Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

naturalne kosmetyki

Polecane posty

Gość gość

liczę na waszą pomoc - chce zrobić mamie prezent z naturalnych kosmetyków - ona tylko takie uznaje i stosuje :) niestety sama nie znam... kupuję zawsze w sieciówkach a coś mi się wydaje ze naturalnych, takich prawdziwych naturalnych kosmetyków tam nie znajdę.... gdzie szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość befarameatf1981ytjnr
liczę na waszą pomoc - chce zrobić mamie prezent z naturalnych kosmetyków - ona tylko takie uznaje i stosuje niestety sama nie znam... kupuję zawsze w sieciówkach a coś mi się wydaje ze naturalnych, takich prawdziwych naturalnych kosmetyków tam nie znajdę.... gdzie szukac? Jasne http://jasonchua.me/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj do tego sklepu https://www.bezpestki.pl/, tu na pewno coś znajdziesz. A jak będziesz miała problemy co wybrać, to najlepiej napisz do nich lub zadzwoń. Mają bardzo miła obsługa, więc na pewno coś fajnego Ci doradzą, odpowiedniego do wieku mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, bardzo ciężko takie znaleźć. Wiesz z czego najbardziej ucieszyłaby się Twoja mama? Myślę, że z własnoręcznie zrobionych kosmetyków. Może byś spróbowała co? To w ogóle ostatnio bardzo modne. Ja często sama wykonuję kosmetyki, wtedy wiem co dokładnie się w nich znajduje, wiem, że te zrobione przeze mnie są na pewno w pełni naturalne. Więc tak polecam Ci zrobić, Twoja mama na pewno byłaby zachwycona. Tylko warto wtedy zakupić jakieś opakowania na nie, wtedy będą super nadawać się na prezent. Te stąd będą nadawały się idealnie: http://opakowania.polpak.pl/produkty-kategorie/opakowania-kosmetyczne. Co myślisz? Mi się strasznie podobają. Mają różne interesujące formy, rozmaite kolory, mają je dostępne w różnych rozmiarach. Moja koleżanka mi poleciła tę firmę, bo kiedyś właśnie u nich zamawiała jakieś opakowania i mówiła, że świetnie się sprawdzały. Były wygodne w użyciu i solidne, wytrzymałe, były dobrze zamykane, więc myślę, że Ty tez na pewno się nie zawiedziesz na ich produktach. Co myślisz o moim pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wybrać się do ziko dermo, znajdziesz tam mnóstwo kosmetyków naturalnych, dermokosmetyków w świetnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, fajne i porządne są te opakowania kosmetyczne z firmy www.polpak.pl. Zakupiłam już sobie kilka i poprzekładałam do nich kosmetyki, które sama zrobiłam. To naprawdę świetny pomysł na prezent dla przyjaciółek. Super, bo opakowania są szczelne i wygodne w stosowaniu, co jest ważne szczególnie w przypadku kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do swojego gabinetu kosmetycznego sporo rzeczy zamawiam internetowo ze strony www.e-naturalne.pl Dobry sklep, mają dostęp do pewnych marek kosmetyków, w tym choćby do rzeczy od Lynia, które moje klientki bardzo sobie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×