Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pontifex

kwiaciarnie internetowe

Polecane posty

Gość pontifex

mieszkam za granica i chcialabym zebyscie polecili dobre kwiaciarnie internetowe. ja zamowilam kwiaty na dzien matki na e-kwiaty. mimo ze zamowilam najwiekszy bukiet, czyli taki ktory najbardziej mial przypominac kwiaty ze zdjecia, nie bardzo przypominal on ten ze zdjecia. jedyny podobny akcent to herbaciane roze. poleccie sprawdzone kwiaciarnie internetowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pontifex
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pontifex
wlasnie na poczcie kwiat. zamowilam ten bukiet dla mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pontifex
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetna sprawa z tymi kwiaciarniami internetowymi !!:) Można ukochanej osobie na drugiej części globu wysłać kwiaty. Romantyzm ciągle panuje :) Forumowiczki dostałyscie kwiaty kiedyś w ten sposób? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ3000
Zdecydowanie odradzam serwis e-kwiaty.pl. Zamowilem 40 roz i czekoladki dla mojej dziewczyny na pierwsza rocznice naszego zwiazku. Przesylka miala byc dostarczona w godz. 9-11, ale pani, ktora ja dostarczala stwierdzila chyba, ze polezy 'jeszcze 5 min.' bo przesylka byla dostarczona przed 12. Jezeli chodzi o czekoladki to zamowilem mieszanke zapakowana w piekne czerwone serce. Nic bardziej mylnego. Moja dziewczyna dostala byle jaka bombonierke, w ktorej byly same czekoladki o smaku migdalowym, ktorych oboje nie znosimy. Mialo byc pieknie i romantycznie, wyszlo..sami ocencie. PS. Napisalem rowniez komentarz na ich stronie, jednak nigdy sie tam nie pojawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bazując na moim doświadczeniu, mocno odradzam korzystanie z usług eKWIACIARNI Interetowej. Zamówiłam tulipany, a dostarczona została mieszkanka różnych kwiatów tj. goździki (!), jedna lilia i liście ozdobne. Podobieństwo między zamówionym towarem a tym dostarczonym znikome. Dodam jeszcze, że kwiaciarnia nie próbowała nawet przedyskutować ze mną zmiany zamówienia. Jednym słowem strata pieniędzy, czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu znajdziesz to czego szukasz www.allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=19446164 Dalia-RP to dobry sklepik, kupuję tam juz drugi rok na wszystkie święta praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemeczka
Kwiaciarni internetowych jest sporo. Sama często korzystam z takich usług ponieważ jakiś czas temu przeprowadziłam się na drugi koniec Polski i często zdarza mi się nie przyjechać do kogoś z rodziny na imieniny czy urodziny... W takim przypadku kwiaciarnia internetowa okazuje się zbawieniem. Sama uwielbiam kwiaty i uważam, że to wspaniały prezent na różne okazje ;) Mogę polecić to miejsce: http://www.e-kwiaciarnie.pl/ - wielokrotnie zamawiałam tam bukiety. Mają sporo promocji i praktycznie wszystko jest dostarczone szybko, na czas i z wielką kulturą osobistą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundzia08
Tak nie profesjonalnej firmy jak ekwiaciarnia-internetowa.pl w życiu nie spotkałam. Kwiaty miały być dostarczone na wskazany adres do godziny 11. Oczywiście nie dali rady przełożyli termin dostawy najpierw na 15, później na 16. Po wielu telefonach stwierdzili,iż mają czas do 24 (wysoki profesjonalizm), w rezultacie kwiatów nie dostarczyli. Bezczelnie twierdzą że można złożyć reklamację to ją rozpatrzą i może zwrócą pieniądze. Przestrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kwiaty wysyłam z http://www.roza-kwiaty.pl/ Już kilka razy składałam tam zamówienie i zawsze prezenty docierały na czas w umówione miejsce. Poza tym ma fajne ceny i oprócz kwiatów można tam też zamówić czekoladki czy bieliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baaaardzorozczarowana