Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marek34jako

książka na prezent

Polecane posty

Gość marek34jako

Planuje w tym roku na prezenty kupić książki. Jaką wybrać dla kobiety jaka dla faceta. Wiek 30 - 45 lat. Co wybrać? A może już nikt nie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Czyta się czyta, ale stanowczo za mało. Ale to też winna cen. Na prezent dla mamy polecam Dziennik o-błędnik o kobiecie i jej życiowych dylematach, ale nie tylko na poważnie. Jest sporo sytuacji humorystycznych. Dobra książka na podróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capolinea to bardzo piękny, słodki i gustowny zestaw. To srebrne kolczyki, naszyjnik oraz bransoletka. Co sprawia, że jest to komplet szczególny? Piękne kamienie turkusowe! Polecam wszystkim bardzo. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie myślałaś może nad ebookiem? ja w tym roku kupiłam mamie na promocji w sferisie, już nie mogę się doczekać aż jej go dam <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madmaxX
@myszka22 jest jeszcze ta promocja w sferisie? tez chce ebooka! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania__
madmaxX z tego co widziałam, to w sferisie są raty 0% na wybrane produkty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weres
Ja osobiście właśnie zastanawiam się nad kupnem jakiejś książki dla mojej siostrzyczki, która właśnie bierze ślub. Trafiłem na księgarnie http://aros.pl i zastanawiam się nad kupnem książek właśnie w tej księgarni. Może ktoś z was miał już okazje w niej kupować? A jeżeli tak to powiedźcie czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikstep
Poszukaj może tam, gdzie książek mają wiele - na porównywarkach cenowych. Dzięki temu w jednym miejscu będziesz miała ogromny wybór, a do tego dasz radę kupić książki w najlepszej cenie. Spróbuj znaleźć coś na http://www.cozacena.pl/ksiazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×