Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa789

nr buta 39, wkładka 25,5 - co znaczy ta wkładka, jak ją mierzyć

Polecane posty

Gość ewa789

Na allegro chcę kupić buty, mam rozmiar 39, nie wiem jaką długośc ma wkładka. Na allegro różnie opisują sprzedawcy, np. rozmiar 39, wkłądka 25,5 albo 26 albo 25,2. O co tu chodzi? Przecież nr 39 powinien być jeden a nie jakiś jeszcze nr wkładki. Nie wiem czy np powinnam mieć wkładkę 26 a czy np.25,2 nie będzie dla mnie za mała. co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wkładka która jest wewnątrz buta, zmierz swoją ile ma cm, i będziesz wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem
wez kartkę i obrysuj swoją stopę , następnie centymetrem zmierz jej długość od czubka najdluższego palca po piętę. to jest włąsnie długosc twojej wkładki, pamietaj ze jak kupujesz buty to bierz zawsze z pół centymetra wiekszą wkąłdkę niz twoja stopa, nie bierz na styk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem buty w decathlonie rozmiar 44, na wkładce pisze 28 cm. A rzeczywista długośc wkładki to 29cm. I jak tu kupować buty na podstawie długości wkładki.Producent pisze 28cm jest 29 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wkładka zawsze jest dłuższa od samego buta często "zachodzi" na piętę i nieraz odrobinę na nosek tak do góry i w ten sposób traci się nieraz cały centymetr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×