Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chłopakkkskk

Masażer do stóp! jaki?

Polecane posty

Gość Chłopakkkskk

Witam. Potrzebuje rady, chce kupić masażer do stóp , ale kompletnie nie wiem jaki wybrać. Chcę go kupić tak do ok. 200 zł. Mam na oku któryś z tych: Masażer MPM PRODUCT SLT-1R - tani, sporo funkcji Masażer BOSCH PMF 2232 - droższy (pewnie firma) i też tyle samo funkcji Masażer BOSCH PMF 1232 - podobna cena do poprzednika i też sporo funkcji lecz kilka opinii negatywnych,że kabel za krótki, że wodę rozlewa... Bardzo proszę o jakieś rady. Może macie któryś z tych masażerów i możecie coś o nich powiedziec? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskkakakska
polecam Bosch 2232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
A może w ogóle zdecydujesz się na masażer Sholla? Chodzi mi dokładnie o ten model: http://www.avans.pl/scholl-masazer-scholl-drma7802e,id-30434 Jest to marka, która zajmuje się od lat pielęgnacją stóp, także na pewno ich masażer jest jednym z lepszych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muras
Moge ci sprzedac ten masażer do stop za 200zł bardzo dobry nowy jak chcesz to moge ci nawet na poczte wysłac jego zdjencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Super obsługa jest w sklepie Eko Medical - www.ekomedical.pl . Potrafią doradzić klientowi, który średnio się orientuję...czyli takiemu jak ja ;-) Uczciwe, rzetelne podejście, bez ściemniania i lania wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej kupić lepszej firmy. Duży wybór takiego sprzętu znajdziesz na przez serwis cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cen wielu różnych sprzedawców w necie i można kupić dużo taniej. Zamówiłam stamtąd już kilka rzeczy i jestem bardzo zadowolona, także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka_pomatka
ja mam BOSCH PMF3000. akurat wzielam przez przypadek, bo wygralam w ankiecie media expert 750 zl na zakupy i musialam cos 'dokupic' ;)) ale jestem megazadowolona, nigdy nie mialam takich wypoczetych, ladnych stopek hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×