Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ppaulaaa000000

nawigacja na urodziny dla chłopaka, jaką kupić ?

Polecane posty

Gość ppaulaaa000000

Witam prosze o pomoc , mój chłopak ma wkrótce urodziny , chce mu kupic nawigacje do auta , ale kompletnie sie na tym nie znam . Mozecie mi pomoc ? mój wymóg to nawigacja w cenie do 250-300 zl (mowie o cenie z allegro czyli w normalnych sklepach jest to cena prawdopodobnie o 100 zl wiecej . ) Ostatnio cos slyszalam ze sa nawigacje ktore mozna co rok czy co miesiac bezplatnie aktualizowac czy tam z internetu pobierac aktualizacje i wgrywac i sa tez takie gdzie tylko od producenta mozna "dokupic" aktualne mapy , a wiec chcialabym aby to bylo z tej 1 wersji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MD_Greg_
ta powyżej wydaję się OK, 5 cali, widziałem opinie i testy wypadają dobrze. Mocna dobra nawigacja z AM powinna zadowolić Twojego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5calowy_____
Mam Peiynga od ponad roku 5 calowa, kosztowała też w miarę OK teraz można kupić Peiyinga za 250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bealiss
Garminy z serią zakończoną na LMT mają takie aktualizacje, ale w tej cenie to będzie tylko jakiś starszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramotny
Lark, goclever, peiying, garmin, itd... Jest tych marek chyba ze sto. Wszystko zależy od zasobności portfela i podejścia do elektroniki. Ja np. Nie patrzę na samą nazwę a użytkowość, bezawaryjność, szybkość działania. W tej kategorii poleciłbym Ci Garmina. Ma tylko 1 ale jak znaczący minus: CENA!!! W kategorii tańszych dla mnie osobiście najlepszy jest Peiying. Jest pożądnie wykonany i działa! Oczywiście można się czepiać detali, które w Garminie są dopracowane ale nie można zapominać, że jest to sprzęt przynajmniej o połowę tańszy... A tak w ogóle-to najlepsza jest papierowa mapa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokokroko
"A tak w ogóle-to najlepsza jest papierowa mapa " to fakt, ale ciężko jest jeździć po mieście i w tym samym czasie czytać mapę. Też jestem zwolennikiem prostych rozwiązań ale przekonałem się, że od tematu nawigacji się nie ucieknie. One już się zakorzeniły i dobrze! Jeśli coś nam w życiu pomaga to czemu mamy się przed tym bronić! P.S."Też mam nawigację PY ;-)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek6
Moim zdaniem najlepszą ofertę nawigacji Uroute znajdziesz w sklepie internetowym pod adresem www.uroute.pl Ja z niej skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Sprzęt najwyższej jakości, ceny konkurencyjne na rynku a realizacja zamówienia w bardzo krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżdżę przyznam sporo i miałem jakiś czas temu problem szybkiego rozładowania nawigacji GPS ze względu na używanie wielu aplikacji jednocześnie. Nawet z podłączoną ładowarką średniej klasy miałem wiele razy sytuację, że po prostu akumulator wysiadł w trakcie ładowania :P Strasznie wkurzająca sprawa. Rozwiązania szukałem długo, aż w końcu trafiłem na alga-shop.pl/new/akcesoria-gps/291-ladowarka-microusb . Ładowarka obsługuje jedno urządzenie i jest naprawdę mocna. Sklep ogólnie ma maksymalne oceny na Allegro, ani jednego negatywnego komentarza, co zrobiło na mnie pozytywne wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agraphka
W Teletorium mają fajne modele, ja sama kupowałam jedną tyle, że tacie i naprawdę super się sprawuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×