Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyt

KTO MA BALSKAM BRĄZUJĄCY DOVE???

Polecane posty

Gość pyt

Ile kosztuje? Widac róznice? Macie jakies plamki czy cos w tym rodzaju ? Nosze sie z zamiarem zeby go kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mam ten do ciemnej karnacji. niedawno wrocilam znad morza i chcialam zachowac jak najdluzej opalenizne. balsam mnie delikatnie brazuje, poglebia opalenizne. nic sie nie walkuje, nie sciera. nie mam zadnych plamek a musze powiedziec ze raczej nie wcieram go za dokladnie bo nie mam na to czasu...... placilam za niego 17 zl. dodam ze jak dla mnie ladnie pachnie i ma fajna konsystencje. a i jest wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
moja koleżanka bardzo sobie chwali i rzeczywiście wygląda fajnie choć nei wiem czy to zasługa balsamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz było nie umiecie
znależc w wyszukiwarce czy to kurwa jest naprawde takie trudne?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt
w wyszukiwarce jak wpiszesz "balsam brązujący dove" to wyskakują wszystkie posty gdzie jest słowo "balsam"...a mnie inne balsamy nie interesują.... "czy to kurwa jest naprawde takie trudne" do przewidzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kultury trochę
dziewczyny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska.b.n./
Ktos oczywiście usunął moj wpis na temat tego badziewnego balsamu.Oczywiscie sa same pochlebne opinie, natomiast tych obiektywnych, prawdziwych nie ma. Ten balsam to strata kasy.Wystarczy wziąć sobie zwykly samoopalacz, zmieszac z baklsamem do ciala i masz ten sam efekt. A balsma dove ma te sama baze jak samoopalacze, tylko w mniejszym natężeniu:tak samo po paru godzinach smierdzi na skorze i takze zostawia plamy!!! Zreszta przejrzyj sobie tematy w tematach o urodzie, gdzie dziewczyny pytaja sie jak usunąc plamy po balsamie dove.To najlepszy dowod , ze moja opinia nie ejst bezpodstawna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×