Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble dębowe Wrocław

Polecane posty

Gość gość

Gdzie we Wrocławiu są sklepu z meblami dębowymi? Zależałoby mi na salonach bezpośrednio od producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka ostatnio urządzała mieszkanie i wzięła sobie projektanta. On polecił jej bardzo fajny sklep z meblami i zamówiła te meble: https://milemaison.pl/meble-prowansalskie-mon treux-soft-grey bardzo mi sie podobają jej meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam, na zakupy do naszego sklepu internetowego, mamy w ofercie między innymi szeroki wybór mebli dębowych. Na terenie całej Polski zapewniamy bezpłatny transport i wnoszenie. Pozdrawiamy www.seart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio też kupowałam meble i przez przypadek trafiłam do Komisu Technicznego we Wrocławiu mieli tam bardzo dużo różnych mebli udało mi się wybrać wszystko czego potrzebowałam. Meble w świetnym stanie w przystępnej cenie. Myślę że to bardo dobre rozwiązanie dla wielu osób zobaczcie sobie szczegóły na http://komis-techniczny-wroclaw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne mam doświadczenia z marką Janas - www.meblejanas.eu . Zamawiałem u nich meble parę miesięcy temu. Szybki kontakt, długo na projekt nie musiałem czekać i też mogę ich pochwalić za pracę ekipy montażowej. Nie narobili mi syfu w mieszkaniu, nie uszkodzili ani samych mebli ani też ścian a w sumie były niedawno malowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to co Meble Janas robi przypadnie Ci do gustu. Na stronie www.meblejanas.eu widać część ich aranżacji. Bardzo indywidualne i sympatyczne podejście mają. Słuchali mnie i moich pomysłów ale też nie było tak że robili jeden do jednego wszystko co sobie wymyśliłam, tylko w pewnym aspektach sugerowali zmiany, trochę inne rozwiązania i całe szczęście że się dałam przekonać, bo korzystniej wyszło – teraz to widzę jak już meble stoją, bo na projekcie ciężki mi było dojrzeć wszystko co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o mnie chodzi to meble zamawiałam do kuchni od firmy z Cieszyna. Na stronie www.meblejanas.eu jest pełny opis tego co robią i jak robią. Pozytywne zaskoczenie co do materiałów które użyli, tu na pewno mogę wysoką ocenę wystawić. Jeśli chodzi o estetykę, jest rzeczywiście nowocześnie tak jak chciałam, choć nie ukrywam, że trochę dyskusji miałam przy projektowaniu, żeby przekazać w pełni moją wizję. Finalnie – udało się dogadać, co mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku roku kupowaliśmy nowe meble do kuchni i były robione na wymiar. Produkcją zajęła się marka Meble Janas z Cieszyna. Kontaktować się najlepiej przez ich stronę tam są wszystkie dane – www.meblejanas.eu . W sumie jesteśmy z mężem zadowoleni. Jakość blatów taka na jaką się umawialiśmy, sprawna realizacja, bez przeciągania w czasie i jakiś opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku roku kupowaliśmy nowe meble do kuchni i były robione na wymiar. Produkcją zajęła się marka Meble Janas z Cieszyna. Kontaktować się najlepiej przez ich stronę tam są wszystkie dane – www.meblejanas.eu . W sumie jesteśmy z mężem zadowoleni. Jakość blatów taka na jaką się umawialiśmy, sprawna realizacja, bez przeciągania w czasie i jakiś opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam meble z firmy bele janas ja jestem zadowlona z kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, porządne meble w lepszym standardzie robią w Meble Janas ( www.meblejanas.eu ). U nich od razu powiem, że takie meble na wymiar nie są super tanie, ale naprawdę jakościowo – igiełka. Blat mam tak mocny, że mogłabym na nim w swoich ostrych szpilkach zatańczyć pasadoble i nic by się większego z nim nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×