Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rubiii

kosmetyki RUBY ROSE? co o nich sadzicie?

Polecane posty

Gość rubiii

czy ktoras z forumowiczek moze ja miala albo ma?...piszcie co o nich sadzicie, bo ja sie wlasnie zastanawiam mad zakupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanadyjskie
bardzo trwale, naprawde dobre - cienie, pudry, szminki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają najtrwalsze cienie do powiek jakie kiedykolwiek miałam. Aż dziw, że za tak niską cenę można mieć wyjątkowo dobry kosmetyk kolorowy. Ja najczęściej używam większych zestawów kolorów. Ostatnio postanowiłam sprawdzić inne ich produkty, tj. kredki do powiek i są równie dobre. Mam takie brokatowe, akurat na Sylwestra. Niepozorne, kosztują zaledwie 3 zł a efekt świetny. Gorąco polecam, można bez obaw poszukać czegoś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
hmm a w jakich sklepach mozna je dostac? w zwyklych drogeriach czy jak? czy w 3 miescie tez sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki Ruby Rose najczęściej można nabyć na miejskich bazarach. Handlują nimi Polacy, ale też sąsiedzi zza wschodniej granicy. Używam tylko cieni, są świetne, ale myślę, że wypróbuję też inne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamówiłam z allegro
i własnie czekam na przesyłke dam znac jak dojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yukka
Cienie są bardzo dobre (mam 7 kolorów w takim zabawnym okrągłym opakowaniu). Natomiast moim ideałem jest błyszczyk Friuty Flavor Gloss (mam zapach Bubble Gum):nie wysusza ust, nie skleja (chociaż jest dość gęsty) i nadaje im piękny połysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zestaw 48 cieni i sa super!!kupilam je za 20 zl juz jakis czas temu i nie zamienie je na zadne inne!polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też polecę
ja również polecam cienie. Mam paletę 48 kolorów - rewelacja. Kupiłam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ten zestaw i kupilam go za 15 zl :P jestem z tych cieni baaardzo zadowolona ale innych kosmetykow tej firmy raczej nie sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze słyszę
... tylko na bazarach i allegro? NAprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×