Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KRAINA DZIECKA COM SKLEP KATOWICE OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Korzystałyście? Jakie macie opinie na temat produktów tego sklepu? Czy warto robić tam zakupy? Co sądzicie o cenach? I jak szybko realizują zamówienia? W sumie nie mogę za bardzo ruszać się z domu, gdyż jestem już w 8 miesiącu ciąży, a chciałabym dokupić parę rzeczy i to w tym właśnie sklepie. Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że korzystałam. Bardzo fajny sklepik. Sporo fajnych produktów - wszystko praktycznie od ręki, bardzo dobre ceny, miła obsługa. Jeśli nie możesz aktualnie ruszać się z domu, to idealne rozwiązanie. Zamawiasz przez internet i w ciągu kilku dni masz w domu. A co masz zamiar kupić jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=Ppy6mJsIwxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chciałam kupić wkładki laktacyjne, jakieś kosmetyki dodatkowe dla dziecka i fotelik samochodowy. Widziałam w tym sklepie naprawdę fajne rzeczy, dlatego się zastanawiam. Dużo pozytywnych opinii czytałam, dlatego no mówię... sama nie wiem ;) W sumie pierwszy raz robiłabym takie spore zakupy przez internet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry sklep. Szybka wysyłka, produkty dobrych marek, no i nie jest tak drogo jak w większości sklepach stacjonarnych. Ja jestem zadowolona. Kupiłam tutaj wózek, który służy mi już cały rok - nie miałam z nim żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaka
W sumie jeden z lepszych sklepów dla dzieci i młodych mam. Mają wszystko to czego właśnie młodym rodzicom jest potrzebne. A ceny uważam, że są naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam ! :) Zrobiłam tutaj zakupy jeszcze jakoś przed majówką i jestem zadowolona. Elektroniczna niania, którą zamówiłam spełnia moje oczekiwania. Sprawdziła się świetnie, a sam sklep oceniam na najlepszy z dotychczasowych jeśli chodzi o te sklepy online. Bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,a jakieś nosidełka mają? w jakich cenach? planujemy z mężem kupić,ale szukamy w kolorze różowym, no i z jakiejś dobrej firmy a może macie do polecenia nosidełko z innego sklepu? czekam na wasze propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sklep miła i fachowa obsługa. Uwielbiam robić w nim zakupy. Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, dzidziusiowakraina? ehh ten sklep nie spełni moich oczekiwań, kiedyś raz zrobiłam tam zakupy i nigdy wiecej już!!! wolę kraina dziecka,bo tam są sprawdzone marki,dobre ceny i zawsze miła obsługa, która chętnie pomoże w wyborze odpowiednich produktów pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardnas
Ja dla swojego siostrzeńca zabawki kupuję na sferis.pl ceny mają naprawdę świetne, często nawet taniej albo tyle samo co na allegro. Widziałam, ze mają sporo rzeczy dla maluszków, nie tylko zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wie jakie są teraz promocje w krainie dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz są fajne promocje na foteliki samochodowe i pościel ta pościel jest mega chyba ją zamowię :) w sumie jeszcze wózek spacerowy jest w dobrej promocji chyba w najlepszej niż te wszystkie inne pordukty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pościel jest mega powiem wam, ze ja dużą wagę przywiązuję do materiałów z jakich wykonane są dane rzeczy, a ta pościel jest z czystej , naturalnej bawełny,więc świetnie się ja pierze, pięknie pachnie, długo utrzymuje świeżośc, do tego zawsze fantastycznie wygląda polecam, bo nie są drogie, a jak są promocje, to w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem zadowolona z kupna nowej pościeli dla dziecka chciałam kupić gdzieś stacjonarnie,ale wiele pościeli było np. z poliestru... czyli plastiku faktycznie trzeba uważać, ale w Krainie Dziecka zawsze na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety korzystałam, ale jakościowo jestem zawiedziona. Obsługa kiepska i długie dostawy, musiałam się dopytywać! Zdecydowanie odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba pomyliłaś sklepy ;) my mówimy o tym w Katowicach przy ulicy Kossutha 11 jak dla mnie sklep jest dobrze prowadzony obsługa nad wszystkim panuje jestem zadowolona z dostaw, bo zawsze są na czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o foteliku samochodowym Condord TRANSFORMER T 15-36 ? warto? czy lepiej kupić coś tańszego, ale w podobnym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tobie, że warto koleżanka ma podobny, tylko delikatnie inny model i też za tyle go kupiła spisuje się super nic się z nim nie dzieje, nie psuje posłuży na lata, nie tylko dla ciebie, ale również dla kogoś ze znajomych czy rodziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak a propos pościeli powiem wam, że mam ją już jakieś 3 lata i nie ma mowy o zbladnięciu koloru pościel cały czas wygląda jak nowa jest dobrej jakości, a wiec nie mechaci się, jest miła w dotyku same plusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się pościel kupiona w tym sklepie świetnie sie spisuje to bawełna... materiał nie mechaci sie, nie niszczy, kolor nie blednie, do tego rewelacyjnie wygląda i jest taki miły w dotyku! warto polecić ten sklep dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o macie gimnaastycznej dla dziecka? naprawdę warto to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem super sprawa! dziecko się fajnie rozwija, jest czymś zajęte ;) dobra opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ;) kraina dziecka to fantastyczny sklep online,a na dostawę nie czeka się długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile mniej więcej czeka się na dostawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekałam tylko dwa dużo tak naprawdę zależy od firmy kurierskiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, wszystko zalezy od firmy kurierskiej raz czekałam dwa dni, a raz pieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam takie szczęście, że zawsze mam dwa dni później, więc to chyba naprawdę zależy osobiście polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×