Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Michał 33

Lodówka poszukiwana :)

Polecane posty

Gość gość Michał 33

Cześć społecznościowa gawiedzi :D Przyszedłem się Was doradzić, jesteśmy z żoną tuż po przeprowadzce i szukamy mebli do naszego nowego gniazdka. I o ile z salonem i sypialnią nie mieliśmy problemów, to problem pojawił się na etapie wyboru lodówki :) ...zawsze z nimi mieliśmy problemy, bo albo szybko się psuły albo nie spełniały naszych oczekiwań :) ...czy możecie poradzić jakie lodówki się Wam sprawdzają i na co zwracać największą uwagę przy jej wyborze? Szukamy sprawdzonego, dobrego rozwiązania, niekoniecznie najtańszego. Nie chcemy nic na chwilę - mamy nadzieję, że lodówka posłuży nam min. 3, 4 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka_Rokitnik
ja mam ELECTROLUX ENN 7853COW. Bardzo sobie chwale, choc nie jest najtansza - kosztowala ponad dwa tysiace. Ja mialam przynajmniej finansowa ulgę, bo udalo mi sie wygrac w jakiejs ankiecie media expert bon na zakupy 750 zl, wiec zawsze to pomoglo... no ale tak czy owak uwazam, ze oplaca sie ja kupic nawet za wieksze pieniadze. Cudenko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ale co to znaczy, że niekoniecznie musi być najtańsza? Fajnie by było jakbyś dopisał jaki przedział cenowy, wtedy coś lepiej można doradzić. Na Twoim miejscu też, zajrzałabym do oferty takich sklepów, które posiadają w asortymencie modele lodówek od różnych producentów, np. tu: http://www.homebook.pl/produkty/lodowki Dzięki temu możesz wygodnie porównać sobie funkcje, parametry i przede wszystkim ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam Kernau, mają sporo lodówek i droższych i tańszych także na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja szukałam malutkiej lodówki do mieszkania. Mieszkmy tutaj z narzeczonym na czas studiów i nie chcieliśmy inwestować w nic większego. Poza tym nie wiem czy większa lodówka zmieściłaby się do tej kuchni :D Kupiliśmy tą - https://www.kernau.com/produkt/kbr-08122.html Jak na potrzeby dwóch osób jest wystarczająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×