Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

noelinck

La Rive - podróbka Light Blue - ktoś używa?

Polecane posty

Czytałam tu gdzieś na forum, że La Rive ma podróbkę Light Blue - Donna Carina. Wczoraj w Rossmanie psyknęłam sobie nią nadgarstek i muszę przyznać, że zapach jest śliczny, taj jak oryginał. Ale jak jest z trwałością? Czy któraś z was wie? Bo chętnie bym sobie kupiła tę wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam Lacoste no i musze przyznac ze po pol roku uzywania oryginalu zapachowo ich nie rozroznialam tyle ze oryginal trzymal sie do popoludnia a ten troszke krocej, ale mi wystarcza bo od 8 do 13 spokojnie go czuc nawet sama wyczuwam no i cena do mnie bardzo przemawia :) a co do light blue - uwazaj bo zapach szybko sie nudzi, maz mi kupil na rocznice slubu oryginal i dop tej pory ode mnie slucha ze mogl wziac 50 a nie 100ml bo po ptostu zapach mi sie przejadl, zreszta podobnie z wiekszoscia perfum \"setek\" tak u mnie jest dlatego tym bardziej polecam rosmanowskie \"dorobki\" ze wzgledu na cene no i wieksze zuzycie niz oryginalow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermenka
Ogólnie podróbki La Rive są niezłe, niewiele różnią się od oryginałów. Ja używam i polecam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha_21
Podróbki czy odpowiedniki La Rive są ok.Niemal identyczne jak orginał, utrzymują się długo, może nie tak długo jak orginały ale kilka godzin na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi. Bałam się, że trafi tu jakaś przeciwniczka \"podróbek\" i zakrzyczy mnie, że tylko originalne zapachy są coś warte. Wiadomo, że oryginał lepszy, bo trwalszy, ale same zapachy są identyczne. I zgadzam się z tym, że przepłacać nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kotka_dorotka_
ja też używam z Fm mamy nawet wspólnego dostawcę na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -JA
Gdzie moge kupić te perfumy La Rive? W Rossmanie np i ile kosztuja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zapraszam do Drogerii Natura po La rive ...po 19,99..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamagdamagda
Chyba będę jedyną przeciwniczką podróby La Rive. Kiedyś natrafiłam na nią w Rossmanie. Od razu widać, że \'inspiracją\' były Light Blue. Flakon jest utrzymany w tej samej stylistyce:) Spryskałam nadgarstek i sama się zdziwiłam tym,że są aż tak podobne. Jednak po chwili, gdy zapach alkoholu się ulotnił straciły cały swój urok:| Ciężko mi opisać ich zapach...mdły,duszący i z pewnością niewiele mający wspólnego z Light Blue. Nie mogłam się doczekać,aż wrócę do domu i zmyję z ręki to świństwo. Podsumowując, może na kimś, kto Light Blue wąchał raz lub dwa w perfumerii, zrobią wrażenie. Choć wg mnie, nie ma co robić owego wrażenia. Ci,którym oryginalne LB towarzyszyło kilka lat a poszukują tańszego zamiennika, nabawić się jedynie mogą bólu głowy (jak to było w moim przypadku). Zdecydowanie lepiej powstrzymać się od zakupu, odłożyć pieniądze i kupić oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_z_Rzeszowa
Ja używam light blue od Paris Avenue "blue lady", zapach trafiony w "10" , sa po prostu idealne, wydałam za duży flakon 27zł - warto było tu mozna je kupić http://www.edp24.pl/index.php?p217,paris-avenue-blue-lady-perfumy-75ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenax89
Kupiłam ostatnio w małej prywatnej drogerii zapach marki, której nigdy wcześniej nie widziałam - Pearl Crown "yellow". Nuta głowy przypominała mi właśnie light blue, jednak później zapach rozwijał się w zupełnie innym kierunku :) Sprawdziłam tego producenta w google i okazuje się, że to jakaś totalnie nowa polska marka! Sam zapach bardzo mi się podoba i utrzymuje się spokojnie do 8h! Pytanie tylko czy to podróbka?... Design produktu w żadnym wypadku nie nawiązuje do oryginału: www.pearlcrown.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaxx1
Warto zajrzeć na forum gowork, jeśli kogoś interesuje podjęcie pracy w La Rive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam i są całkiem ok gdyby nie to, że ja nie lubię się "dopsikiwać" w ciągu dnia i lepszy odpowiednik jak dla mnie to nr 2 od zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie osobiście nie przekonują pdrobki la rive, mam w domu i jestem zawiiedzona, mooe wiem gdzie można kupic/ zamowic oryginal like a sky donna cariny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam D&G-Light blue od dawna. pierwszy dostałam od mojej mamy oryginał a później ze względu na cenę szukałam zamiennika i znalazłam świetne zamienniki na goia.pl. Jestem pod wrażeniem, że w tak atrakcyjnej cenie można kupić tak dobre perfumy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×