Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kijekk

na prezent uchwyt na telefon do samochodu

Polecane posty

Gość kijekk

szukam uchwytu na telefon do samochodu, myślicie że to dobry pomysł na prezent dla faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancerny
Serdecznie zapraszam na pancernik eu. Znajdziesz tu wszystko co przydatne do telefonu, z uchwytów mogę ci zaproponować uchwyt iOttie, dzięki nowoczesnej przyssawce można go zastosować nawet na chropowatej powierzchni. Uchwyt iOttie objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze fajny pomysl :) sprawdź sobie na domino24, ja kupuje tam duzo rzeczy do auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś nie mogę znaleźć tego domino. dasz link dokladny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-> domino24.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijekk
dziwna ta strona domino, zamówiłem na pancerniku iOttie, wydaje się być najwygodniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama muszę sobie taki uchwyt na telefon kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurokil
W sferisie maja spory wybór, luknij sobie, właśnie u nich zamówiłem do swojego telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to bardzo praktyczny pomysł na prezent. Ja kupowałam uchwyt i etui do telefonu w sklepie Pancenik https://pancernik.eu/. Mają bardzo fajne akcesoria i można liczyć na poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimina
Często maja bardzo fajne promocje w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogalinkda
dla mnie to zbyt pragmatyczny i mało 'fajny' prezent. lepiej juz mu kupic jakas grę, w media expert widzialam jakies promocje wrzesniowe... albo ksiazke, planszowke..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł, proponowałabym uniwersalne uchwyty magnesowe, np. coś z Trusta. Dostępne są np. w Sferisie. Bardzo praktyczne i będą pasować do każdego telefonu przy czym koniecznie będzie dobra (najlepiej metalowa) obudowa, która zapewni lepsze trzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagejns
dla mnie beznadziejny pomysl, ani ladne ani fajne ani romantyczne ;) lepiej zegarek kup, przeciez nie musi byc drogi, a to zawsze fajny prezent. cos w stylu volantisa np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikino
Nie uważam że to beznadziejny prezent, przede wszystkim praktyczny, sam kiedyś dostałem taki prezent od dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more120
A polecacie coś witrynę z prezentami z imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszullax
Jeśli komuś jest to potrzebne to myślę, że to będzie dobry prezent. Sama też mam dwa modele z Teletorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waki
Praktyczne prezenty są najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiiaisiasa
Też uważam, że taki prezent akurat wielu osobom się przyda ;) Szczególnie jak ktoś dużo podrózuje, to uchwyt na telefon w samochodzie jest jak najbardziej mile widziany. A jak szukacie porządnych uchwytów to polecam zerknąć tutaj https://pskomsklep.pl/18-uchwyty-samochodowe . Wybór mają duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda według mnie każdy w samochodzie powinien mieć uchwyt chociażby ze względów bezpieczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×