Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukaczu2

meble do salonu

Polecane posty

Gość Szukaczu2

Cześć, mam do Was pytanie, bo przeprowadzamy się z żoną do własnego mieszkania, które kupiliśmy po kilku latach wysiłków. Wyprowadzamy się z wynajmowanego i tutaj pojawił się problem ... Meble, które mamy obecnie są właściciela mieszkania, my wprowadzamy się do nowego, które jest w "surowym" stanie (nieumeblowane). Szukaliśmy w Internecie i czytaliśmy wiele o różnych sklepach. Opinie o nich są różne, więc chciałbym się jeszcze upewnić i dowiedzieć czegoś od osób, które korzystają z takich mebli. Polecacie? Czy lepiej szukać czegoś robionego na indywidualne zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał z żoną
My z żoną jak szukaliśmy mieliśmy podobny problem, tyle że u nas był to pokój dla Kubusia. Znajomi polecali nam różne sklepy, ale koniec końców zdecydowaliśmy się na Salony Agata. Wybór bardzo duży, wykonanie mebli staranne i jesteśmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanta 71
Wolę kupić w sieci, zdecydowanie ta jakość jest lepsza. Piszesz, że szukasz mebli do salonu to proponuję Meble Hot mają naprawdę ładne i dobre meble. Nasza kanap ma już kilka lat i nadal wygląda jak nówka, zreszta to samo jest z naszym łóżkiem. Warto to między innymi producent materacy, więc jak coś to jeszcze pomogą go dopasować idealnie. Nam bardzo pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia11
To was niezłe zakupy czekaja, ale tak serio to możecie zerknąć do gdmmeble.com. Sporo u nich już kupowaliśmy bo i naszą sypialnię z nimi urządziliśmy i pokój bliźniaków. Powiem, że skoro u chłopców one wytrzymują to na pewno są dobre i szczerze to nie są jakieś drogie, jak patrze na ceny w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ładne i niedrogie meble, to ja jakiś czas temu zakupiłam swoje w http://stolar-waw.pl/ - polecam ten salon, mają spory wybór i bardzo dobre ceny jak na taką jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też niebawem czeka remont salonu i rozglądam się już za nowymi meblami. Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości i niewygórowanych cenach. Jak do tej pory najbardziej skłaniam się ku meblom od http://www.layman.pl/. To producent mebli pokojowych i kuchennych, działają na rynku już od 20 lat i cieszą się pozytywną opinią wśród klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciółka poleciła mi firmę www.italiastyle.pl. Pięknie z nimi urządziłam sypialnię i kuchnię. Odniosłam wrażenie, że do każdego klienta podchodzą indywidualnie i fachowo. Również polecam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, od wielu lat wyposażam dom w meblach z sieciówek i juz miałam dość. Zainwestowałam w meble na wymiar z www.kewameble.pl i jestem super zadowolona. Dobra jakość, nie musze wymieniac co rok i do tego mam meble oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam aranżację salonu z firmą www.makdekor.pl. Ich luksusowe i oryginalne produkty typu pufki, komody, nadadzą niebywałego uroku wnętrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi od lat podobały się meble w stylu Chesterfield. Dość długo szukałam firmy, która wykonała by taką dla mnie kanapę i fotel. Moja znajoma poleciła mi firmę www.scarlettmeble.pl i tam zamówiłam tam mój wymarzony zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli stylowe to tylko i wyłącznie u www.artparadise.pl. Wszystkie przedmioty, które u nich znajdziecie mają wyjątkowy styl i niepowtarzalny urok. Każdy gość zachwyca się stylistyką mojego wnętrza. U nich można się urządzić oryginalnie i nietuzinkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×