Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin Internetowy

Niebanalny pomysł na prezent dla KAŻDEGO

Polecane posty

Gość Marcin Internetowy

Ostatnio poszperałem trochę w Internecie i natknąłem się na fantastyczną stronę. Oferują tam bardzo szeroki wybór etui do telefonów z WŁASNYM NADRUKIEM! Można również zamówić nadruk np. na płytkach ceramicznych. Fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale komu ja dam plytki ceramiczne z nadrukiem? samemu owszem, można dla siebie etui na kom zamówić, ale jakoś niezbyt mnie to przekonuje, W dzisiejszych czasach jest tak bogaty wybor np. etui czy płytek, że wlasny nadruk niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Internetowy
Można też wykonać nadruk na torebkach i innej galanterii. A dla facetów np. nadruk na krawatach. Moim zdaniem to ciekawa opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlinetka
Najlepiej po prostu wybierać prezenty, które będą jakoś nawiązywać do zainteresowań danej osoby. Albo coś, co może być przydatne. Ja dlatego kupiłam np tacie wideorejestrator w Teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie prezenty powinny łączyć się z pasją/zainteresowaniami danej osoby tedy na pewno beda trafione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manitka
Jeśli chodzi o etui to ja akurat najczęściej kupuję w Teletorium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o niebanalny prezent dla każdego i bez względu na okazję to ja mogę polecić www.Sofer.pl gdzie często zamawiamy,mają bardzo szeroki asortyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirlla
Jakiś czas temu w sferisie zamówiłam etui na telefon według własnego projektu, trochę się obawiałam ale wszystko pięknie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monoteja
Też zamówiłam ostatnio etui według własnego projektu z tej strony: www.printstuff.pl . Wszystko sprawnie poszło, chociaż miałam obawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że prezent w postaci galanterii skórzanej na pewno bardzo dobrze się sprawdzi, np: stylowa torebka lub portfel, zresztą na www.Walizkarnia.eu jest teraz szeroki wybór i nowe kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie pomysły wydają się ciekawe. Później wybraną niespodziankę warto ciekawie zapakować np. w ozdobną torebkę. Za niecałe 2 zł warto kupić taką np. tutaj: https://opakowania24.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammi

Proponuję koszulkę albo inny rodzaj odzieży z nadrukiem. Zleciłam raz w A3extra nadruk zdjęć wszystkich wnuków dla babci i wyszło genialnie. Córce też dałam w prezencie koszulkę z nadrukiem z jej ulubionymi postaciami z bajek. To zawsze trafiony prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×