Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mychaaa

moje zabki

Polecane posty

Gość mychaaa

witam mam pytanko czy mozna zalozyc aprat tylko na 5 zabkow i tylko w gornej szczece??ile to moze ok kosztowac ??.czy jezwli 1 zab jest strasznie wypchniety do przodu to moga mi wyrwac jakis zabek prosze o odpis papa gg 7479876

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaks
Ja ostatnio bylam sie zorientowac o taki aparat na ząbki.Skrzywionego mam jednego zęba dwójkę,nie wygląda to tragicznie:)...stomatolog powiedziala ze mimo ze tylko ten sie tak ustawił niefortunnie to i tak trzeba załozyc aparat na całe zęby.Koszt takiego aparatu stałego kosztuje ok.1500-2000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzioszka
koszt aparatu jest zalezny od tego czy jest to robione w uzym czy w malym miescie jak ja zakladalam to zaplacilam 800 za gore i 700 za dol dodam ze mieszkam w malym miescie, wtedy aparat np w wawie ksoztowal ok 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie da sie założyć aparatu tylko na 5 zębów,bo pracuje na to cała szczeka.Ja nosiłam aparat na górnej i dolnej i kazda kosztowała mnie 1300zł ( w Opolu),czyli w sumie 2600zł,dolicz do tego jeszcze 50 lub 100zł za każdą wizytę(zależy co Ci na niej robią),a na koniec 70zł za ściądniecie aparatu o po 100zł na każdą szczęke za takie plastikowe nakłądki na zeby,które trzeba nosić ok.roku po zdjeciu aparatu,zeby te ząbki sie nie poprzestawialy.Koszt ogólnie ogromny,ale w moi przypadku musze przyznacmze było warto.Acha,ale musieli mi usunąc po jednym zebie na gorze i na dole...Moze w twoim przypadku bedzie potrzbny aparat ruchomy(ja miałam stały),a on kosztuje ok.600zł za szczeke.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozą ci aparat ale na całe zeby. Moja kumpela tez miała tylko skrzywione dwójki obie......nie da sie zalozyc tylko na 5 zebów:-) Ja nosze aparacik...a tez mam tylko 2 ząbki lekko skrzywione. Za 1 łuk zapłaciłam 1500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×