hauschka za 1/4 rynkowej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka
Osobiście stosuję kosmetyki z serii Lady Mineral. Robi sie je na bazie minerałów z Morza Martwego dzięki czemu mają właściwości lecznicze. Poza tym producent daje gwarancje jakości, bo kosmetyki są certyfikowane;). Zastawiacie sie pewnie nad ceną i tu was zaskocze bo ich jakość nie idzie w parze z ceną. Jakoś jest super, a ceny wcale nie wysokokie, np. krem do rąk kosztuje nie całe 30 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynas90
Gdybyś chciała mieć jędrną skre to mogę ci zaproponować balsam shea. Na bazie naturalnego masła z drzewa i z witaminami, ktre gwarantują, że kosmetyk jest naturalny. Jeśli chcesz to podam ci linka do sklepu w ktrym sama kupuje mojamydlarnia.pl/sklep/87/czyste_maslo_karite_shea_50g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagamara
Witam. Jestem fryzjerką. Dużo z tego co tu dziewczyny polecacie przerabiałam sama i również mogę polecić. Jednak jak to fryzjerka, najbardziej potrzebowałam naturalnego szamponu do włosów. Próbowałam kilka, ale to nie było to. Pewnego razu przypadkiem trafił do mnie znajomy, który jest konsultantem w Aromie. Mają tam taki szampon na bazie glinki TFAL. Mówię wam, że nigdy nie miałam lepszego szamponu. Włosy są po nim bardzo długo przyjemne w dotyku i super się ukłądają. Dostałam ten szampon od znajomego za darmo i umowa była taka, że jak mi się spodoba to ja jako fryzjerka polecę go znajomym. Umowy dotrzymuję i daję link do sklepu internetowego milan.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia8585
anija21 a czytałaś skład kosmetyków z avonu ?? owszem mają naturalne ekstrakty czy dodatki ale także mnóstwo konserwantów, które przez lata mnie uczulały. Teraz stosuję naturalne i organiczne kosmetyki, część robię sama w domowym zaciszu a część kupuję gotowych. Jak już się trafi jakiś z konserwantem to tylko naturalnym. Wreszcie używam szamponu po którym mnie głowa nie swędzi i odżywki, która uleczyła moje włosy a nie nadała im tylko " zdrowego połysku ". polecam taką metodę. Tworzenie takich kosmetyków sprawia frajdę, wychodzi o wiele taniej, zdrowiej a efekty widoczne są od pierwszego użycia. Dla mnie szampon z aloesem, hydromanilem i olejem z pestek malin jest the best. A olejowanie włosów np. Olejem z pestek malin (8 zl na allegro) Odżywia włosy jak żadna odżywka czy maseczka chemicznego pochodzenia. Ropie i konserwantom mówię "stop".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redenka
Używam różnych kosmetyków, jeśli chodzi o naturalne, kupuję je w internetowym sklepie Samuel http://sklepsamuel.pl/ prowadzą naprawdę fajne kosmetyko Choisee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula 212121
Np do mycia zamawiam stąd http://www.frisco.pl/c,3310/cat,Organic%3E%3EToaletowe%3E%3EDo%20mycia%20i%20k%C4%85pieli/stn,searchResults

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huligankczyk
od swiat jestem szcześliwą posiadaczka kosmetyków marki clochee. Mój Mikołaj był w tym roku bardzo hojny. Jest to Polska firma działa z tego co juz wiem od nie dawna, kosmetyki od opakowania już sa cudowne. przede-wszystkim nawilżają i dają skórze spręzystość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisswhereUwanna
mam różne naturalne kosmetyki te z tołpy sławnej, bilendy altery jak i te z wysokiej półki pose oraz clochee. W każdym przedziale cenowym można zaleźć coś fajnego ja np. nie wyobrażam sobie życia bez odżywki altery i kremu do twarzy nawilżająco- ujędrniającego clochee, mój faworyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaadddddddddd
clochee przebił tołpę dla Ciebie? sądziłam że nic jej nie da rady przyćmić. Chyba się skuszę na testowanie clochee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia4545
Olej i inne kosmetyki z olejem arganowym w składzie to zamawiam tylko od Argan Group. Oni importują kosmetyki z Maroka, są to rzeczy certyfikowane i trwałe. W sieci jest mnóstwo mniej lub bardziej udanych podróbek oleju arganowego, dlatego trzeba uważać. Tutaj jest o tyle fajnie, że mają oryginalne rzeczy ale za to w promocyjnej cenie. Jak wejdziesz przez link – www.argangroup.pl/xzasdfksmd/sklep/start , to możesz dostać dożywotnio piętnaście procent zniżki na produkty. Zawsze coś ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3333
No faktycznie ekologiczne kosmetyki są teraz hitem. Ludzie się zorientowali, że nie wystarczy jeść zdrowo, ale warto również dbać o urodę – zdrowo ;-) Ogólnie to cenię sobie wyroby firmy Biotanic- www.biotanic.pl . Wszystko mają wyprodukowane w zgodzie z naturę, zero chemii, sto procent naturalnych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann7878
Odkryłam Beglossy jakiś czas temu i powiem, że podoba mi się ten system sprzedaży. Za pięć dyszek miesięcznie dostaję porządną paczkę z markowymi kosmetykami, także nie jest źle. Na stronie www.beglossy.pl możesz sobie sprawdzić dokładnie jak to działa. Ogólnie ja użyłam płatności kartą, i kasa jest mi pobierana automatycznie z konta co miesiąc, także nie muszę się martwić, że zapomnę. W każdej chwili mogę też anulować to zamówienie...ale nie zanosi się na to:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia3333
Jak chcesz kupić jakieś oryginalne kosmetyki, żeby sobie przetestować to warto sprawdzić ofertę na stronie www.beglossy.pl . Beglossy to jak dla mnie super połączenie niskiej ceny z wysoką klasą kosmetyków. Dostajesz w paczce takie miniaturki kosmetyków, później możesz napisać na ich stronie swoje wrażenia ze stosowania. Co miesiąc jest tworzona inna paczka dla Ciebie, zgodnie z Twoimi potrzebami. Dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×