Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smaki_ja

media markt zmienił nazwę ??

Polecane posty

Wiecie szukałam jakiegoś dobrego sklepu internetowego ze sprzętem do domu. Wiecie pralki, lodówki, blendery etc. Tylko ja czasem się boję, że padnę ofiarą oszustwa, czy coś. Bardzo lubię media markt i trafiłam na sklep medialux.pl, wydaje mi się, że to są te same sklepy tylko pod innymi nazwami. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?? Czy media markt zmienił nazwę i pod inną funkcjonuje w internecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu to
jeśli media markt miałby swój sklep online to na pewno miałby on taką samą nazwę jak sklepy stacjonarne jak cała firma czyli Media Markt. Wiele sieci ma swoje sklepy online i wszystkie nazywają sie tak samo Komputronik, Empik itd itp. Ten Medialux to poprostu sklep internetowy -wyglada bardzo podobnie bo ktoś zrobił stronę na styl MM i tyle. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie byłabym taka pewna, zazwyczaj sklepy robią sobie indywidualne, niepowtarzalne strony, takie, które w jakiś sposób odróżniałyby je od innych. Wydaje mi się, że taka możliwość istnieje - wiadomo, że Media Markt ma tylko sklepy stacjonarne na mieście, więc może teraz otworzyli sobie sklep internetowy po prostu. Sama się nad tym zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, jasne
mają swoją stronę http://www.mediamarkt.pl/ i zamiast sklep online dodać na tej stronie to mieliby tworzyć stronę podobną wyglądem ale z inną nazwą i logo. Dajcie spokój ludzie. Firma miałaby nie przyznawać się do swojego sklepu??? ktoś poprostu pojechał po bandzie i zrobił sklep który się ludziom kojarzy z MM i na tej zasadzie tak jak wy myślicie że to sklep MM wejdą na stronę i kupią. Bo to MM i mają sprawdzone. A skąd się biorą wszelkie podróbki różnych marek -podobny wygląd, podobna choć nie zawsze identyczna nazwa. Działa to na zasadzie -znam to już więc musi być dobre i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co za różńica?
Faktycznie layout strony jest podobny, do media markt. Ale w sumie co to za różnica czy te dwa sklepy to ta sama sieć czy tylko są do siebie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam, ja mam sprawdzone sklepy gdzie zamawiam i kupuję i mi wystarczy. Teraz szukam prezentu na komunię i pewnie zamówię go w 3kropki.pl kwestia tego co to będzie... Na mm sie keidyś nadziałam, więc nigdy tam nic nie kupię. Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się obiło o uszy,ale z zasady nie przywiązuję wagi do takich informacji. Co za różnica? Dla mnie absolutnie żadna:) Jeśli ceny są w porządku, to po co wgłębiać się w takie detale? No chyba,ze to kogoś uszczęśliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty65t7890
medialux chce podpiac sie pod MM to oczywiste, gdyby medialux nalezaloby do MM mieliby inna strone, Saturn nalezy do tej samej firmy co MediaMarkt a maja inne kolory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpina się czy nie podpina, ja ani w jednym ani drugim sklepie zakupów nie robię. Mam zaufane electro i na tym poprzestaję. Lojalnym klientem jestem wobec rzetelnych sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, że to dwie osobne firmy. Mediamarkt na pewno by się podpisał pod swoją oficjalną stroną, a nie robiłby jakieś podchody. Wygląda to jak lekkie pasożytnictwo Medialuxu na bardziej znanym konkurencie. Nazwa podobna, wystrój strony też nasuwa skojarzenia z Mediamarkt. Trochę nachalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna XXL
