Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokooo

kupujecie w boti i ccc? opłaca sie?

Polecane posty

Gość anetkabyla
nie opłaca się buty z booti po jednym wyjsciu oddałam bo mi sie obcas urwał normalnie, ccc juz troche lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania annasdóttir
zależy, jak chcesz coś na jeden sezon to śmiało, jak szukasz czegoś na dłużej to raczej nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dobra rada
nie oplaca sie! kochanie na butach, bieliznie i perfumach nigdy nie oszczedzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam kupuje czasami buty z lasockiego w ccc i trzymaja po pare lat, a jakos specjalnie ich nie oszczedzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dobra rada
a ja kupuje buty z wyzszej polki, co nie znaczy ze bede chodzila w nich latami!!! no daj spokoj! sezon wystarczy i do szeregu zbiorka i na poleczke - co by za kilkadziesiat lat moje wnuczki mialy fajne oldschoolowe rzeczy z babcinej szafy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to se laz w butach za kilaaset zlotych sezon kto ci broni? a ja raczej nei chodzilabymw butach mojej babci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dorbra rada
Oj zebys sie nie zdziwila w jakich ciuchach nasze mamy i babcie chodzily! Teraz za takie rzeczy trzeba placic w sklepach kupe kasy. No... ale jezeli w wszystkie chodzicie dopoki, dopoty wam podeszwy nie odpadna to nic dziwnego zes nie uswiadomiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tych sklepach sa buty dwóch kategorii: skórzane, droższe i tańsze z \"ekoskóry\" te droższe to są normalne, porządne buty, ja mam oficerki, w których przechodziałam cały poprzedni sezon i nawet fleki się nie zdarły (a to moje jedyne, więc były użytkowane intensywnie) więc te z prawdziwej skóry polecam w 100% zresztą któraś z moich poprzedniczek ma trochę racji: czasem dobrze kupić tańsze, bo na drugi sezon nie będzie żal ich \"odstawić\" i kupić sobie nowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpileczka82
Kupowałam buty w tego typu sklepach i zwykle byłam zadowolona (tyle, że krótko...), ale po czasie doszłam do wniosku, że lepiej poszukać dobrej oferty na eBayu i kupić lepsze buty w przystępnej cenie, niż kupować taniochę w masówkach. Poza tym odstrasza mnie bajzel, który najczęściej panuje na półkach i w pudełkach z butami w dużych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nosze na zmiane 2 pary jedne tańsze z ekoskóry i drugie ze skóry, lasockiego , te pierwsze wymieniam co sezon , w tych drugich chodze 2-3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poluję na okazje outletu bejeans.pl albo czasem jadę do outletów w Warszawie bo wolę porządne buty uznanych marek nie używane bardzo intensywnie (mam kilka różnych par) starczają na kilka sezonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiakiwa
Kupuję w ccc wiosenno - jesienne i letnie, bo kozaki na zimę to mam porządne, skórzane kupione w Deichmanie, no i buty sportowe też mam oryginalne. A, że ja buty dość szybko niszczę, to wolę sobie co sezon kupić tanie, przynajmniej co jakiś czas mam nowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankia892
W ccc czasami kupie jakies buty, ale to raczej przeważnie zimówki. Reszta w pozostałych sklepach wydaja mi sie ladniejsze i pewniejsze. Online też zawsze coś fajnego można wyhaczyć np. na http://odkupuj.pl Nowe, używane i w rozsadnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarzyło mi się kupić w ccc dwie pary sandałów. Nie są z naturalnej skóry a z eko i powiem szczerze, że jak na razie są w całkiem niezłym stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi811
Oj rzadko kupuję w tych sklepach. Jesli juz- to wolę kupic buty polskiego producenta giatoma nicolli. Mam kilka modeli- wszystkie skórzane i bardzo wygodne. Najlepiej jest poszukać przez internet dobrego obuwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×