Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosta

Kto ma oryginalne hugo boss woman ??? ORYGINALNOŚĆ

Polecane posty

Właśnie zakupiłam perfumy boss w perfumerii internetowej. Mam duże wątpliwości co do oryginalności zapłaciłam 157zł chociaz w douglas kosztują 248zł. Wszytko byłoby ok gdyby nie fakt,że wg mnie oryginalne perfumy posiadają zawsze na spodzie flakonu z numerem a tu nie ma żadnej nalepki. Może ma ktoś oryginalne perfumki w domu i mógłby mi to sprawdzić. Bardzo dziękuję,. p.s tylko nie piszcie ,że jestem naiwna. Kupiłam je w drogerii internetowej cieszącej się bardzo dobra opinią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Hugo Boss Intense Woman. Pudełko wyrzuciłam juz dawno, ale na spodzie flakonu, na nalepce, jest napisane: Eau de parfum USA FLAMMABLE 90 ml e 3.0 FL.OZ. P&G Prestige Beaute Geneva London EC1A 4DD.UK Made in UK 4240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie. Tak jak przypuszczałam nie mam żadnej nalepki :( Tez obejrzałam w domu wszystkie gucci i inne oryginałki i sa nalepeczki z opisami. Przypomniałam sobie ,że kiedys tez kupiłam na allegro perfumy i ni cnie miały. Myślałam ,że taka perfumeria jest pewna. Wyobrażałam sobie ,że sprowadzaja te perfurmy taniej. Naiwna byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten numer 4240 to pewnie ten co był tez na pudełku ja mam na pudełku 7347 ale na flakonie nie ma nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co obejrzałąm je dokładnie w perfumach pływają jakieś pyłki no i oczywiście brak nalepki na spodzie flakonu. A Pani ze sklepu odpisała mi,że nie zajmują się oklejaniem butelek jak ma to miejsce w innych sklepach :) a przecież to robi producent :) Śmieszne co. Napisała też ,że taki towar dostają od producenta . Chyba z Turcji :) Niech ich szlag !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoreczki
ja nigdy juz nie kupie przez internet perfum!!!raz sie nacielam i od tamtej pory kupuje w sephorze lub na bezclowce.....na interenecie grasuje mnostwo oszustow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoreczki
przeciez mozesz zwrocic towar co sie martwisz.... Idz do sklepu!!tam tylko jest 100 procent pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi z jakiej perfumerii zamawialas? ja kupowalam w dolce.pl i perfum mialam oryginalny z nelepka wlasnie napisz jaka to perfumeria ostrzezesz inne kobitki pozatym ja omijam szerokim łukiem perfumerie internetowe ktore sprzedaja testery to juz jest znak ze z tym sklepem jest cos nie halooo ja uwazam ze to powinnas zglosic na policje zabronione jest sprzedwanie podrobionych towarow iz do perfumerii upewnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zwrózeniu to nie ma mowy raczej. Napisane jest ,że tylko zafoliowany mozna zrócić. A dodam,że ta perfumeria ma bardzo pozytwyne komentarze. Aż dziw bierze. Czy ludzie są ,aż tak naiwni ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam oryginalne i jest na spodzie naklejka z numer i takie inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tez te perfumy a wlasciwie mialam i w kazdej buteleczce oryginalnej musi byc tak naklejka z nr.dlatego nie radze kupowac na allegro, bo na 90% to podrobka wiec po co przeplacac za nia lepiej dolozyc ta 100 i kupic oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................3
ja również mam naklejkę na dole... a sprawdzałaś z orginałem zapach?? ale racja trzeba by zgłosić to na policję lub narazie do perfumeri, że jeśli nie zwrócą pieniędzy to zawiadamiasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc napisłam do nich i mąż pojechał wymienić. Chcieli oddać kasę ale ostatecznie wymienili. Powiem tak niby mają nalepkę na spodzie. Ale w środku patrząc pod światło pływają mikroskopijne pyłki. Nie wiem czy jestem przewrażliwiona już . Tak do końca nie mam pewności co do ich autentyczności. Myślę, że są dobrze zrobione :( I to na tyle . Teraz dam sobie spokój a następnym razem kupię w douglas lub sephorze :) Sprawdzcie swoje pod światło podobno nalepka to jeszcze nie wszystko Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna jakas tam laska
a jaka to była perfumeria która cie oszukała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, nigdzie juz nie mozna byc pewnym, jakis czas temu byla afera w empikowym dziale perfumerii w krakowie, sprzedawali podrobki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja kupuję
perfumy w Niemczech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak długo się Wam utrzymuje zapach perfum oryginalnych? Bo ja po 2 godz juz nic nie czuję :( Może jakaś felerna jestem :( Słowo nawet oryginalne gucci szybko się ulatniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam oryginalne i na spodzie jest nalepka , jak masz kogos w angli to popros o sprowadzenie - nie wychodzi drogo bo ja za np 30ml zaplacilam ok 25 funtow czyli okolo 110 zl . a np na promie za 100ml mozna zaplacic ok 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas tez tak jest w niektoryc
dlaczego nie chcesz nam powiedziec jaka to perfumeria? juz tyle osob pytalo a ty ignorujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy.elk
jest cos takiego jak reklamacja, telefon, mail zawsze mozna jakoś ten problem rozwiązać.. ale trzeba najpierw o tym powiedzieć a nie szukać pomocy na forum :) zreszta wolałbym dostać oryginały bez naklejki niż podróby z naklejką :). Poza tym brak naklejki to jeszcze nic strasznego. Jesli kupuje sie ferrari i siedzenia sa źle obszyte skórą to czy mamy do czynienia z podróba ferrari? chyba nie :) Ale osobiscie uwazam ze problem nalezy zgłosic do tagomago i tyle. uwazam te firme za porzadną wiec jesli cos takeigo miało miejsce to powinni problem rozwiązac natychmiast :). Poza tym sam osobiscie sprzedaje perfumki [prowadze sklep z perfumami] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jest nalepka :( u mnie numer 6174 , kupione na lotnisku w strefie bezclowej. A napisz czy chociaz ladnie pachna i dlugo sie trzymaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pislam wyzej ,że się zapach utzrymuje z 15 min. Nie przesadzam. To ,że ja sie przyyzwyczaiłam do tego zapchu do inna sprawa ale jak pytam np. mamy to mówi,że wogle nie czuje. A i z tego atomizera jakos dziwnie leci na boki. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chryste, to naprawdę zrobili cię w Karola!:( Ja moimi Intense pachnę tak, że są dobrze wyczuwalne po kilku godzinach! Na ciuchach zapach utrzymuje się aż do prania! Wręcz muszę uważać, żeby nie przeginać z perfumowaniem się, bo jednej z moich koleżanek z pracy zbyt silny zapach intesyfikuje migreny i ona zawsze wyczuje, jak ktoś za mocno pachnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×