chcesz schudnac?! spalic zbedny tluszcz?! niedawno wyszla nowosc: www.ultra-slim.ocom.pl dziala bo opracowano 2 wersje inna dla kobiet i inna dla mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja nie do końca jestem pewna czy to są dwa różne sklepy przecież widzieliście stronkę. I one są toczka w toczkę takie same, i moim zdaniem to jest jeden sklep tylko, że pod inną nazwą. Wcale by mnie to jakoś specjalnie nie zdziwiło;) W końcu wszystko jest możliwe, ale pewnie z czasem ta cała historia jakoś się wyprostuje z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie, że sie wyprostuje? Nie sądze, pewnie będzie sie tak ciągnęła i ciagnęła i ciagnęła... Acz ciekawa jestem rozwiązania tej sytuacji. Oby się rychło pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie to rybka, ja mam swoje electro i inne sklepy mnie nie interesują. Swoją drogą co to za pomysł, żeby się pod kogos podszywać? To takie mało wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak zwany marketing
szeptany. Rozejrzałam się trochę i proszę: http://www.forum.polki.pl/showthread.php?p=739176 http://tv2.o2.pl/temat.php?id_p=6060440 http://forum.interia.pl/watek-chronologicznie/media-markt-zmienil-nazwe,8585,1045478,,c,1,12,4,0 I wiele innych -na wielu forach w tym samym czasie. Zbyt wiele wypowiedzi podobnych żeby to był przypadek. Medialux zwyczajnie jedzie na popularności innej firmy i robi sobie reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, a ja mam pytanie odnośnie sklepów z asortymentem RTV i AGD. Chciałabym kupić jakiś fajny sprzęt do kuchni, ale interesuje mnie konkretnie styl retro. Gdzie mogę znaleźć sprzęt stylizowany na taki stary, wiekowy. Z tego co się zorientowałam to trudno coś takiego dostać - no może w niektórych sklepach internetowych jest, ale ja niestety nie znalazłam. Jakbyście coś mogli podrzucić, to byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko znaleźć obecnie jakieś sprzęty stylizowane na retro. Już chyba łatwiej jest kupić sprzęcik właśnie sprzed kilkunastu lat (czyli oryginalnie retro :D) Ale rozumiem, że to Cie nie interesuje. Kiedyś trafiłem jedynie na radio w takim stylu http://www.electro.pl/produkt-ROADSTAR_Radio_ROADSTAR_HRA_1500-38615,45.html Podoba się?? Jeśli siędobrze rozejrzysz to może trafisz na jakąs firme która coś takiego robi, ale chyba niewiele jest takich produktów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę bogaty wybór sprzętu agd jest w sklepie magicznaplaneta. miałam okazję kilka razy robić u nich zakupy, także ręczę, że są wiarygodni i szybko przesyłają zamówiony towar. w media markt zakupów robić mi się nie zdarza, internetowego odpowiednika nawet nie kojarzę, więc się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz szukać
Ze sprzętem retro faktycznie jest ciężko. Proponuję Ci faktycznie przeszukać sieć, bo w tych stacjonarnych sklepach sieciowych to nie kojarzę. A biorąc pod uwagę ile teraz jest sklepów internetowych i jak szeroki mają asortyment to istnieje szansa, że coś znajdziesz. A jak wpadniesz na coś fajnego to możesz tutaj podrzucić bo sama jestem zainteresowana tematem. Strasznie podobają mi się takie retro lodówki i jakby coś się znalazło w fajnej cenie to może bym się skusiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się retro nie podoba zupełnie. Kiczowato to wygląda w większości wypadków. Ale życzę ci żebyś znalazła czego szukasz i osiągnęła ładny efekt. Mi się bardziej podobają kuchnie w stylu rustykalnym jeśli już tak świrujemy. A najbardziej lubię styl nowoczesny i skandynawski. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam styl skandynawski. Nie tylko w kuchni zresztą. Jestem zwolenniczką konsekwentnego urządzania mieszkania czy domu - całego w jednym stylu. A skandynawski jest praktyczny, estetyczny i jasny. Idealny myślę dla młodych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się takie lodówki retro bardzo podobają. No dobra akurat tego zdjęcia nie mogę uznać za zbyt udane, bo niestety kolorki mi nie bardzo leżą, ale sam kształt tych lodówek bardzo mi się podoba. Pewnie dlatego, że bardzo lubię filmy z lat 60-tych i ta lodówka strasznie przypomina mi te lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie zgodzę się z tym, że retro wygląda jak kicz. Moim zdaniem ma swój urok i ja sama kupiłabym sobie taką lodówkę. tylko, że nie koniecznie w pomarańczowym albo niebieskim kolorze. a może macie jakieś inne zdjęcia sprzętów retro?? chętnie pooglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×