Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianeczka

Łodzianie, jakie wrazenia po otwarciu Manufaktury?

Polecane posty

Gość Łodzianeczka

Jeszcze tam nie bylam,ale moze ktos juz byl i chce sie podzielic wrazeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianka_12345678
troche bez sensu oddawac do użytku obiekt w którym większość elementów zacznie działać najwcześniej za 2 tygodnie lub miesiąc...no ale oki...ogólnie to uważam że pomysł z rewitalizacją zabytkowego miejsca naprawde super ale w rezultacie powstalo kolejne wielkie miejsce spędów...przejeżdżałam dziś tamtędy i nijak nie szło się przebić do miasta. a tłumy który kręciły się po terenie bardzo zniechęcały do wstąpienia tam...ale to oczywiście tylko moje zdanie bo wiem, że niektórzy ludzie są naprawdę zachwyceni tym miejscem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze pozniej jak juz sie
tlumom znudzi bedzie lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja totalna
miejsce wyglada nadal jak plac budowy,otwartych jest chyba pare obiektow tylko wiec jaki sens bylo otwierac na sile teraz? ja na pewno dlugo dlugo sie tam nie wybiore-nie lubie takich miejsc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiecie
chodzilo o to ze najemcy mieli podpisane kontrakty i zwlekanie dluzej narazilo by manufakture na wyplate olbrzymich odszkodowan. a zreszta jak sie komus tak bardzo tam nie podoba to przeciez nie musi jezdzic do manufaktury pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie duze toto, srednio wygodnie porusza sie po galerii handlowej, jeden wielki plac budowy, tramwaj który wyglada komicznie i w sumie straszy zamiast dodawac uroku... Ale jest jeden plus w koncu jest w Łodzi sklep H&M!!!! w czwartek byłam, dzień po otwarciu i kupiłam sobie komplet bielizny za 23zł, własnie z h&m. b.dobrze sie nosi. Ogólnie wrazenia po otwarciu mieszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wy widzicie
w h&m nic specjalnego, tak samo jak c&a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Byłam w tym słynnym H&M ale niz ciekawego...C&A to samo!Szkoda czasu antą Manufakturę.Ludzi pełno,duszno.Za duże to jest i tak jak pisaliście to plac budowy!!!Jedynie podoba mi się to,że otworzyli tam sklep Tchibo.Mają tanie ciuszki.Kupiłam kurtkę jeansową za 70zł:)Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia___________________
w tchibo sa ubrania? myslalam ze kawa ... ja nie uwazam ze w manufakturze jest tłoczno i duszno, to jest cecha galerii, w manufakturze sklepy sa duze i nigdy dzieki temu nie ma tloku, tak samo na korytarzach, bylam juz tam kilka razy o roznych porach i zawsze bylo pustawo, mimo ze duzo klientow bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
też się zdziwiłam w Tchibo o_O torby, kurtki, buty chyba też widziałam, torebki, ręczniki(?) trochę to dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
No mówię wam serio :-)Na innym forum wcześniej słyszałam od Warszawianek,że ciuszki Tchibo są dobrej jakości i można zaryzykować;-) Ja żałuję,że manufaktura to jeszcze plac budowy.Byłam w Jusku,jest większy niż ten na przybyszewskiego.Ogólnie sklepy są większe niż w Galerii,ale liczyłam na jakieś obniżki(tylko w Carry były tańsze ciuszki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebioeskoookaa22
były obniżki w dniu otwarcia;) daję im "+" za duże sklepy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_________________
wiecie jaki sklep moglby byc? river island ... poza tym szukam jakis fajnych jeansow i nic nie moge znalezc, wszedzie sa jakies cekiny, przetarcia, w zarze jakies dziwne rozmiary :( nie wiem, ciezko cos znalezc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
kiedyś River Island był w GC ale nei wiem czy teraz też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia______________
niestety nie ma w lodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do piszących
Skąd wzięła si ę moda, żeby nazwy miasta pisać małą literą? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia________________
na forum sie nie powinno zwracac uwag co do bledow ort czy stylistycznych jezeli tobie to odpowiada to mozesz tracisz czas na ą ę ś ć ź ja pisze szybko i bez klawiszy alt i shift, wiec to nie moda ale raczej wygoda. uwazam ze gorsze od tego jest pisanie: tesh, ufasham etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_________________
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Kurcze,mogliby pootwierac restauracje w Manufakturze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia____________
no ale chyba sa otwarte? te w głownym budynku ? tam gdzie jest kfc i inne? chyba ze chodzi ci o te na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Ja widziałam Sphinxa chyba,ale większoś jest jeszcze w budowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łodzianeczka
Gdzie w manufakturze sa toalety, chodzi mi o pasaz handlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia______________
no są ... nie wiem jak ci to wytlumaczyc bo sama sie gubie jeszcze w niej, mozna spytac ochrony lub informacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×