Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lamerka

LODÓWKA LG

Polecane posty

Gość Elżbietka W
My ostatnio z mężem ją kupilismy i jesteśmy bardzo zadowoleni, także jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani domu
ooo bardzo ładnie wygląda. A cicho pracuje? Bo moja lodówka ma juz z 10 lat i też chce sobie wymienić w te wakacje na jakąs inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani domu
o 1 pytam. Mogłabys mi cos wiecej o niej napisac? Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja mam 2, o pierwszej nie mam zadnych informacji. Ta krota mam jest w kazdym razie rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arina2
Ja mam pierwszą i jestem z niej bardzo zadowolona. Napisz mi co Cie interesuje, a postaram Ci sie odpowiedzieć na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Żabcia
Ja kupiłam do domu lodówkę lg side by side, do końca roku jest promocja na nie - maja 5 lat gwarancji. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielguska
naprawde maja 5 lat gwarancji?? Oglądałam te lodówki w sierpniu, ale jeszcze wtedy nic takiego nie mówili. Wiec teraz to chyba na pewno się na nią zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosica
ja tez ostatnio oglądałam te lodówki i poważnie jest teraz na nie 5 lat gwarancji. W przyszłym tygodniu zamierzam sobie kupić, bo juz od dawna ja ogladam i mam na nią chrapke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie to.........
ja polecam aristona i indesitale napewno nie lg.to nie wim czy wiecie ale telewizory tej firmy są awaryjne to i to może być raczej .już lepszy wirpool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowa.
Moi rodzice kupuja sprzęty lg i nie ma z nimi żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemar
Czytałem, że lodówki "no frost" głośno szumią - jak wyciąg kuchenny :) Hałas powyżej 40dB naprawdę może być męczący. Może inne firmy potrafią lepiej rozwiązać ten problem? Pozdrawiam wszystkich "szperaczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noprosze
nie wiem czy jest jakakolwiek lodowka ktora nie szumi i nie halasuje, mimow szystko tak pracuja i jak sie wymysli cos co to zredukuje to bedzie we wszystkich lodowkach. mi lodowki lg sie podobaja, ostatnio zwlaszcza bo firma daje naprawde dluuuga gwarancje na sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaq
Jest taka lodówka, ale musi mieć kompresor linearny taki jaki stosują LG w swoich sprzętach, wówczas będzie cicho i energooszczednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka399
Tylko wyłączonej lodówki nie słychać :-) To jak głośno chodzi zależy też od tego jak dużo w niej trzymamy, ale nie jest to wcale uciążliwe, jak lodówka ma kompresor i jest szczelna, to poziom hałasu jest nieodczuwalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam lodówkę tej marki i wg mnie jest bardzo cicha, w specyfikacji jest informacja że głośność to 41db, wcześniej miałam lodówkę która co chwilę wydawała jakieś przerażające odgłosy, ta jest cichutka, pojemna i energooszczędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak z awaryjnością tych lodówek? Moja wcześniejsza lodówka padła, miałam tanią innej marki, padł kompresor. Teraz muszę kupić nową ale się boję że wydam kasę a lodówka padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_8989
LG ma jedne z najlepszych kompresorów, więc nie masz się co obawiać, dają na niego 10 lat gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zastanawiam się nad lodówką LG, teraz mieli promocje na agd że to zakupu dają smartfon, mam nadzieję, ze jeszcze ta promocja jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterro88
Jak widać po głosach to dobry wybór. Ja osobiście polecam rozejrzeć się po całej ofercie LG na przykład lodówkach no frost http://www.lg.com/pl/lodowki . Sam mam taki model w domu i sprawdza się świetnie. Wbrew moim obawom wcale nie zużywa dużo prądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qima
Lodówek masz naprawdę spory wybór. Warto zajrzeć na http://www.cozacena.pl/lodowki ponieważ tam znajdziesz porównania różnych ofert, dzięki czemu kupisz najtaniej. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z zakupu i dzięki CoZaCena nie przepłacisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gambino_ch
ja mam LG GBB 60NSFFS. I nie zamienilabym jej na zadna inna. Co prawda do najtanszych nie nalezy ( bralam na raty w media expert), ale warto bylo pocierpiec i posplacac te pare miesiecy zeby miec takie cudo w domu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie o ratach nie pomyślałam bo rozglądam się za tymi tańszymi ale w sumie może to by było lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalajlamka_88
tez mam :) najtansza nie byla, tez bym sie decydowala na raty, ale wygrana w ankiecie me zrobila swoje, dostalismy 750 zl, wiec to spora kwota do dolozenia do lodowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fart! No nieźle, niektórzy mają nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×