Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość gwi*zdka

hej... mam 16 lat i 163 cm wzrostu.. chcialabym byc wyzsza ale nie wiem co mam zrobic :( wchodza w gre tylko naturalne sposoby, nie chce brac hormonow wzrostu albo cos podobnego... moge dodac ze w ostatnim roku uroslam tylko 1 cm.. prosze napiszcie co moge zrobic chcialabym miec 170-174 cm czylo okolo 10 cm chcilabym urosnac :( z gory bardzo dziekuje :) buzka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nie bądź taka chwalipięta
ma rację, phi, ktoś jeszcze ci powiedział? Do autorki, nie martw się :) Gożej gdybyś była facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba:D wszyscy mi to powtarzają heheh a jeśli nie zauważyłaś/łeś to to było napisane w formie żartu ale dla ciebie jest to chyba za trudne do odszyfrowania ;) :p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska bez dwoch zdan
hej! ja mam 16 lat i 164..tez chciałabym wiedziec czy urosne jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mając 16 lat macie jeszcze szansę na podrośnięcie paru cm...to wszystko zależy od waszej budowy a także genetyki:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 23
a ja mam 180 cm-i jest to moj jakis tam kompleks-nie moge ubrac butow na obcasie...zawsze staram sie kupowac na najnizszym... 16lat to jeszcze nic straconego ja jak mialam 17 podskoczylam ok10cm.....wiec nie smuc sie!!!!!!!!!!!!!!cieszmy sie ze jestesmy zdrowe i mozemy na nich chodzic......bo ludzie maj gorsze problemy.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastolatka...
hej ja mam 18 lat i 162 cm wzrostu i juz nie rosne a co najzabawniejsze moj chlopak ma 192 no i tworzymy calkiem sliczną parę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh
a co naczytałaś sie kolorowych pisemek i marzy ci sie kariera modelki? jak masz 16 lat to raczej nie urośniesz już dużo, może pare centymetrów. Pij mleko i wyciągaj sie na drążku, może troche pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
ja mam 21 lat i 164 cm i nie rozpaczam :) jest tyle ważniejszych rzeczy :) jakby wzrost można kupić w sklepie to dodałabym sobie z 5 cm, ale póki co nie ma co sobie głowy zawracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata i 158 cm
wzrostu i wcale się nie przejmuję niskim wzrostem;)Sobie sie podobam,facetom też:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja chyba jakas dziwna
jestem, bo mam 20 lat, 165 cm wzrostu i chcialabym miec jakies 5-10 cm mniej.... na szczescie juz nie urosne;) zawsze mi sie wydawalo ze niskie dziewczyny sa bardziej kobiece....zreszta to facet powinien byc wysoki i barczysty, a kobieta niska i delikatna w budowie ale kazdy ma swoj gust i poglady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja mam 193cm i wieczne guzy nałbie Niski wzrost u dziewczyny to żaden problem... co innego gdybyś była facetem Ale słyszałem że podobno pomaga podciąganie się na drążku... ale ile dzięki temu "urośniesz"? 1cm góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEGACJA
nosic buty na obcasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 154
super meza,(wysolkiego ) na brak facetow nigdy nie narzekalam. I zawsze nosili mnie na rekach...I przychodzili z ppomoca...bo takie slodkie malenstwo... Ja z tego robiłasm atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 153
podobam się facetom mialam kompeksy jedynie będąc nastolatką teraz mam 26lat .MAŁE JEST PIĘKNE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 160cm
i strasznie mi to przeszkadza, aczkolwiek ma to też dobre strony . Ostanio na moim półmetku kolega prosił mnie uporczywie do tańca, ale ja sie wolalam podroczyć i mowie że nie.... no i on mnie wziął na ręce i zaniósł na parkiet. Słodko to wyglądało:) Dodam tylko ze później próbował to zrobić z moją koleżanką, która ma jakieś 170pare i niestety mu sie to nieudało, a jej było głupio, ze taka ciężka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 155
nie chodze na obcasach,ubieram sie normalnie i popieram male jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duża*
Ja mam 180 i bardzo się cieszę, ale nie od wzostu zależy, czy jest się atrakcyjnym. Ja w Twoim wieku jeszcze rosłam, poza tym zawsze możesz włożyć wysokie obcasy, a ja już nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mehr
Ja mam 15 lat i mam 163 wzrostu i nie sądzę, że to jest niski wzrost jak dla mnie... urosnę jeszcze z 3 cm i stop. Małe kobiety wydają mi się delikatniejsze natomiast wyższe- elegantsze i bardziej postawne. :) Tak to już jest :) Ale długie nogi chciałabym mieć :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 232
Duza-grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla
hej ja mam 17lat i tylko 153cm.Tez sie zastanawiam czy urosne!A jak was słucham to mi sie niedobrze robi bo ja bym dała wszystko zeby miec chociaz 160cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerine
Marek iles tam... Ja mam 158cm i tez mam nogi po szyję - to nie zalezy od wzrostu ale od figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszek 165
a ja mam 18 lat i tylko 165 cm:( rok temu cale wakacje spedzilem na silowni, nie wiedzialem ze to moze mi zaszkodzic a teraz zaluje:( bo juz chyba nie urosne i moge zarywac tylko do nizczych dziewczyn :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
Ja mam 162 cm i tez nie sadze bym jeszcze urosła. Moj ojciec ma 176 a matka 158 wiec chyba juz tak mi zostanie. Kiedys marzyłam o 174 cm a teraz wszystko wsio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Masz super wzrost, ja mam 176 cm i chętnie bym się z Tobą zamieniła. Teraz mam Chłopaka ale dawniej większość z nich stroniła ode mnie bo byłam wyższa od nich...a to naprawde nie jest miłe podpierac ściany na dyskotekach tylko dlatego, że sie jest wysokim a nie na przykład okropnie brzydkim czy trędowatym... Ciesz się z tego co masz - wszyscy wolą niższe kobiety - taka jest prawda a Ty nie jestes niska, masz średni wzrost więc lepiej byc nie może. Ja nie urosłam od 14 roku zycia ani centymetra więc bym się na Twoim miejscu zaczeła przyzwyczajac, że większa nie będę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka88
ja sama mam 161cm i kiedys bylo to dlamnie kompleksem ale pod wplywem (moze to glupie) takich dziewczyn jak kasia cichopek ania mucha kasia bujakiewicz sie wyleczylam wszystkie sa ladne podobaja sie facetom a maja tak jak ja ok. 160cm :) tak wiec trzeba sie po prostu zaakceptowac i jeszcze jedno chcialam sie zapytac tego pana ktory sie wypowiadal ze niskie go nie kreca :D czy dla niego te aktorki ktore wymienilam to kacze dupy jak sam powiedzial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEeeeetley
Podrośniesz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulka
Witam.Ja mam 18 lat i mam 152 wzrostu.W niczym mi to nie przeszkadza oprócz jednej rzeczy....chlopak ktory mi sie podoba jest bardzo wysoki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
Izulka to co z tego ze jest wysoki, ja znam pary gdzie ona ma 158 a on z 196 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×