Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antagina_Lublin

OC / AC samochodowe

Polecane posty

Gość Antagina_Lublin

Hej Ostatnio przeglądam różnego rodzaju ubezpieczenia, ponieważ kończy się moje autocasco i oc. Zauważyłam, że coraz to modniejsze staje się kupowanie ubezpieczenia przez internet. Czy któraś z was z tego korzystała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja szukałam ubezpieczenia przez różne porównywarki internetowe. Ostatecznie postawiłam na rankomat i to była bardzo dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie przejrzeć oferty przez kalkulator OC AC na https://najtaniejuagenta.pl/. Duży wybór, mają bardzo urozmaiconą porównywarkę, nie ograniczają się do paru towarzystw ubezpieczeniowych tylko można sobie tak naprawdę porównać składki w każdym wiodącym znanym ubezpieczycielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo sprawnie działa porównywarka kalkulator-oc-ac.auto.pl, bo dostajesz po wypełnieniu danych w kalkulatorze ponad 60 gotowych ofert, więc z taką ilością się wcześniej w żadnym podobnym narzędziu nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jest jedna ważna zasada przy szukaniu OC/AC – spokój. 🙂 trzeba naprawdę podejść do tematu na chłodno, porównać sobie stawki w różnych firmach (a najlepiej w kilkudziesięciu) i po prostu sprawdzić gdzie zaproponują najniższe stawki. Do porównania ofert mi się bardzo przydał Rankomat – ankomat.pl. Dobra czytelna przejrzysta strona, wszystko widać jak na dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Łatwo i szybko można obliczyć sobie składkę przez porównywarkę na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Po prostu wypełniasz te wszystkie dane potrzebne do wyliczenia ceny raz, a oni to przekazują dalej to kilkudziesięciu różnych firm ubezpieczeniowych. Każda oblicza swoją składkę i jest jasny układ – kto da mniej tam bierzesz OC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×