Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daissy

kupowałyście kiedyś perfumy przez internet?

Polecane posty

Gość Daissy

hej. Ma pytanie: kupowałyście może kiedyś perfumy w sklepie internetowym, albo od kogoś z allegro? Chcę sobie kupić Kenzo Jungle ale oglądam strony z tymi perfumami i jakoś tak boję się zaryzykować bo nie wiem czy trafię na oryginalne czy na podróbkę (czego bardzo bym nie chciała). One są bardzo drogie normalnie w perfumerii, bo kosztują ponad 400 zł, a znalałam na necie za 209 zł i coś mi się tu nie podoba...może kupić oryginalne w sprawdzonej perfumerii, zapłacić więcej i głowy sobie nie zawracać allegro itp.? Ciekawa jestem jakie macie doświadczenia w tej kwestii... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daissy
http://esentia.pl/servlet/SNFProduct?p_pid=21035&session=8ffbf950a36f9411 te wydają mi się oryginalne, http://tagomago.pl/product_info.php?manufacturers_id=14&products_id=1637 a te mi śmierdzą podróbą, porównaj nakrętki, na pierwszych słonik stoi w lewą stronę z trąbą, a liść ma z tyłu, a na tych co mi wyglądaja na podróbę słonik stoi w prawą stronę...sama juz nie wiem. NIe mam jak iść do perfumerii teraz i porównać jak wygląda oryginał:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daissy :)) jestem stała klientką esentii :)) to renomowana perfumeria , są bardzo solidni w przypadku braku towary powiadamiaja telefonicznie . Ogolnie jest z nimi bardzo dobry kontakt. Przy zamowieniach powyzej stowki dorzucają jakiś drobiazg od siebie. Jesli chodzi o Tagomago:) tam kupowałam wodę męską Kenzo :)) róznica w cenie wynosiła 70 zł .I tak samo jak powyzej b. dobry kontakt , szybka przssyłka , wpłata na konto . Jestem b. zadowolona i w chwili obecnej czekam na przesyłkę zamowionego perfum C.K Euphoria. To była moja osobista ocena :)) reszta nalezy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałam w Esentii dwa razy. wszystko jest ok. Jak mi się skończą pewnie znów tam coś zamówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daissy
Dziękuję za Wasze opinie...chyba spróbuję coś zamówić w takim razie:))pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza pani
Właśnie wczoraj otrzymałam zamówioną na Allegro wodę toaletową Anais Anais w 100 ml.testerze .Przez parę dni miałam duszę na ramieniu,że dostanę podróbę.Na szczęście nie potrzebnie się obawiałam,woda na 100% jest oryginalna.Kupiłam od sprzedawcy o pseudonimie pbasaj-cena 130 zł.Jeśli chcesz sprawdz bo widziałam,ze ma bogatą ofertę.Ręczę tylko za mój zakup .W każdym razie nie wszystkie perfumu na Allegro są fałszowane.Ja następnym razem też kupię u tego sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Mara mnie uprzedziła:)Też jest fanką esentii.Słuchaj ja tam kupowałam:Lolię Lempicką,Very Irresistible Givenchy,In Black Jesusa del Pozo -to z zapachów.Oryginały,szybko przywiezione i dobrze zapakowane.To Tagomago ...hmmm,na wizażu czytałam o pewnych wątpliwościach co do tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daissy
Hej Dziewczyny, wielkie dzięki za kolejne opinie na ten temat. Tagomago nie zrobiło na mnie zbyt fajnego wrażenia, pewnie dlatego zaczęłam węszyć jakiś podstęp, ale ceny mają dużo niższe niż Esenti...Tak czy inaczej wolę dopłacić 100 zł i mieć perfumy z pewnego źródła. Chyba niedłygo zamówię, ale się cieszę bo już dawno nie kupowałam sobie oryginalnych perfum, tylko same podróbki, a że mam niedługo 26 urodzinki to sobie zrobię taki malutki prezencik)) Sprawdzę również tego kolesia z allegro o którym pisała starsza pani:)) Pozdrawiam i życzę samych udanych i oryginalnych zakupów przez internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam od osoby ktora sprowadzala z holandii.cena byla niewiele nizsza jakies 50zl(w sumie to nie tak malo) bo ona sama troche zarabiala(w holandii sa nieco tansze).bylam zadowolona bo sa oryginalne, troszke tansze niz u nas.kupilam z polecenia i nadal pachne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury
w tagomago kupiłam kilka kosmetyków i na 100% są oryginalne. Kupił am u nich dwa razy puder Guerlain, w tym meteoryty (jedno opakowanie tych kulek - tylko w innym odcieniu - kupiłam w perfumerii za granicą i porównałam z nimi te z tagomago - żadnej róznicy poza numerem serii i odcieniem - co oczywiste). Innym razem kupiłam wodę Soni Rykiel - też na pewno oryginał a do tego dołączyli mi próbkę innych perfum. Moim zdaniem nie ma tam żadnej ściemy. Towar kupują od razu od dystrybutorów i oszczędzają pewnie na tym wszystkim za co buli się robiąc zakupy w tradycyjnym sklepie (panienki - eksponaty - ekspedientki i takie tam) stąd mają atrakcyjne ceny.....Na portalach oceniających sklepy internetowe tagomago otrzymuje bardzo wysokie notowania. Nie wiem skąd te wszystkie wątpliwości. Jak kiedyś nie było zamówionego przeze mnie towaru a zapłaciłam przelewem, forsę natychmiast przelano z powrotem na moje konto... Ja polecam. Z DOŚWIADCZENIA wiem, że są OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm :)) kiedyś w końcu człek naciąć się musi :)) tagomago to jasia i ja :)) to ta sama spółka . Kupiłam od nich Eupforię C.k i zapewniam , iż jest to oryginał . Podrobiony zapach jest ulotny a ten trzyma się cały dzień na skórze .Wczoraj mąż zadał mi pytanie .. ile razy ty się psikasz ? a ja .. robiłam to rankiem . Zatem same widzicie , zapach się trzyma zaś w podróbie [po krotkim czasie uwalniaja się nuty zapachowe i pozostaje sam spiryt:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury
ale Ty się nie nacięłaś...więc skąd ten pesymizm...zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony maruder :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury
a na 2183 transakcji na allegro to jasia_ia ma raptem 3 negatywy i 20 neutrali....eeeee taaaammm...przesadzacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam, dostałam oryginalne :) Przy oryginałach cena na allegro zazwyczaj jest do 20% niższa niż w perfumerii, jeśli jest dużo taniej to nie radzę ryzykować. No i oczywiście czytaj komentarze. Aha, moja siostra kiedyś kupiła podróbkę, napisała do sprzedawcy, zagroziła negatywnym komentarzem i facet odesłał jej pieniądze. Warto dowiedzieć się, czy w razie czego jest taka możliwość. Udanych zakupów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję odpowiedniki perfum na goia.pl. jest to rozlewnia perfum, która dba o jakość produktów oraz o atrakcyjne ceny. Zaopatruję się u nich od dawna i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzyło misie to kilkakrotnie i za każdym razem byłam bardzo zadowolona, głównie z racji faktu iż cena byłą zdecydowanie niższa, podobnie jest z kosmetykami i niema się czego obawiać, polecam www.Lagenko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo często kupuję nowe zapachy w parfumstore.pl, bo porównaniu cen wychodzi mi u nich najtaniej. Do tego mają nowości z 2018 od najlepszych marek. Ciągle coś ciekawego wprowadzają i o dziwo konkretne opisane zapachy, że można nieco lepiej dopasować pod siebie. Próbki ewentualnie w drogerii uzyskasz, a u nich taniej sobie kupisz. Tak robię i to opłacalne podejście.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×