Zamowilam 26.05. ok 9 dwa bukiety lacznie za 300 zl z nadzieja ze Klient ktory zostawia taka sume zostanie powaznie potraktowany i niestety wielkie rozczarowanie. Teoretyczne po okolo czterech godzinach powinny mamy otrzymac swoje swiateczne bukiety a sie tylko bardzo rozczarowaly! W miedzy czasie dzwonilam do biura obslugi klienta gdzie po pol godziny pani ktora odebrala Telefon poinformowala mnie ze moje zamowienie jest w realizacji i na pewno zostanie dzis doreczone! Ja sie wywiazalam z platnosci a #FirmaGaja dala d.....jutro juz bedzie po ptakach i te kwiaty moga sobie zatrzymac. Skladam reklamacje i chce spowrotem moje pieniadze! A Firma nie rzeteln usuwa wszystkie negatywne komentarze! Na. Nastepny dzien juz nie moglam sie dodzwonic z reklamacja bo odlaczyli Telefon! #www.wyslijkwiaty.com To oszusci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian990
Ja polecam e-kwiaciarnie - wybierasz kwiaciarnię, która najbardziej Ci odpowiada i zamawiasz bukiet. Dostarczają kwiaty szybko, a co najważniejsze dostarczają to, co zamówiłeś bez żadnych zmian w bukietach ani zamienników. Będę do nich wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiałam parokrotnie już kwiaty u http://www.kwiatolinia.pl/ i zawsze byłam zadowolona z ich usług, można u nich też zamówić inne upominki dla kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka881
Najlepsza kwiaciarnia internetowa jaką znam to oczywiście Kwiatowa Przesyłka. Wiele razy zamawiałam tam kwiaty dla mamy i siostry. Zawsze wszystko dotarło na czas. Tutaj jest strona tej kwiaciarni http://www.kwiatowaprzesylka.pl Przy zamówieniu nie było żadnych problemów. W innych kwiaciarniach różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Any
Ja wysłałam kwiaty na dzień matki z EUROFLORIST (www.twojekwiaty.pl) i NIE polecam! Kwiaty nie doszły! Miały być 14-16 o 17 dzwoniłam, pisałam i nic! Godzinę czekałam na połączenie z konsultantem a w Live chat byłam 99 w kolejce i cierpliwie czekałam kilka razy aż "zrywało" połączenie! I tak od nowa! PORAŻKA !!!! Anulowałam to zamowienie i domagam się zwrotu pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam kwiaty na stronie ZamówKwiaty.pl na dzień matki,przesyłka nie została dostarczona i pomimo telefonów i minut oczekiwań w kolejce na infolinii,livechat oraz korespondencji listownej,nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.Ostrzegam wszystkich przed tą kwiaciarnią,to złodzieje nic więcej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmina092
Właśnie dlatego trzeba zamawiać kwiaty w kwiaciarni Kwiatowa Przesyłka. Zamówiłaś gdzie indziej i masz teraz nauczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaPa
Dla mnie najlepsza jest właśnie wyżej wspomniana Kwiatowa Przesyłka i swego zdania nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renuśka3
Przekonałam się ostatnio do tej kwiaciarni http://www.ekwiaciarnia-internetowa.pl . Skusiły mnie niskie ceny. Bałam się, że kwiaty mogą nie dotrzeć na czas, ale okazało się, że kwiaciarnia jest naprawdę bardzo profesjonalna. Oczywiście wszystko zostało dostarczone w terminie, a kwiaty były cudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karin80
Witam. Zajrzyj sobie też na stronę http://kwiaciarniaismena.pl/. Piękne bukiety, wiązanki i można zamówić za pośrednictwem poczty kwiatowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem fanką usługi poczta kwiatowa, można ją zamówić nie tylko w internetowych kwiaciarniach, ja od czasu do czasu korzystam z usług http://www.artico.com.pl/ w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczta kwiatowa? a najlepiej to mieć kogoś znajomego w tej samej miejscowości w której mieszka mama, poprosic, przesłaać kasę i ta osoba kupi bukiet :D robiłam tak na dzień babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×