Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BRAVIA

kupowałyście ubrania z BON PRIX??

Polecane posty

witam, ostatnio zobaczyłam w ich ofercie cudowną sukienkę, nie widziałam nigdzie u mnie w miescie podobnej, więc chciałabym ją chyba kupić z BON PRIX, jednak byłby to mój pierwszy raz, jakie macie doświadczenia z tą firmą? czy można im zaufać? czy zamawiałyście juz coś od nich i jakie były Wasze wrażenia. kazda opinia jest dla mnie cenna :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam kiedyś kurtkę w Bon Prix i jestem zadowolona. moja koleżanka często kupuje tam ubrania i jeszcze się nie zawiodła, więc polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa
kupuję często - jest ok. Żadnych zastrzeżeń nie mam (własnie czekam na nową dostawę ciuszków) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa
jest śliczna, elegancka i z klasą. Krój jednak ma taki, iż osobiście wolałabym ją najpierw przymierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem szczupłą osobą, ale mam dośc \"fajny biust\" nosze biustonosz 75D , mam 170 cm wzrostu i okolo 70 w pasie i 90 w biodrach, tez wolalabym przymierzyc, ale coz, ewentualnie odeśle... ale jest cudna, przynajmniej wiedziałabym, ze inne nie beda miały takiej samej, bo to bedzie uroczysta gala, na której chce wyglądac wyjątkowo, a nie tak jak wszytskie :) same rozumiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa
..no to kupuj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie :) dzieki bardzo za optymistyczne podejscie :) troche zmniejszyłaś moje obawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa
..spokx, zyje się raz. Myślę że do twojej sylwetki powinna pasować. ..a jak nie, zawsze można odesłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaa
ja bardzo czesto zamawiam wlasnie czekam na sukieneczke ale inna niz twoja :) przynajmniej mam oryginalne rzeczy i moge spokojnie sie zastanowic na zakupem w domowym zaciszu. wiadomo , ze minusem jest to , ze nie mozna przymierzyc, ale z reguly widac co jest ryzykowne a co nie wiec staram sie zamawiac rzeczy o 'znajomych' mi krojach i z takich tez materialow. a co do twojej sukienki wyglada barzo ladnie tyle tylko , ze jak dla mnie material jest fatalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna i lato
Dziewczyny może mi pomożecie. Widzę że na tej podanej stronce są oferty kupna. Czy to są oferty pokrywające się a aktualnym katalogiem ??? Czy przez internet można zamówić u nich te ciuszki ?? Czy ktoś zamawiał przez neta ?? Jak to wygląda ?? Czy to jest bezpieczne ?? I jeszcze jedno. Bardzo was proszę o odp. Do kiedy obecny katalog jest aktualny ??? I co ile czasu pojawia się nowy katalog ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna i lato
sorki miałam napisać "ofert sprzedaży", nie kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaa
tak mozesz zamawiac przez internet i wszystkie podane tam oferty sa aktualne...jest to 100% bezpieczne :) katalogow jets kilka mozesz je obejrzec na stronie lub wszystkie produkty razem...ostatni czyli najnowszy ma chyba waznosc do czerwca. ciuchy jednak z reguly sie powtarzaja we wszystkich aktualnych katalogach choc nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są aktualne oferty, kurcze ale juz sie nie moge doczekać, zeby mój chlopak wrócił dzisiaj do domu i zamówił mi ta sukienke, czeka sie od 7-21 dni, bo maja duzo zamówien :D ahh ale mnie radość rozpiera, oby to byl dobry zakup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaa
