Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stefcio23

mały wzrost

Polecane posty

Gość stefcio23

witam, mam 18 lat i mierze 173cm(rano 175) nie urosłem od 14 roku życia czyli od 4 lat nie rosne, nigdy też nie zauważyłem u siebie jakiegoś szczególnego skoku wzrostu, a mimo to mam rozstępy na plecach, a ostatnio pojawiły mi się nowe mimo,że nie urosłem, mój numer buta to 42-44, jaka jest szansa, że urosne jeszcze chociaż 7cm do 180? ojciec ma 179cm a matka 159cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcio23
W czasie snu miesnie sie rozluzniaja, przez co po nocy jestesmy o kilka cm(z reguły 1-2) wyzsi niz wieczorem, kiedy miesnie sa zmeczone i nie trzymaja juz pelnych odstepow miedzy stawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcio23
zapomniałem jeszcze dodać, że gdy byłem mały bylem z matką u lekarza i on na podstawie czegoś wyliczył mi że będę miał 183cm(plus minus 2cm) jakos czarno widze urośnięcie jeszcze 10cm:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurumburumszurum
przecież facet rośnie do 21-go roku życia,poczekaj jeszcze 3 lata i wtedy zacznij się martwić :-),dzieci są przeważnie wyższe od rodziców,więc spokojnie .. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam chłopaków, którzy są niżsi od Ciebie, więc nie ma się co przejmować. Poza tym na tym świecie istnieją niziutkie dziewczyny, które przecież nie wezmą sobie jakiegoś, który ma 180 cm ;) Jak widzisz są też tego plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
173 jeszcze ujdzie, więc się nie przejmuj, to całkiem typowy męski wzrost. Ja lubię takich facetów około 175 :) a odpowiedź na pytanie: szanse są małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś już się pewnie pogodził ze swoim wzrostem, bo teraz ma już z 24-25 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×