Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...alexandra...

Maszynki do golenia

Polecane posty

Gość ...alexandra...

Jakiej maszynki do golenia używacie? Jakie polecacie? Kupiłam jakiś miesiąc temu taką oto: http://www.wilkinson-sword.co.uk/index.php?id=1351 i jestem baaaardzo zadowolona. W zestawie były 2 nożyki(jeden założony,drugi jako zapas). Zapłaciłam niecałe 5 euro. 4 nożyki wymienne kosztują również tyle. Ale właśnie... nie sprawdziłam wcześniej,że owych maszynek nie dostanę w Polsce:( Szukam w necie nożyków na wymianę,a tu nic:( może ktoś widział?? Co prawda mieszkam niedaleko od przejścia granicznego do Niemiec i mogę tam często jeździć,ale wolałabym "na miejscu" dokonać zakupu. Jeśli ktoś coś wie,proszę,żeby napisał! ;) A w ostateczności, wymienię maszynkę;) Piszcie co polecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
1.Depilator 2.Jednorazówki(te najtańsze z marketu).Są tak dobre,a może nawet lepsze od tych "markowych" na których bardzo się zawiodłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla marketów
venus są dobre i na dlugo starczą ale nie kupujcie tych za allegro wszystkie podróby potem polecam jednorazówki sensor3 lub exel2 z ruchomą głowką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick333
Witam! Ja to się muszę golić codziennie bo inaczej wyglądam jak dziad :P Z maszynek to poleciłbym Shave Lab. Dobra, nowa firma na rynku, która robi solidne, ładne maszynki z dobrym, wymiennym ostrzem. Zamawiałem przez stronę www.shave-lab.pl . Ale chyba w innych sklepach też można ich produkty dostać. Czołem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie jest sporo dobrych firm maszynek do golenia się, ostatnio kupowałem gillette na www.strefagolenia.pl i jestem mega zadowolony z jakości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam przez internet dobre maszynki. Koleżanka poleciła mi ze stronki allinside.pl i rzeczywiśie są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłem na forum informację o maszynkach SHAVE-LAB. Używam ostrza typu 6 i jest rewalacyjne! Nie wiem jak oni to zrobili, ale te ostrza w ogóle sie nie zapychaja. Szkoda tylko, że nie można kupić w sklepie ale jak na chwilę obecną, 2 razy zamawiałem i przyszło na czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa niezle, zona mi podbiera wiec kupiłem jej takie owalne ostrza shave-lab i mam spokoj ;-) Kupilem na allegro ale maja i w sklepie internetowym na shave-lab.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×