Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetuchaaa

Lekki PODKŁADdla młodej cery

Polecane posty

Gość Anetuchaaa

z jakiego podkładu jestescie najbardziej zadowolone?ja od dłuzszego czsu szukam podkładu który nie zatykałby porów...i który byłby odpowiedni dla mojej cery(mieszanej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelaaa
ja uzywam max factor...ale nie wiem czy nie zatyka porów.Tez sie kiedys o to pytałam w sklepie kosmetycznym ale oni sami nie wiedza...natomiast czy nadaje sie ten podkład do cery młodej...mysle ze tak(sama mam 18 lat i go uzywam0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeh
sa takie kremy koloryzujace ktore sa bardzo lekkie, w avonie chyba jest, ale pewnie nie tylko, trzebaby pytac w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelaaa
kremy koloryzujace?pierwszy raz o czyms takim słysze...a dosc dobrze kryja drobne niedoskonałosci cery??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeh
nigdy nie uzywalam, ale kolezanka uzywa i nie narzeka- tzn ona ten z avonu ma... nie wezcie mnie za konsultantke avonu... ale jeszcze rozswietlajaco-antystresowy jest dobry, uzywalam jak bylam w liceum :D lekki i nadaje ladny naturalny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dream matte z maybellina to jest chyba najlepszy tylko dla osob co maja tluste cere. Ja mam mieszana a po tym podkladzie tak mi strasznie wysuszylo glownie czolo ze juz nie wiem co mam robic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white noise
nawilzający krem koloryzujacy - z Niwea Visage - lekki, delikatny, naturalnie wyglada, ale nie matuje na dlugo przetluszczajacej sie skory. okolo 21-25 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos ktos
drogie dziewczyny, jeżeli juz ktoś ma cere tłustą lub chociaż mieszana to polecanie mu czegos rożświetlającego to masakra. Wszystkie rożświetlacze sa dla cer suchych, bo nie dość ze skóra szybko zaczyna sie świecic to jeszcze podkład, to już koszmar, . Tłustą cerę trzeba matowić, a nie rożświetlać. Nie ma sensu ulegac modzie która nam nie służy. Jednym słowem to mazidło z AVOnu AUT!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos ktos
aha Revlon ma w swojej ofercie krem koloryzujący, który rzeczywi ście zabezpiecza buzie przed świeceniem na bardzo długo, a właściwości kryjące ma niewielkie, raczej dla buzi bez "niespodzianek", wyrównanie kolorytu i wspaniałe zmatowienie na długo, tylko tego nie ma chyba jeszcze w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne pudernice :o blllllllllle,a moze tylko sie mysjcie i kremujcie a nie walicie na ryje barwywojenne :O rozowe powieki-to jest hit roku,albo roz-ssssss Pucio Bosss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max mara 35
kolejne sfrustrowane, agresywne, głupiutkie stworzonko nie potrafiące napisać poprawnie zdania. Do książek frustracie, jedyna rada dla ciebie, i ryja to masz ty i przymknij go jak starsi rozmawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max mara 35
O i jeszcze sie chwali w stopce , że prawiczek, czyżby to był powód agresji?, dziecko można temu zaradzić porozmawiaj o tym z tatusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaska_
no nie wiem...ja uwazam ze czasem podkład, puder i te sprawy sa potrzebne...ja np mam drobne blizny potradzikowe i pomimo ze wszyscy mi mówia ze sa prawie nie widoczne...ja po prostu musze nałozyc lekki fluid...osobiscie uzywam max factora(ale wczesniej...pare lat temu uzywałam fluidów do cery tradzikowej...teraz to chyba produkuja takie np ponizej 20.No nie wiem musisz rozejrzec sie po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty glupia jestes
o boze max mara zjebali cie na innym forum to teraz tutaj weszlas?? nudzisz sie wybitnie , kobieto zajmij sie czyms nie wiem ugotuj cos !!!ah i jesli uwazasz sie za taka " starsza" to wspolczuje naprawde!!!pozdrawiam hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty glupia jestes
albo moze ci sie forum pomylilo , az na tylu siedzisz???o matko oczy sobie zepsujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeh
aaagatkaa-->ten podklad chyba nie jest zbyt lekki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zula _20
Ja osobiści polecam podkład AA Oceanic w wersji matującej, kolorki dośc ciemne ale da się przeżyc najważniejsze jest to dobrze kryje i nie tworzy maski! troszeczke nie ładnie pachnie, ogólnie polecam!! zwłaszcza miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagataaaa
w sumie racja...lekki to on nie jest...ehh...nie wiem moze wogóle nie powinnam sie niczym malowac....ale sam puder natwarz tez nie za bardzo...a czyms trzeba ta twarz pokryc(bo niestety mam niewyrównany koloryt skóry...i ogólnie cera sprawia wrazenie "zmęczonej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×