Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo sama juz nie wiem

mam takie sandalki... powiedzcie mi czy nie sa obciachowe

Polecane posty

Gość bo sama juz nie wiem

z takiej jakby skory (nie wiem czy to prawdziwa skora, ale tak wyglada przynajmniej), jasne , bezowe. na takiej malej koturnie. pasek nad palcami jest troche grubszy. koturna dookola jest... dziwna...nie wiem jak ja oopisac, taka chropowata i przypomina mi sie z butamis tarych bab :/ mysle ze wiecie o co chodzi... czy to jest obciachowe zalozyc takie sandalki to ladnej spodniczki i fajnej bluzeczki, na impreze z mlodymi ludzmi? mam 20 lat pytanie moze glupie ale przejmuje sie tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabeleiravp.pl
moj boze.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyno, zle z Toba. Pedz do sklepu po biale kozaczki! Inne obuwie to obciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabeleiravp.pl
Dziewczyny, najwazniejsze jest wnetrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty, przejdz sie po sklepach, bardzo duzo jest letnich butów na koturnach - a do spodniczki na pewno takie wygladaja lepiej niz zupelnie plaskie japonki, jeszcze nie daj Boze plastikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze plastikowe
japonki niz wielgachne koturny i dziwczyny chodzące w nich jak ze źle założonym tamponem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRZE RADZĄCA
HMMM... Z TEGO CO OPISUJESZ I JAK TO POSTARAŁAM SOBIE WYOBRAZIĆ, POWIEM WPROST - JEST ŹLE. nIE NOS TAKICH BUTÓW, BO WYGLĄDAJĄ ONE JAKBYŚ STOPĄ WPADŁA W KUPĘ BŁOTA, KTÓRE BY NATYCHMIAST ZASTYGŁO.TAKIE BUTY BARDZO NIEEFEKTOWNIE WYGLADAJĄ, STAJESZ SIĘ CIĘŻKA ( CHODZI O WYGLĄD TWOJEJ SYLWETKI ), CZŁAPIESZ BUCIORAMI, A DO LEKKIEJ SUKIENKI WYGLĄDAJĄ JAK KULA U NOGI - DOSŁOWNIE I W PRZENOŚNI.DLATEGO LEPIEJ ZAŁÓZ JAKIES JAPONKI, CZY KLAPECZKI NA MAŁYM OBCASIKU - TAKIM NA 1 CM, LUB DWA.WYGLĄDA TO SUPER, NAPRAWDĘ.WIDZIAŁM TAKIE BUCIKI NA ALLEGRO.A TAMTE KOTURNY ODSTAW W NAJBARDZIEJ ZAKURZONY KĄT ;) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśkaaaaaa
Mnie wogóle nie podobają się buty na koturnach i do tej pory sobie takich nie kupiłam. Tak jak poprzedniczki polecam klapeczki, nie muszą być japonki jest dużo fasonów ślicznych klapeczków, do spódniczki uważam że są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonki są wstrętne
no chyba że na basen :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśkaaaaaa
Na basen to gumowe japonki, ja mam na myśli takie ze skórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×