Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moonja

maszynki do golenia - które najlepsze?spytajcie swoich mężczyzn

Polecane posty

Gość moonja

Witam.Chcę kupić swojemu chłopakowi na gwiazdkę elektryczną maszynkę do golenia. Doradźcie, które są lepsze - Philips czy Braun, te z okrągłymi trzema ostrzami czy zwykłe płaskie? Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiłbym za maszynkę do golenia w prezencie :P Ale ja golę się raz na tydzień, jak ja tego nie znoszę koooorwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonja
a mój chłopak się goli codziennie więc to dla niego dobry prezent :) a te pianki i jednorazówki są uciążliwe, więc może coś bardziej nowoczesnego. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMM27
moj mąż używa Philipsa własnie tą z okrągłymi dwoma ostrzami i nie narzeka - najwążniejsze dla niego to to że jest na ukumulatorek -wiec nie tzreba miec w poblizu gniazdka elektrycznego - co w prodóży jest bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonja
no to fajnie, a jest zadowolony z tego jak goli? domyślam się, że nie na zero, ale czy musi poprawiać zwykłą maszynką? Ja się chyba zdecyduje na Philipsa takiego z trzema okrągłymi ostrzami i chyba już jutro polecę kupić, bo się doczekać nie mogę :) Dzięki za radę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm27
ma dosc twardy i ciemny zarost i goli sie tylko tą elektryczna i nic nie poporawia zwykłą. z tym że codziennie - zreszta jego praca tego wymaga -a mi-żonie jak najbardziej to pasuje-nigdy nie jest zarośnięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze gładki
Jakiś czas temu nabyłem Gillette Fusion Proglide Power i muszę przyznać, że sprawuje się rewelacyjnie. Jedyny minus - to drogie nożyki zapasowe. Dlatego też zaopatrzyłem się w urządzenie do ostrzenia wkładów (więcej info na http://www.razorpit.pl/). Jednorazowy zakup a sprawdza się za każdym razem, gdy nóż się stępi. Naprawdę rewelacyjne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrrrener
No dobrze a teraz napiszcie tylko gdzie mozna kupić takie maszynki i ile one kosztują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARTO
ja również mam cruzera i polecam. Można golić się na mokro i na mój twardy zarost ta maszynka jest świetna. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniak007
Dla mnie również cruzer ! Dużo funkcji w jednym, można golić na mokro więc dla mnie trafiony zakup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludddmiła
W sumie brakuje mi teraz pomysłu na fajny i praktyczny prezent dla faceta, ale wydaje mi sie ze wlasnie już cos takiego teraz znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrcinkow
Facet zawsze Wam odpowie ze własnie taka maszynka jest tym co tak naprawde chce zobaczyc w kolekcji swoich męskich gadzetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrrresa
Mysle ze własnie jesli Panowie wypowiadają sie sami w kwestii takich maszynek my Panie mozemy tylko pomysleć o nich jako o doskonałym pomysle chociazby na prezent mikołajkowy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millluszka
Czyli mamy tutaj gotową sciągawke do tego co tak naprawde mozna kupić swojemu mężczyznie chociazby na mikołajki :) A na pewno wybor prezentu będzie tez strzałem w 10tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inne pytanie
czy takie maszynki elektryczne, ale chodzi mi o te z np 3 okraglymi ostrzami, sa dobre do golenia zarostu, tzn czy sa lagodne dla skory twarzy? pytam bo maz nie moze sie golic zwyklymi golarkami z ostrzami bo wyskakuja mi po tym krostki, swedzi go skora. Czy te maszynki elektryczne sa lepsze, lagodniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eelizzzza
Fajny pomysł jesli chodzi o prezent dla męzczyny. NA pewno bardzo bedzie to praktyczny prezent i taki który na 100% spodoba sie mężczyznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penak
Jeśli goli się codziennie to pewnie że lepiej elektryczną. Powiem tak jak się chce dobrą maszynkę to trzeba zapłacić minimum ze 300 zł (i to nie jest tak ze firma czy coś po prostu one są lepsze). Ja polecam np. BRAUNA. Dlaczego ? bo Braun ma często "promocję" że kupujesz maszynkę i masz 100 dni na jej zwrot jeśli Ci nie pasuje :) Można sobie wtedy samemu sprawdzić czy taka za np. 300 zł będzie wystarczająca czy trzeba wybierać z modeli serii 5 czy 7. A jak nie to można ją zwrócić i kupić coś innego. I ważna rzecz moim zdaniem. Patrz czy maszynka działa pod napięciem (podłączona do ładowarki) Sporo modeli ma taką wadę że działają tylko na akumulatorze a nie działają podłączone bezpośrednio do sieci :/ niby są te szybkie ładowania w 5 minut na jedno golenie ale ja uważam że jest z tym tak jak z laptopem - jak jest podłączony do ładowarki to chodzi szybciej bo ma więcej mocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwoska344
A czy myslicie ze taka maszynka to bedzie odpowiednie rozwiazanie jesli chodzi o prezent pod choinke dla mężczyzny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwoska344
Dokladnie tak, to własnie jest idealny prezent jesli chodzi o naszych mężczyzn. Takze spokojnie wlasnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra opcja, będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korkka234
Mój kupił sobie brauna do ciała, ma ją już drugi miesiąc i działa bez zastrzeżeń, nawet nie jest taka głośna, jak mi się zawsze wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurka883
Mój maż jest zadowolony z cruzera. Często uzywa tej golarki, zabiera ją ze soba w podróże. Ja nie wydałam majątku, więc warto taką kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaskowska98
W sumie własnie przed zakupem warto zapytać mężczyzne czego od takiej golarki oczekuje. To dobre rozwiązanie i trzeba własnie wczesniej wszystko o niej wiedziec zeby trafić z prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mick999
Proponowałbym sprawdzić sobie maszynki Lab Shave, dla mnie są ekstra. Dobrze się goli, nie ma zacięć, do tego są ciekawie zaprojektowane. Nie są to zwykłe maszynki, które można dostać w sklepie. Oryginalne można kupić sobie przez stronę firmy – www.shave-lab.pl . Wysyłka sprawna, i niedroga. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą opcją do golenia się są maszynki gillette, kupowałem na portalu www.strefagolenia.pl świetne maszynki do golenia się dla mnie i mojego taty, są rewelacyjne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest własnie najlepszt mozliwy wybór maszynki. Jest idealna dla faceta mysle ze w sumie kazdy z nich kto dostanie bedzie zadowolony z tego ze tak dobrze mu słuzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja też sie zgadzam co do wspomnianych maszynek Brauna, bo mało tego są doskonałe jesli chodzi o te dla kobiet wiec takie same będą również dla naszych facetow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziewczyny taka maszynka to rewelacyjny pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca. Zgodzicie sie ze mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz wybierac coś dobrego to własnie jak w tym przypadku maszynkę Braun Cruzer. Mysle ze kazdy mężczyzna zasługuje własnie na taka idealną maszynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×