Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jagodella Andrea de Marquez

Ładna i tania podróbka perfum Angel?? POMÓŻCIE!!

Polecane posty

Gość ja kupuje
FM ja mam własnie angela dałam 30 zł u hrabiego w sklepie ma nr 32 i nikt z moich znajomych nie zauwazył róznicy ,ze to podróba :P wiec sie nie chwale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje
watpie ,zebys znalazła cos tak dobrego :) ja kupiłam za pobraniem bo sie bałam ze wpłace i lipa ale dostałam wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje
sprawdziłam :) płaciłam 9 złotych - tyle kosztuje na poczcie bo pytałam , :P też jestem biedna dziewczyna wiec sie licze a co :P ale spoko koperta z babelkami wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corinne
Ja sobie kupuje Angel z rozlewni Nicole. 30pare zlotych za 30ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna24
Przestańcie.Nie przejdzie Angela podróbka!Nie da rady bo zapch jest nie do przebicia.Nawet jeśli kupicie fm to nie to samo co wy za bzdury wypisujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna24
Dziewczyny ja Was rozumiem,ze nie każdego stać bo mnie też nie zawsze...,ale chodzi mi tylko o to,że nigdy nie będzie to samo jak oryginał no..to tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podróbkę angela kupuję w refanie próbowałam tych z fm ale daleko im do oryginału a te z refanu są naprawdę bardzo podobne niemal identyczne no i długo zapach się utrzymuje naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassssssssssssne
z tych samych komponentów:o Dziecko, czy ty wiesz, że te komponenty są otrzymywane przez kilka ośrodków na świecie (np. Frahgonard- najsłynnniejszy) i to właśnie one są bardzo drogie?:o Zwłaszcza naturalne. WIęc jak za 30zł można kupic całe perfumy z tych samych komponentów, skoro sprowadzenie ich do Polski kosztowałoby was więcej:o Nie wciskaj ludziom kitu! Te "perfumy" to jajakś żenada! Obok perfum to one nawet nie stały:o Ja rozumiem, że kogoś może być nie stać na perfumy za 300zł, ale ludzie!!!! Przeciez 50 ml przy codziennym użyciu starcza na rok używania!!!!! To wychodzi jakieś 27zł miesięcznie. Wolicie kupowac tanie g....????:O Poza tym perfumy sa towarem luksusowym, nie trzeba go używać, są pewnego rodzaju zbytkiem. Więc jeżli kogoś nie stać, to niepotrzebnie robi z siebie dziwaka:o Potem w autobusach śmierdzi jakimiś "perfumami" az się niedobrze robi:o Zwłaszcza jak już zaczną grzac kaloryfery... Myślicie, że ktoś, kto ma chociaż odrobinę węchu nie odróżni śmierdzącej podróbki od orginału???:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współpracujemy z koncernem Drom to oni produkują 80% olejków zapachowych dla firm perfumeryjnych w przeciwienstwie do jeeeesssss wiem o czym pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj-nie kupujesz tańszych perfum-ok twoja sprawa ale jak chcę tańsze do cholery to mnie zaraz nie krytykuj.I to nie prawda,że wszystkie laski kupują wyłącznie oryginały i ładnie pachną.Ładnie pachnieć można nawet mydłem!!!Wiem,że pod toną tapety i tipsami niekiedy kryje się taki brudas,że szok ale nie będę się tu wypowiadać na ten temat bo topic jest o perfumach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chociaz nie bywam z natury złosliwy ale zastanawia mnie jak osoba która wydaje 300 zł na perfumy ( jako dobro luksusowe ) moze poruszac sie autobusem . Ja szanuje swoje klientki i klientów , rozumiem ich czasem powazny wybór albo albo ... a reprezentowany przez Panią lub Pana osąd jest chyba jednak zbyt sarkastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile pamiętam
to w Refanie 30 ml perfum kosztuje ok. 40 zł (39,40 chyba dokładnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile pamiętam
to w Refanie za 10 ml Dune płaciłam 14,90zł, a za 30 ml Venezi ok. 40 zł (jak już pisałam powyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez
czy ktoras z Was moglaby mi napisac czy perfumy FM sa trwale no ja wiem,ze caly dzien nie bede pachniala ale chociaz tak w przyblizeniu napiszcie i czy jestescie z nich zadowolone? jakie byscie mi polecily zapachy? dodam,ze nie lubie zbytnio slodkich zapachow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /*/
a gdzie ten Refan np. w Warszawie? bo nie wiem kompletnie gdzie szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróbki perfum to porażka
:o Jak czuję taki zapach, to myślę sobei, że to musi być niezła idiotka:o Nie rozumiem właśnie po co zamiast ładnie pachnieć mydłem, skoro kogoś nie stać, trzeba się KONIECZNIE spryskać jakimś smrodem:o Łolaboga, ale damy...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
witam jesli interesowalyby cie angel oryginal ale po 130 zl to daj znac na gg 1524859 sprzedaje je nawet za granica i jak dotad wszyscy sa zadowoleni pozdrawiam mam rowniez fm-ki ale przelicz sobie za 30 ml 30 zl za 100 ml 130 ml a zapach zostaje na dlgo dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
sorry przejezyczenie 50 ml jest angel ale i tak sie oplaca jesli mozesz wydac taka kase to zapraszam i tak w sklepie masz o wiele drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie perfumy
schecia kupie perfumy nawet podrobki moje gg 10481460 pisac jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol FM GROUP
Witam wszystkich :) Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, współpracą z rewelacyjną firmą FM GROUP proszę o kontakt: GG: 889623 (kosmetyki, chemia domowa) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
WITAM jestem dystrybutorką....FM GROUP która rozprowadza kopie perfum orginalnych,,,,,,,,jak chcesz się więcej dowiedzieć to odpisz. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×