Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gołdap

Lubicie zakupy w sieci?

Polecane posty

Gość Gołdap

Jak jest u Was w tym temacie? Ja bardzo lubie i nawet mam ulubiony sklep electro.pl być może dlatego że dostałam mieszkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,że tak i ja również bardzo lubię zakupy w sklepach internetowych,jest taniej i zawsze mam szeroki asortyment do wyboru,wiec czemu nie. Moim ulubionym sklepem jest MaxQ.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja można powiedzieć jestem trochę już uzależniona od kupowania w sieci, ale jak towar jest taki sam jak w sklepie, a do tego jest tańszy i jeszcze kurier jest gratis, to po co mam latać po sklepach? Od ponad roku kupuję buty i dresy dla męża na www.dip24.pl i nigdy nie mieliśmy z nimi problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham wręcz zakupy w sieci:) a w kwestii "doposażenia" mieszkanka polecam ci sklep Duka, świetne akcesoria do domu, bardzo dobrej jakości http://dukapolska.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magfalemna
Lubię zakupy w sieci, większość moich koleżanek również lubi robić zakupy przez internet. Nie będę wymieniać zalet tego typu zakupów bo jest ich wiele. Moim ulubionym sklepem na zakupy ubraniowe jest: http://www.riccardo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ubrania to moim ulubionym sklepem jest sklep polskiej marki Bialcon, oczywiście zakupy w sieci bo są szybsze i wygodniejsze. www.bialcon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,że lubię zakupy w sieci,przecież mają one same plusy jak niższe ceny czy szeroki asortyment. To samo dotyczy aukcji allegro,moje ulubione to e-Infant.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam zakupu online,to mnie relaksuje i odpręża,a do moich ulubionych należy Allexclusive.pl gdzie zamawiam bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można ich nie lubić? :) Siedzisz sobie wygodnie w domu, przeglądasz to co Cie interesuje i jak Ci się podoba to kupujesz. Kurier przynosi i wystawiasz pozytywną opinię, jeśli wszystko jest ok. Ja kupowałam nie raz na http://dip24.pl i zawsze wszystko było super, więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktoś z Was kupował kiedys jakis sprzęt przez Internet . Mam na myśli AGD/ RTV bo przymieżam się do zakupu mikrofalówki z panasonica ale nie wiem czy to "bezpieczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że tak! Zakupy w sieci maja wiele plusów, na czele z niższą ceną i ekspresową przesyłką. Właśnie tak jest na ZlotaLinia.com gdzie często zamawiam biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sezamkowa2
no to też zależy co ubrań bym nie kupiła nigdy w sieci, natomist agd kupowałam na avans.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak lubię zakupy w sieci do tego stopnia że własnie czekam na pralkę z panasonica zakupioną w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedzialam ze w polsce nadal takie socjalistyczne myslenie tyle lat od komuny przecie minelo 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesioo
Wszystko kupuje w sieci bo jest taniej i wygodniej. Ostatnio szukałem opon do wózka widłowego i nawet takie coś mozna kupić. Dobrej firmy Prestige Tyres, gatunkowo bardzo dobre i w fajnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem tradycjonalistką w tym temacie :p. Wolę spojrzeć na produkt w rzeczywistości, dotknąć go, ocenić. Także, jeśli chodzi o spożywkę to tradycyjnie, co dwa dni wizyta w najbliższym Polomarkecie i jakimś warzywniaczku. A z ciuchami to wiadomo :p. Co się spodoba plus cena, to sobię kupię :). Ja tam się boję zakupów przez internet, brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wole tradycyjne sklepy, chociaż ostatnio coraz częściej dokonuje zakupów online. Szybciej, wygodniej i często taniej niż w sklepiej. Szczególnie jak można odkupić od kogoś praktycznie nienoszone rzeczy np jak na http://odkupuj.pl Często wchodze do sklepu, robie zdjęcia a nastepnie wyszukuje rzeczy w internecie. Też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LukrecjaW
Nie kupuję w sieci ubrań, butów i zywności :) Resztę jak najbardziej. teraz szukam grzejnika do łazienki i ten mi sie spodobał http://iterma.pl/fiona-660-480-kolor-bialy/2927/ , Myślę, że zanim jesien się zacznie to będę go miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś wyżej ja też mogę polecić od siebie http://dip24.pl . kupiłem u nich nie raz buty i odzież sportową i zawsze wszystko było w jak najlepszym porządalu, szybka wysyłka, spoko ceny i kuriera gratis nawet miałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że tak,teraz w sieci możesz kupić niemal wszystko,ja np ostatnio skusiłam się na obuwie ze strony BucikSklep.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z przeciwniczki zakupów internetowych, stałam się jej zwolenniczką:) Na początku chyba troszke mnie to przerażało, ale teraz wiem, że jest to bardziej opłacalne. Nie dość, że można kupić fajne rzeczy, to jeszcze samemu coś można sprzedać na http://odkupuj.pl Po co stare rzeczy mają leżeć w szafie, ja można coś sprzedać i uzbierać sobie pieniązki na coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz robię zakupy praktycznie tylko w sieci. Tak jest przede wszystkim dużo wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo. Nie lubie scisku i przepychania się w sklepach wiec jak tylko mogę to robię zakupy w necie. Najbardziej lubie kupowac ciuchy w sieci. Tu http://www.gaba-fashion.pl/ mam swój ulubiony sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo i dlatego też częściej wybieram zakupy w sklepach internetowych gdzie nie ma uciążliwych kolejek,a dodatkowo są niższe ceny,czego idealnym przykładem jest stronka BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie jak większość stawiam na sklepy internetowe, można zaoszczędzić czas, w spokoju można zapoznać sie z ofertą, a co najważniejsze nie trzeba stać w długiej kolejce do kasy, zwłaszcza w weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×