Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cedar83

Nowa marka perfum Prouve

Polecane posty

Gość cedar83

Witam. Znacie może perfumy marki Prouve? Zastanawiam się na zakupem. Lubię testować nowe kosmetyki, zwłaszcza jeśli chodzi o te zapachowe. Dostałam od koleżanki namiar na katalog tych perfum i muszę przyznać, że opisy brzmią bardzo zachęcająco. Może ktoś z Was już testował i może opisać swoje wrażenia? Koleżanka bardzo zachwalała ich produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciawawa
Tutaj https://prouve.com/ możesz zamówić. Możesz także zaprosić dystrybutorkę do siebie albo generalnie umówić się na spotkanie. Czy warto? Ja uważam, że tak. Mam kilka zapachów od nich. Ładnie się rozwijają, są trwałe. Ale najlepiej sama przetestuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowwita
Numer #19 jest naprawdę rewelacyjny! Wie ktoś może jakie perfumy dla niego wybrać? Możecie mi polecić jakiś konkretny zapach? Damskie są tak trwałe, że wystarczy, że tylko rano się nimi psikam. Przez to są b. wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella2881
Ja mam #11 (orchidea – liście herbaty – bergamotka). Skusiła mnie cena i nuty zapachowe . Teraz już nie zmienię ich na żadne inne! Ma ktoś może #21 ? Zastanawiam się nad zakupem. Nie lubię przyzwyczajać się do jednego zapachu, bo potem go nie czuję i psikam na siebie nie wiadomo ile, choć wystarczy odrobina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×