w tej ofercie o ktorej piszesz jest wyraznie napisane , ze ubrania dostarczane sa w rozmiarze wybranym przez ciebie , ale kolor i fason wybiera firma. dlatego sa takie tanie. trzeba dokladnie czytac zanim sie zamowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentka >> mam nadzieje, ze nie miałaś moej oferty an mysli, bo ja nie obcuję z BON PRIXEM na codzien, a sukienke juz mi chlopak zamówił... są jeszcze jakies osoby, które miały styczność z ta firmą?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawialam kilka razy i niestety wszystko bylo dla mnie za duze, mimo iz rozmiarowka podana przez producenta sie zgadzala... na 5 zamowien - 3 zwrocilam, z odbiorem kasy tez nie bylo zadnego problemu. Mam 162 cm i waze 50 kg takze nie jestem jakas \"niewymiarowa\" - wiec nie wiem dlaczego tak sie dzialo. Ale zawsze jak przegladam strone bonprixu to chce cos zamawiac - maja naprwde dobre zdjecia i az kusza zeby zlozyc zamowienie ;-) raz tylko zamowilam przez internet i po 3 tygodniach zamiast wyczekiwanej spodnicy dostalam list ze akurat juz jej nie ma... pozniej dowiedzialam sie od telefonistek przyjmujacych zamowienia, ze stany magazynowe nie zawsze pokrywaja sie z oferta na stronie, wiec zeby miec pewnosc to najlpiej zamawiac telefonicznie - tam odrazu maja dostep do tego co jest w magazynie. No ale tak bylo jakies 2 lata temu moze cos sie zmienilo i usprawnili system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jednak czarna powinna być czarna ja niestety nie jestem wymiarowa, bo mam dość spory biust jak na moja sylwetke, więc zamówiłam rozmiar 40, zeby sie z biustem zgadzało, a zawsze mozna zwęzić, po prostu ta kiecka mnie urzekła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamawiałam
dostałam fajne ciuszki, ten tez powinien byc ok, pochwal sie jak dostaniesz go juz :) bardzo mi sie podoba ta sukienka, jak dostaniesz i bedzie ładna, to tez soie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaa
twoja sukienka bravia jest z normalnej oferty czyli taka jak na zdjeciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo już się bałam, ze oskubałam ukochanego na 70 zł :D a przyjdzie mocherowy beret albo cos w tym stylu :D w tym bym sie raczej na wielkiej gali nie pokazała, ciekawi mnie tylko jakość materiału, na zdjęciach wyglada na bardzo ładny, mam nadzieje, ze na żywo bedzie równie atrakcyjnie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj na rozmiar
z tego co wiem rozmiary mają nieco zawyżone, może okazać się że 40 to za dużo, jesteś szczupła, ale chyba można zwrócić za dopłatą, w każdym razie ubrania są dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby się nie okazało, ze ciuch jest za duży (sporo) to napisałam do biura obsługi i podałam moje rozmiary, jednak Pani mogła jedynie sprawdzić w rozmiarówce, ktąra sama oglądałam, Jestem jednak tego zdania, ze lepiej coś zwęzić i dopasować do sylwetki niz kupić za małe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ktos z dzisiejszych gości kupował coś w BON PRIX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio siostra zamawiała
jeansy i śliczną bluzeczkę jest baaaardzooo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, może poprawiła im się jakość :) bo opinie negatywne dotyczą raczej tych, co kupowali juz dawno.. jest szansa :) już się nie mogę doczekać, az przyjdzie ta sukienka :) oby tylko nie była duzo za duza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio siostra zamawiała
ogólnie w bon -prix numeracja jest większa niz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam swego czasu i tez byłam zadowolona, teraz jakos od dawna nie zamawiałam ale wciaz przysyłają mi katalogi i moze na cos sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio siostra zamawiała
ale zawsze można bez problemu zwrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym to wiedziała wczesniej , to bym zamówila 38, jednak jakby okazało się za małe, to bym musiała zwracac, a tak, za duzą sukienke mozna przeiez u krawcowej dopasować, a nie kosztuje ona duzo, więc przeróbka za 10 zł raczej mnie nie doprowadzi do bankructwa... ale z drugiej strony jest przecież tam tabela rozmiarów, więc skoro to jest ich tabela, to rozmiary powinny być właśnie takie! as nie za duze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×